Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 23:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Rada

Vasilly
Wiadomość [#1]: 14.02.2010 o 02:41

Konto skasowane

Mam pytanko czytałem wiele działów na ten temat ale zadam jeszcze raz to pytanie... może macie jakieś większe doświadczenie otóż Jakie talenty dać żeby rogue był koks na pvp oraz jaka postać do niego doradzacie? Troll bo ma berserk czy night elf bo coś tam.. tongue.gif Czekam na odpowiedź Pozdrawiam!

Igor
Wiadomość [#2]: 14.02.2010 o 10:24

Konto skasowane

gowno czytales. nie odpaliles zadnego parszywego topiku na tym forum, poza wlasnymi, ktore tworzysz beznadziejnie glupio...

i nic Ci nie podpowiem

Zireael91
Wiadomość [#3]: 14.02.2010 o 12:44

Konto skasowane

Co do raciali to są one tak nieznaczne, że jeśli nie chcesz być jakimś superhipermegaturboextraimba koxem to są one mało ważne i nie powinno się ich brać pod uwagę, pierwsze co powinieneś brać pod uwagę ( sry za powtórzenie) to frakcja (oczywiście, jeśli już wybrałeś swoją klasę) (Ally/Horde) i wygląd naszej rasy, w końcu będziesz się patrzył na swoją postać cały czas, więc lepiej żeby ci nie zbrzydła, ta uwaga tyczy się głównie nowych graczy co dopiero poznają grę.
A resztę już ci powiedział kolega wyżej, znany z uprzejmości smiley.gif.

[Edycja Zireael91 - 14.02.2010 o 12:46]

[Edycja Zireael91 - 14.02.2010 o 16:21]

Igor
Wiadomość [#4]: 14.02.2010 o 12:50

Konto skasowane

Zireael91 napisał
znany z własnej uprzejmości smiley.gif.

a moge byc znany z czyjejs uprzejmosci? smiley.gif
i przeciez sama slodycz jestem biggrin.gif

Izmop
Wiadomość [#5]: 14.02.2010 o 13:34

Konto skasowane

według mnie krasnal jest najlepszym rogalem na pvp biggrin.gif ściągnie bleedów WTF!? można re vanisha robić przy warrku, a nawet drugim rogalu, jak nam garrote czy rupture odpali. Niby undead dobry bo może tego feara przerwać, ale na dobrą sprawę, team z dispelerem i nie jest takie to straszne biggrin.gif

Zireael91
Wiadomość [#6]: 14.02.2010 o 16:25

Konto skasowane

Igor napisał
Zireael91 napisał
znany z własnej uprzejmości smiley.gif.

a moge byc znany z czyjejs uprzejmosci? smiley.gif
i przeciez sama slodycz jestem biggrin.gif

Nie czepiaj się, zresztą już poprawiłem :P ! Ja się mogę przyczepić, że nie korzystasz z znaków interpunkcyjnych.

Rogal i tak najlepiej wygląda jako Undead lub w ally gnome (obowiązkowo female z róźowymi kucykami !).

maestrino
Wiadomość [#7]: 14.02.2010 o 17:10

Konto skasowane

Zireael91 napisał
Igor napisał
Zireael91 napisał
(ciach)

(ciach)

Nie czepiaj się, zresztą już poprawiłem :P ! Ja się mogę przyczepić, że nie korzystasz z znaków interpunkcyjnych.

Rogal i tak najlepiej wygląda jako Undead lub w ally gnome (obowiązkowo female z róźowymi kucykami !).

Offtop: ja miałem w gildii za czasów TBC gnomke warka tanka z różowymi kucykami biggrin.gif komicznym widokiem było tankowanie przez nią Grulla biggrin.gif A rogue to obowiązkowo dwarf bo tauren/draenei są niedostępne biggrin.gif

LoL referral link
Igor
Wiadomość [#8]: 14.02.2010 o 17:16

Konto skasowane

Zireael91 napisał

nie mozesz, bo korzystam :P
mozesz za to sie czepic, ze nie korzystam z polskich liter i wielkich liter :P
choc z tych ostatnich korzystam wszedzie oprocz poczatkow zdan smiley.gif

ja tam wole rogala humana. ladnie sie rusza przynajmniej, gnomy sa jakies takie smieszne jak przebieraja tymi krotkimi nozkami, a dwarfy jakies takie barylowate biggrin.gif oczywiscie co ludzik to gust, wiec Wy mozecie sobie lubic kurdupli hehehe

mindseeker
Wiadomość [#9]: 14.02.2010 o 18:54

Konto skasowane

Co do raciali to są one tak nieznaczne, że jeśli nie chcesz być jakimś superhipermegaturboextraimba koxem to są one mało ważne i nie powinno się ich brać pod uwagę,

Oczywiście że raciale są ważne w pvp, bo to nie przypadek że najlepsi rogale to undeadzi jak np. Unmercey czy Kalimist(chyba najlepszy rogal na globie).

Vasilly
Wiadomość [#10]: 14.02.2010 o 21:40

Konto skasowane

Heh Spoko ale Igor naprawdę czytałem smiley.gif

Arato
Wiadomość [#11]: 15.02.2010 o 09:55

Konto skasowane

http://www.arenajunkies.com/rankings/player/Rogue/

Jeszcze przed nerfem wotf w rankingu byli sami ud prawie. Teraz czesc zmieniła na be[ zgodnie z planami bliza do $ transferow]

http://www.arenajunkies.com(...)e/Rogue/ - ally

Same op humany z swoim pvp racialem. Widać jak ktoś chce byc super mega nie wiadomo kimtongue.gif to będzie zmieniał rase co jakiś patch/dodatek jak sie zmienią raciale. Obecnie czekamy na nerf tych humanow bo to jest przesada.

Frostyle
Wiadomość [#12]: 15.02.2010 o 15:58

Konto skasowane

ta, pewnie znerfia zeby teraz sie wszyscy zmieniali na NE albo BE ;p

Firenzo
Wiadomość [#13]: 15.02.2010 o 16:07

Konto skasowane

Frostyle napisał
ta, pewnie znerfia zeby teraz sie wszyscy zmieniali na NE albo BE ;p

Boost Trolli plawx ;<

hombre
Wiadomość [#14]: 16.02.2010 o 21:31

Konto skasowane

Jasne. Teraz nerf na Humana. Potem na kogo? Zazwyczaj gram huntem. Alta mam Rogala. Na Huncie - nic gorszego niz rogal. I co z tego? Włączone "wykrywanie ukrytych" i co najwyżej unika ich. Nie płacze o znerfienie.
A w ogóle - znerfijmy wszystkich. Zróbmy jedną klasę i dwie rasy, ale różniące się tylko wyglądem. Będzie po równo. Toż to czysty komunizm - równanie w dół... Bo ktoś jest lepszy od kogoś innego. Noż kurde, tyle razy tu pisano o zależności kamień-nożyce-papier...

Arato
Wiadomość [#15]: 17.02.2010 o 18:38

Konto skasowane

Odpowiedz tylko co ma do rzeczy to ze nie umiesz grac huntem, do raciali humanow? Statystyki nie kłamią:]

hombre
Wiadomość [#16]: 20.02.2010 o 15:50

Konto skasowane

Odpowiadam więc: statystyki nie kłamią. Statystyczny Hunt przegrywa ze statystycznym Rogalem. A czy płaczemy i prosimy o znerfienie Rogali? No, może poza wyjątkowymi ciapami, które w życiu nie wygrały z rogalem? Nie. A jak się to ma do Rogala? Czyli nie ma (nie było) wyżej płaczu o znerfieniu Humanów, bo są lepsi od innych Rogali?

Arato
Wiadomość [#17]: 20.02.2010 o 16:13

Konto skasowane

1. Znajdź mi statystyke na necie z której wynika ze hunty przegrywają z rogalami. Jest to tylko i wyłącznie twoje własne odczucie i stwierdzenie.
2. Przyjmując hipotezę ze twoje stwierdzenie jest prawdziwe to tak i tak nic nie zmienia. Ponieważ znerfienie rogala tak aby tym pojedynczym przypadku dostawał jeszcze mocniej od hunta wprowadziło by jeszcze większe zamieszanie w innych walkach.

Racial humanow to całkiem inna sprawa. Znerfienie go nie spowoduje żadnego dysbalansu w pve i pvp, a to ze jest op juz w rankingach widziałeś.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :