Dziś jest: Poniedziałek, 6 lipca 2020, godzina 18:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Reputacja na BG

matek2305
Wiadomość [#1]: 29.06.2006 o 09:17

Konto skasowane

Siemanko! Mam takie pytanie gram od pewnego czasu na battlegroundach ponieważ chciałbym sobie kupić nagrody za uczestnictwo na np. Warsong Gulch. Aby kupić te nagrody trzeba mieć reputację przynjamniej Honored ale ja nie wiem jak się zdobywa tą reputacjęsad.gif Byłem już na kilku bitwach i nic sad.gif W zakładce Reputation nie ma nawet wskażnika reputacji na Warsong Gulch. Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to prosze niech napisze jak zdobyć reputację i u kogo można kupić nagrody. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich.

Ragnaros
Wiadomość [#2]: 29.06.2006 o 09:20

Konto skasowane

Przeczytaj manual.

matek2305
Wiadomość [#3]: 29.06.2006 o 09:26

Konto skasowane

No czytałem i jakoś nic nie moge znaleźć. Może to dlatego że nie nzam angielskiego na poziomie pro Tylko mi nie mówcie że po co gram w wowa jeżeli nie znam angielskiego bo go znam tylko nie tak dobrze żeby cały manual rozumieć.

kl35zcz
Wiadomość [#4]: 29.06.2006 o 09:38

Konto skasowane

musisz questy u danej frakcji robić biggrin.gif
np. robisz u argent dawna to ci u nich reputacja rośnie

Dudu
Wiadomość [#5]: 29.06.2006 o 09:50

Konto skasowane

Ale nie masz zrobić reputacji bezpośrednio u czegoś takiego jak "Warsong Gulch", tylko u danego ugrupowania rezydującego tam. W przypadku ally to ugrupowanie elfek - jakieśtam sentinels ;P
Have fun.

OUR /Y WILL BLOCK OUT THE SUN!

THEN WE WILL /S IN THE SHADE

29.09.2007 - Gutrot's Sen'Jin Beach Party
matek2305
Wiadomość [#6]: 29.06.2006 o 09:55

Konto skasowane

Aha, czyli aby zdobywać reputację na Warsong Gulch muszę robić questy dla tych elfek "sentinels cos tam".

PS. Tak zeby nie zakładać nowego tematu chciałem się spytać czy u Was też podczas logowanie do gry wyskakuje bład że macie zła wersje gry.
PPS. Aha a może wiecie gdzie można znaleźc jakieś początkowe questy u tych elfek?
PPPS. O już wiem jak nazywają się te elfki "Silverwing Sentinels". Czyli reputacja dla Warsong Gulch w zakładce reputation ukryta jest pod nazwą Silverwing Sentinels? A nagrody można kupić chyba przed wejściem na bg(przed portalem).

[Edycja - matek2305 w 29-06-2006 o 09:57]

[Edycja - matek2305 w 29-06-2006 o 10:04]

DonVolo
Wiadomość [#7]: 29.06.2006 o 10:18

Konto skasowane

matek2305 napisał:
Aha, czyli aby zdobywać reputację na Warsong Gulch muszę robić questy dla tych elfek "sentinels cos tam".

PS. Tak zeby nie zakładać nowego tematu chciałem się spytać czy u Was też podczas logowanie do gry wyskakuje bład że macie zła wersje gry.
PPS. Aha a może wiecie gdzie można znaleźc jakieś początkowe questy u tych elfek?
PPPS. O już wiem jak nazywają się te elfki "Silverwing Sentinels". Czyli reputacja dla Warsong Gulch w zakładce reputation ukryta jest pod nazwą Silverwing Sentinels? A nagrody można kupić chyba przed wejściem na bg(przed portalem).

PS1. WoW reapir ftw
PS2. Nie ma raczej q u sentinelow. Na wsg dostajesz rep np. jesli ally odda flage lub oddasz u typa 3xmark z wsg
PS3. Tak sliverwing sentinels. Przed portem bedzie stal kolo, gadasz z nim i kupujesz tylko musisz miec odpowiedzniego repa

Dudu
Wiadomość [#8]: 29.06.2006 o 10:25

Konto skasowane

Mylisz się ;) Są jakieś wuesty u nich tylko nie pamiętam jakie ;) Ale u nich raczej przez same q reputacji sie nie opyla podnosić.

OUR /Y WILL BLOCK OUT THE SUN!

THEN WE WILL /S IN THE SHADE

29.09.2007 - Gutrot's Sen'Jin Beach Party
doompoland
Wiadomość [#9]: 29.06.2006 o 11:49

Konto skasowane

Najwiecej reputacji zdobywa sie po porostu przez zdobywanie punktów za doniesienie flagi do bazy i jest to 35 punktów za kazdą, nastepnie za wygrany wsg otrzymujesz sembole ( 3 ) które musisz oddac u vendora , za to jest 50 punktów. Jezeli jestes wysokopoziomawa postacia +51 lvl to oplaca sie oddawac po 3 symbole za wszystkie bg jako jeden quest ( wiecej punktów dostajesz ).

ponuraq
Wiadomość [#10]: 29.06.2006 o 21:12

Konto skasowane

A ja korzystajac z okazji zadam jedno pytanie by nie smiecic gdzie indziej.

Wiem ze to konkretnie glupie...
Gralem tylko raz na WG i kilka razy mialem flage donioslem ja do bazy i.... no wlasnie blakalem sie nie wiedzac co z nia zrobic nik tez nie raczyl mnie ujac jakas odpowiedzia na pytanie co dalej...
Gdzie ta w=flage nalezy umiejscowic i jak to zrobic ??
Wiem teraz sie posybie ze jestem totalnym N00Bem i sie nie dziwie :/
wiecej razy nie wchodzilem na WG z wiadomych przyczyn...

Lejcie ze smiechu do woli tylko odpowiedzcie na moje pytanie PLZ.

I taki maly offtop.
Mozna gdzies kupic koszulkę lub "wprasowanki" z tematyka WoWa ?? Tylko nie jakis napis w stylu "world of warcraft" tylko np jakiegos arta albo cos na wzor tapet jkakie widnieja na wow-europe. smiley.gif

Ulisses
Wiadomość [#11]: 29.06.2006 o 22:05

Konto skasowane

Witam

Z flagą biegniesz do swojej bazy (miejsce gdzie zaczynasz gre biggthumpup.gif ), tam powinienes miec flage swojej frakcji, podchodzisz do niej i automatycznie zalicza. Jesli nie ma flagi to znaczy ze wzial ja przeciwnik wink.gif , nalezy wpierw odebrac ja, a nastepnie zrobic to co napisalem wczesniej.

Pozdro

Kelgar
Wiadomość [#12]: 29.06.2006 o 22:29

Konto skasowane

Wygrywasz zdobywasz rep za oddawanie cegielek (3 za win 1 za klape) za jedno oddanie dodaje ci rep itd... to najszybszy sposob na repa.

kek ?
esteJestem
Wiadomość [#13]: 26.09.2006 o 13:19

Konto skasowane

Kelgar napisał:
Wygrywasz zdobywasz rep za oddawanie cegielek (3 za win 1 za klape) za jedno oddanie dodaje ci rep itd... to najszybszy sposob na repa.

Ja jak poprzednicy skorzystam z okazji i spytam komu te cegielki oddawac, wczesniej widzialem ze u vendora ale nie wiem jak go znalezc i wogol czy to o niego chodzi. Gram humanem
takze przydal by sie ktos w Stormwind. Z gory dzieki za info.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :