Dziś jest: Poniedziałek, 23 października 2017, godzina 15:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Reputacja w Horde

Ahter
Wiadomość [#1]: 09.06.2013 o 14:34

Mam problem, mianowicie moja znajoma zagrała bloody elfem - hunter. Ale na etapie 60-70 vl w mieście The Scryeres robiła questy jak leci, nie wiedziała niestety że po zrobieniu "któregoś z questów" posypie sie jej reputacja w całej Hordzie. Aktualnie ma unfriendly w The Scryeres a Neutral w Aldor, jak to naprawić? Nie może żadnego questu otrzymać w danej frakcji aby ja odzyskać i ponownie znienawidzić Aldor, gdyż jest tam nie lubiana. W dungeonie widziałem że nabija się jej +4 na Horde i +7 The Consortium, czy przez bicie potworów w dungeonie jest w stanie odzyskać neutral w hordzie a ponownie byc znienawidzoną przez Aldor. Ja gram Warlockiem Bloody Elf, jestem aktualnie już parę leveli wyżej, niestety to moja pierwsza postać jaką mam i to pierwszy raz gdy gram w WoWa, szukałem informacji po google, ale najczęściej nie byłem w stanie znaleźć żadnych odpowiedzi po zapytaniu lub znajdowało wyjaśnienia jak nabijać reputację, z tym że powtórzę jeszcze raz, nie jest w stanie otrzymać od frakcji żadnych questów, gdyż jest unfriendly a The Scryeres nie otrzymuje żadnych punktów reputacji za bicie potworów tak jak np. za bicie Orków otrzymuje się +10 reputacji dla Mag'har. Niestety nie mam stażu długiego w tej grze, nie gram godzinami także w WoWa i pomimo że jest wiele poradników do których zajrzałem, nie potrafię sobie z tym poradzić. Proszę dlatego o pomoc.

Pozdrawiam wszystkich graczy WoWa.

PM Email
BlekDef
Wiadomość [#2]: 09.06.2013 o 14:48

Konto skasowane

Proszę http://www.wowhead.com/faction=934

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
PM Email
Ahter
Wiadomość [#3]: 09.06.2013 o 15:06

Super, wielkie dzięki za pomoc. Już wiem co mam jej napisać/powiedzieć. biggrin.gif Jakby ktoś grał na świecie Magtheridon i była by gildia Polska, zwłaszcza w Hordzie, z chęcią byśmy dołączyli czy po prostu poznali ogarniętych graczy. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :