Dziś jest: Środa, 30 września 2020, godzina 20:15
zaloguj się :


Odpowiedź

Temat: RP PVE vs RP PVP

Fishboner
Wiadomość [#1]: 16.10.2010 o 00:19

Konto skasowane

Jak w temacie. Która "wersja" serwera jest lepsza? W której rozgrywka jest bardziej dynamiczna? Znam trochę różnic pomiędzy PVE a PVP jednak w połączeniu z PR temat nabiera rumieńców. Proszę więc o jakieś obiektywne lub subiektywne zdania.

Nafur
Wiadomość [#2]: 16.10.2010 o 09:53

Konto skasowane

Szczerze mowiac no na tego typu serwerach role play nie ma praktycznie ;) Przynajmniej ja na Ravenholdcie nie spotkalem. Jezeli szukasz serwera RP to z tego co slyszalem swietne sa Argent Dawn i Earthen RingNarcy
luney
Wiadomość [#3]: 16.10.2010 o 10:31

Konto skasowane

Na serwerze PvE nie można się bić PvP dopóki sam nie użyjesz komendy /pvp lub dopóki przeciwnik tego nie zrobi. Czyli walki PvP w świecie są mocno ograniczone.

Na serwerze PvP nie ma tak zwanego "blue-shieldingu", czyli w każdym zakątku świata może Cię przeciwnik zaatakować i odwrotnie. Jedyny wyjątek to krainy kontrolowane przez daną frakcję. W SW możesz sobie wyłączyć PvP i horda Cię nie zaatakuje.

Jeśli serwer oprócz PvE lub PvP jest jeszcze RP, to znaczy że są tam restrykcje dotyczące nazw nicków (lol.gifOlol.gifKOX nie przejdzie) i mogą się tam odbywać RP eventy. Nie będę się szczegółowo zagłębiał czym różni się serwer RP od zwykłego, jest tego pełno opisane w necie..:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Fishboner
Wiadomość [#4]: 16.10.2010 o 12:04

Konto skasowane

@Nafur
Słyszałem właśnie, że na Argent Dawn jest całkiem znośnie jeśli chodzi o RP. Generalnie PVP kojarzy mi się z totalnym mordobiciem. Scenka rodzajowa: wędrujesz wesoło przez las za questem. Nagle z krzaków wypada członek wrogiej frakcji (czy nawet tej samej...?) skoksowany o wiele bardziej niz ty (np. 20 lvl vs. 60) i po prostu cie ubija, dla tak zwanej zabawy. Tracisz czas, nerwy i cholera wie co jeszcze. Czy tak to mniej więcej wygląda?

A jak na PVP wygląda zdobywanie doświadczenia? Potworki są tak samo "expowialne" co na PVE?

Slideroh
Wiadomość [#5]: 16.10.2010 o 22:39

Konto skasowane

Nie zaatakuje ciebie gracz tej samej frakcji, tylko przeciwna wchodzi w grę. Sporo spedzając na levelowaniu różnych postaci można już sobie zapamietać miejsca gdzie nagle wypadnie z krzaków wróg(!) i nas rozkawałkuje : s.
Różnicy w expie za potworki, questy - nie ma.Slideroh 85 Death Knight Tank - Szachy
Behwar 85 Warrior Tank - link
Nafur
Wiadomość [#6]: 21.10.2010 o 07:58

Konto skasowane

Czyli automatycznie krainy ktorych warto unikac to Stranglethorn Vale, Tanaris ;)Narcy
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :