Dziś jest: Wtorek, 18 czerwca 2019, godzina 09:07
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Reczna instalacja patchy

Temat został zamknięty.

Temat: Reczna instalacja patchy

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
krecik123
Wiadomość [#1]: 22.04.2010 o 23:06

Konto skasowane

mirrory: http://maged.lordaeron.org/sc2/enGB/

Upewnij sie ze instalujesz pokolei kazdy patch (od 0.2 w góre).

Dla kazdego pliku z patcha wykonaj:
1) Przenies/skopiuj pliki patcha folderu StarCraft II BetaSupport
2) Zmien nazwe pojedynczego pliku sc2-patch.MPQ
3) Uruchom Blizzard Updater.exe
4) Usun sc2-patch.MPQ jesli sam sie nie wykasowal

Koniecznie trzeba wykonac update kazdego pliku z danego patcha zanim przejdzie sie do nastepnego

//PS za niedlugo przetlumacze caly tekst dla tych co eng nie znaja
opisany tutaj sposob nie jest zalecany oficjalnie przez blizzarda, robisz na wlasne ryzyko

//edit:
wlasnie wszystko zainstalowalo sie poprawnie, BN jest wciaz offline, ide tlumaczyc tekst
gry nie da sie uruchomic poki co przez StarCraft II.exe, nastepuje zapetlenie patchera
uruchamia sie jedynie poki co przez StarCraft II BetaSupportSC2Switcher.exe

//edit2
patch 9 jest niepoprawnie zainstalowany, przez switchera uruchamia sie wersja 14803 a nie 15097
//edit3
przetlumaczone

[Edycja krecik123 - 22.04.2010 o 23:26]

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Dagaen
Wiadomość [#2]: 23.04.2010 o 11:05

Konto skasowane

Wychodzi na to, że nowy patch ma 500 MB! Właśnie ściągam i spróbuję zainstalowacbiggrin.gif

Ech..To samo. Uruchamiam - zapętlenie patchera. Uruchamiam przez switchera - crash. Ale mogę chociaż edytorem się bawićbiggrin.gif

[Edycja Dagaen - 23.04.2010 o 12:02]

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
Kamilk88
Wiadomość [#3]: 23.04.2010 o 12:03

Konto skasowane

i jak poszło bo też się z tym męczę i nie idzie i najlepiej

coolgleamA.gif
krecik123
Wiadomość [#4]: 23.04.2010 o 12:35

Konto skasowane

poki co nie posiadam plikow od patcha nr9 wiec klapatongue.gif

ok na mirorze co podalem juz jest plik, zapuszczam sciaganie i opisze potem co da sie zdzialac, ale pograc i tak sie nie pogra bo BN jest offline

chyba ze moze to tak wywala na patch 8 i nie moze sie prawidlowo pobrac a jak recznie sie wporwadzi to moze, zobacze i opisze wam

pobrałem pliki i ide je "zainstalowac" smiley.gif

Be original, be yourself
SC2 Profile
Kamilk88
Wiadomość [#5]: 23.04.2010 o 12:43

Konto skasowane

Udało mi się ściągnąć patch 9 z mirrora a nawet 'wzbogacić' grę o edytor lecz sama gra nie zadziałała. W szczycie swojej irytacji odinstalowałem ją całą zainstalowałem i ... zaczął mi ją automatycznie patchowa do 9 XD wiec w sumie da się...

Nie trzeba się bawić w ściąganie, rozpakowywanie, zmienianie nazw, podmienianie plików...

ps. patchowanie trwa, lecz jak się uda zagrać to na pewno obwieszczę to światu XD

[Edycja Kamilk88 - 23.04.2010 o 12:41]

nie działa sad.gif automat patchuje tylko do 0.5 wersji

coolgleamA.gif
kosi
Wiadomość [#6]: 23.04.2010 o 12:51

Konto skasowane

serwery eu dzialaja ale nie ma u nas jeszcze patcha 9 ;/ wiec nawet jak se zupdejtujecie to nici z grania;) wiec nie wiem po co ta zabawa, ten update reczny jest dla US ktorym sie zapetlal downloader gdy mieli juz patcha 9 na serwie

kosi.408 // 1v1 Wood league

chetnie zagram 1v1 angel2.gif
krecik123
Wiadomość [#7]: 23.04.2010 o 12:54

Konto skasowane

zeby glupi mial pytanie
jak komus na przyszlosc bedzie sie downloader pierdzielic to ma drugi sposob na instalacje patcha

Be original, be yourself
SC2 Profile
StarCrafter_Drugi
Wiadomość [#8]: 23.04.2010 o 17:41

Konto skasowane

Ch3rry mi powiedzial ze aby zainstalowac patcha 9 nalezy w katalogu support w grze usunac plik realmlist, i wlaczyc noramlanie gre, i wlancza sie updater i instaluje patcha 9 (nie trzeba zmieniac zadnych plikow i wyczyniac cudow na kiju) po zpaczowaniu mamy dostep do edytora i mozemy sie nim pobawic ale podobno zeby sie zalogowac trzeba czekac do 19 godziny

Azuriel
Wiadomość [#9]: 23.04.2010 o 20:02

Konto skasowane

I co z logowaniem? Ci co pobrali patch mogą grać czy nadal nic się nie dzieje?

"Ludzie którzy mają wersje gry inna niż najnowsza i obowiązująca na b.necie - nie pisać na gg..."
Even in death, I serve. -|- I'm back again, and again. -|- Our faith is our shield -|- The order of Malius has sent us to aid you -|-
For the greater good -|- Whatever the greater good demands -|- You can't kill what you can't see -|-
Chaos is the only true answer -|- Do you hear the voices too? -|- For Chaos! -|- Do not theaten with me, worm -|-
New corp sir! -|- For the Imperial! -|- Basilisk artillery ready -|- There are too many! We can't hold 'em! -|-
Kill the Mutant, Burn the Heretic, Pure the Unclean

Moje poradniki:
Kopiowanie zaklęć z innych map
Porady dla początkujących i zaawansowanych
Duppon
Wiadomość [#10]: 23.04.2010 o 20:29

Konto skasowane

Próbuję patchować ręcznie. Zobaczymy co z tego będzie.

VelOCity#1448
Fanek
Wiadomość [#11]: 23.04.2010 o 20:40

Konto skasowane

czytam i widze że gra sie wykrzacza niektórym , to patchowac wdg opisu czy nie ?
bo nie chce na nowo gry instalować...

StarCrafter_Drugi
Wiadomość [#12]: 23.04.2010 o 20:49

Konto skasowane

nie wykrzacza sie juz mozna grac i wejsc na batylnet i jest tez edytor

Fanek
Wiadomość [#13]: 23.04.2010 o 21:02

Konto skasowane

tylko gdzie te 4 pliki wkleić ? bo jak usunie sie ten realmist to pobiera patcha z netu, a chyab da sie to obejśc by załadowało z dysku co ?

ok juz wiem, Uptads wkleić do kat głównego, dzieki, już patchuje.

[Edycja Fanek - 23.04.2010 o 21:07]

Ch3rry
Wiadomość [#14]: 23.04.2010 o 21:14

Konto skasowane

Mi póki co Battle.net nie działa.
Przeinstalowałem betę i czekam aż mi się patche ściągną teraz.

Fanek
Wiadomość [#15]: 23.04.2010 o 21:19

Konto skasowane

ludzie czytajcie troche, pisze że o 23 bedzie działać na patchu 9, wiec wstrzymajcie sie z instalacją.
a jak ktoś już zainstalował to można pobrac samego patcha wer8 8mb i tylko jego wrzucić.

ludzie czytajcie troche, pisze że o 23 bedzie działać na patchu 9, wiec wstrzymajcie sie z instalacją.
a jak ktoś już zainstalował to można pobrac samego patcha wer8 8mb i tylko jego wrzucić.

Duppon
Wiadomość [#16]: 23.04.2010 o 21:25

Konto skasowane

Gdzie tak pisze?

VelOCity#1448
Fanek
Wiadomość [#17]: 23.04.2010 o 21:28

Konto skasowane

po zainstalowaniu patcha9.
troche image sc2 sie zmienił.

Azuriel
Wiadomość [#18]: 23.04.2010 o 21:29

Konto skasowane

Fanek napisał

Czy ty właśnie powiedziałeś, że mam czekać jeszcze półtorej godziny>!?

God dammit...

"Ludzie którzy mają wersje gry inna niż najnowsza i obowiązująca na b.necie - nie pisać na gg..."
Even in death, I serve. -|- I'm back again, and again. -|- Our faith is our shield -|- The order of Malius has sent us to aid you -|-
For the greater good -|- Whatever the greater good demands -|- You can't kill what you can't see -|-
Chaos is the only true answer -|- Do you hear the voices too? -|- For Chaos! -|- Do not theaten with me, worm -|-
New corp sir! -|- For the Imperial! -|- Basilisk artillery ready -|- There are too many! We can't hold 'em! -|-
Kill the Mutant, Burn the Heretic, Pure the Unclean

Moje poradniki:
Kopiowanie zaklęć z innych map
Porady dla początkujących i zaawansowanych
StarCrafter_Drugi
Wiadomość [#19]: 23.04.2010 o 21:32

Konto skasowane

Ch3rry ale co nie dziala ci batylnet nawet z paczem 8 ?

Duppon
Wiadomość [#20]: 23.04.2010 o 21:32

Konto skasowane

Fanek - gdy ja zainstaluje patcha 9 to nie mogę w ogóle do gry wejść więc gdzie ci tak pisze? Możesz dać screena?

VelOCity#1448
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :