Dziś jest: Czwartek, 19 września 2019, godzina 19:04
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc [REGULAMIN TABLIC W3 - PRZECZYTAJ I PRZESTRZEGAJ]


Temat został zamknięty.

Temat: [REGULAMIN TABLIC W3 - PRZECZYTAJ I PRZESTRZEGAJ]

Dune
Wiadomość [#1]: 21.02.2004 o 16:15

Konto skasowane

ZANIM ZADASZ PYTANIE, PRZECZYTAJ!!!

Odpowiedzi na trzy najczęstsze pytania:
1. Skąd wziąć dodatkowe akty kampanii orków do TFT?
Odp. Znajdują się one w patchu 1.13 - ściągnij patcha 1.13 albo dowolnego następnego, zainstaluj - wtedy będziesz miał te dwa dodatkowe akty
2. Warcraft mi nie działa bo...
Odp. Najpierw przeinstaluj całą grę (odinstaluj całkowicie, a potem zainstaluj) i sprawdź czy nie masz wirusów - jeśli dalej nie działa to opisz swój problem
3. Hej, mam pirata/cracka i coś mi nie działa...
Odp. Przeczytaj dokładnie ogólny regulamin (pkt 7), regulamin tablicowy (pkt 3) i poniżej punkty 1 i 2. Na tym forum nie pomagamy piratom, a im samym grozi ban.

Poniższe punkty mogą pomóc Ci w szybkim znalezieniu odpowiedzi na Twoje pytanie przy jednoczesnym zachowaniu porządku na forum.
1. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z grą, powiedz najpierw czy posiadasz oryginalną wersję gry - jeśli masz pirata, to nikt na tym forum Ci nie pomoże, więc nie ma sensu nawet zakładać takiego tematu.
2. Nie udzielamy tu również żadnej pomocy przy zainstalowaniu/skonfigurowaniu cracków i hacków.
3. Zanim zadasz swoje pytanie, spróbuj znaleźć odpowiedź w wyszukiwarce forumowej - jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedzi, przejdź do następnego punktu.
4. Przeglądnij temat WIELKIE FAQ - możliwe, że tam już ktoś odpowiedział na twój problem.
Jeśli twoje pytanie dotyczy Edytora Świata, to przeglądnij temat WIELKIE FAQ NA TEMAT EDYTORA.
Natomiast jeśli nie wiesz co oznacza jakiś skrót lub symbol (np. lol, noob, at, ^^, #_#) to zajrzyj do tematu SŁOWNIK GRACZA W3
5. Jeżeli nadal nie rozwiązałeś swojego problemu, to możesz już założyć temat. Jeśli masz problem z jakimś błędem wyskakującym podczas gry, lub Warcraft działa Ci nie tak jak powinien, to zamieść w swoim temacie informacje dotyczące twojego sprzętu i oprogramowania, a także czy posiadasz legalną, oryginalną wersję gry
(patrz: punkt 1 i 2) - na pewno pomoże to w rozwiązaniu twojego problemu.
6. Gdy zakładasz temat z zapytaniem, pamiętaj, aby wpisać odpowiednią nazwę tematu - czyli, gdy twój problem dotyczy Monitora, to niech temat nazywa się "Problem z monitorem", jeśli masz wątpliwości związane z replayami, to nazwij temat "Problem z replayami" itd. Temat nazywający się "HELP!!!!!!!!!" źle świadczy o jego autorze i jest od razu omijany przez część użytkowników forum.
7. Staraj się, aby twój post był możliwie czytelny - to znaczy unikaj błędów ortograficznych i interpunkcyjnych - łatwiej wtedy zrozumieć istotę twego problemu. Jeśli będziesz miał problem i wszystko napiszesz, ale twoja wypowiedź będzie totalnym bełkotem, to nie spodziewaj się pomocy - mało kto będzie chciał rozszyfrowywać coś takiego...
8. Ostatnia rada - gdy masz jakiś problem techniczny z warcraftem
(czyli NIE taki, że nie wiesz co znaczy jakaś opcja ale np. wyskakuje Ci zawsze w pewnym momencie błąd i gra się wyłącza) to jednym z najlepszych rozwiązań, które prawdopodobnie od razu ktoś Ci podsunie, jest reinstalacja Warcrafta (czyli odinstalowanie i zainstalowanie na nowo) - wtedy około 70% problemów jest od razu rozwiązana.


Oczywiście poza tym należy stosować się do głównego regulaminu forum oraz regulaminu tablicowego, widocznego poniżej...

Regulamin tablic W3
1. Zamieszczaj topici zgodnie z nazwą tablicy - wszystkie problemy zwiazane z grą kieruj na tablicę "Pomoc", pytania o taktyki/strategie na "Poradniki & Strategie"
2. Zanim założysz topic użyj wyszukiwarki, być moze jakis czas wątek, który chcesz poruszyć byl juz opisywany.
3. Zero gadania o cheatach/crackach/piratach itp.
4. Starajmy sie dyskutowac kulturalnie, bez bluzgania na siebie. Nie obrażamy innych użytkowników zarówno poprzez nasze wypowiedzi jak i podpisów/opisów pod nickiem. Bez komiksow - emoticonki sa do wyrazania naszych emocji, ale nalezy uch uzywac z umiarem.
5. Unikajmy OT.
6. Precyzujmy topici. Im bardziej sprecyzujesz temat, tym wiecej osob do niego wejdzie i bedziesz mial wieksza szanse ze uzyskasz satysfakcjonujaca odpowiedz. Pamietaj ze niesprecyzowane tematy od razu ignoruje 90% forumowiczow.
7. Jesli na dany temat nie wiemy za duzo - nie mowmy lepiej nic - moze to wprowadzic w blad osobe ktora tez nic nie wie (lub sie osmieszyc).
8. Nie wyciagamy starych tematow bezsensownym postami nie wnoszacymi nic do zapomnianej juz dyskusji.
9. Nie piszemy w topicach "było", itp. Od tego są moderatorzy. Prosze podać link, wyjaśnić lub nic nie pisać.
10. Staramy sie unikać robienia błędów ortograficznych i stylowych. Po powtarzajacych sie notorycznie błędach, osoba może zostać ukarana ostrzeżeniem i/lub banem.
11. Przed umieszczeniem na tablicy ogłoszeń nt. turniejów, imprez prywatnych, naborów do klanów itd. pytamy o zgode moderatora.

Konsekwencją łamania powyższych reguł będzie ban od 1 do 60 dni. Przy powtarzaniu sie takich zachowań ban zostanie przedłużony na czas nieokreślony a konto skasowane. Użytkownika łamiącego regulamin ostrzegamy raz - następnie ban bedzie nadawany bez ostrzeżenia. Przypominam, że zgadzając się na globalny regulamin forum godzicie się również na przestrzeganie tego regulaminu:

18. Poza przestrzeganiem niniejszego regulaminu użytkownicy są zobowiązani do przestrzegania regulaminów zamieszczonych na poszczegolnych tablicach (jeżeli takie istnieją).


//Shunt: Dodałem część dotyczącą zadawania pytań...

[Edycja - Shunt w 29-07-2005 o 00:37]

//i jeszcze coś takiego łopatologicznego na początku :/

[Edycja - Shunt w 11-11-2005 o 19:21]

[Edycja - Shunt w 03-03-2006 o 21:42]

[Edycja Olos - 24.04.2010 o 22:13]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :