Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 22:47
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Ranking tankow.

Deadlytank
Wiadomość [#1]: 24.04.2010 o 21:42

Konto skasowane

Cześć napiszcie mi prosze, ranging tankow w single target, aoe target, najlepsza przeżywalność itp. Jestem w pracy i nie mam zbytnio czasu szukać po necie : ) Byłbym wdzięczny.

ccichy
Wiadomość [#2]: 24.04.2010 o 23:06

Konto skasowane

Najlepszy tank to taki którego ciężko zabić i nie daje umrzeć innym;p

A tak na serio, chociaż ciężko mi to przyznać bo sam tankuje warriorem to palas jest najlepszy, może nie na singlu, ale na aoe to jest dużo lepszy niż warrek...nie spotkałem wielu dobrych tanków DK, więc nie wiem, a najlepiej gra mi się zawsze z miśkami...palas>warrek>druid>dk...moze jak w cata poprawia warkom aoe tanking to bedzie super

Arato
Wiadomość [#3]: 24.04.2010 o 23:37

Konto skasowane

Każdy tank jest tak dobry jak jego heal:]

Szaibus
Wiadomość [#4]: 25.04.2010 o 12:02

Konto skasowane

Nie spotkałeś dobrych tanków DK, tak? Najwyraźniej nigdy mnie nie widziałeś!
@Topic
A tak na serio to każdy tank ma swoje dobre i słabe strony tongue.gif Nawet będąc DK możesz tankować dobrze w AoE(Unholy) albo mieć selfheal (blood) jeszcze inaczej możesz być tankiem we frost i mieć głupie2x 1 handy oraz pełno nie przydatnych spelli(które nie raz uratowały mi życie)
Wg. mnie najlepszy tank to warrior ale nie mnie to oceniać

Podsumowując polecam Ci warriora>paladyna>druida>Dk

Chociaż sam gram DK ale sądzę że jest on słaby do tankowania dla początkujących

Vashj Realm||Horde||DCJD||Tauren||Death Knigh//
cobytuwpisac
Wiadomość [#5]: 25.04.2010 o 20:17

Konto skasowane

Druid ma dla początkującego taki mały plus, że jego sprzęt nie posiada atrybutu Defense i nie trzeba się martwić żeby uzbierać te 540, paladyn najłatwiej trzyma aggro na większych grupach (i do cataclysm raczej nic się nie zmieni). Warka, jak już się ktoś nauczy nim tankować wszędzie lubią, DK to taka zapchajdziura, może tankować dobrze w każdym specu, a w blood jest ulubieńcem leniwych healerow, albo takich, którzy lubią sobie w wolnych chwilach podepsować.

luney
Wiadomość [#6]: 26.04.2010 o 02:11

Konto skasowane

Ilość wypisanych bzdur w tym temacie mnie przeraża ;(

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Czaras
Wiadomość [#7]: 26.04.2010 o 11:34

Konto skasowane

no to kolego napisz co jest nie tak zeby kazdy wiedzial?

Slideroh
Wiadomość [#8]: 26.04.2010 o 21:17

Konto skasowane

cobytuwpisac napisał
Druid ma dla początkującego taki mały plus, że jego sprzęt nie posiada atrybutu Defense i nie trzeba się martwić żeby uzbierać te 540, paladyn najłatwiej trzyma aggro na większych grupach (i do cataclysm raczej nic się nie zmieni). Warka, jak już się ktoś nauczy nim tankować wszędzie lubią, DK to taka zapchajdziura, może tankować dobrze w każdym specu, a w blood jest ulubieńcem leniwych healerow, albo takich, którzy lubią sobie w wolnych chwilach podepsować.

To

Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :