Dziś jest: Środa, 20 października 2021, godzina 12:06
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Ogólna tablica o WarCrafcie III [REGULAMIN TABLIC W3 - PRZECZYTAJ I PRZESTRZEGAJ]


Temat został zamknięty.

Temat: [REGULAMIN TABLIC W3 - PRZECZYTAJ I PRZESTRZEGAJ]

Shunt
Wiadomość [#1]: 20.09.2006 o 00:17

Konto skasowane

Regulamin tablic W3
1. Zamieszczaj topici zgodnie z nazwą tablicy - wszystkie problemy zwiazane z grą kieruj na tablicę "Pomoc", pytania o taktyki/strategie na "Poradniki & Strategie"
2. Zanim założysz topic użyj wyszukiwarki, być moze jakis czas wątek, który chcesz poruszyć byl juz opisywany.
3. Zero gadania o cheatach/crackach/piratach itp.
4. Starajmy sie dyskutowac kulturalnie, bez bluzgania na siebie. Nie obrażamy innych użytkowników zarówno poprzez nasze wypowiedzi jak i podpisów/opisów pod nickiem. Bez komiksow - emoticonki sa do wyrazania naszych emocji, ale nalezy uch uzywac z umiarem.
5. Unikajmy OT.
6. Precyzujmy topici. Im bardziej sprecyzujesz temat, tym wiecej osob do niego wejdzie i bedziesz mial wieksza szanse ze uzyskasz satysfakcjonujaca odpowiedz. Pamietaj ze niesprecyzowane tematy od razu ignoruje 90% forumowiczow.
7. Jesli na dany temat nie wiemy za duzo - nie mowmy lepiej nic - moze to wprowadzic w blad osobe ktora tez nic nie wie (lub sie osmieszyc).
8. Nie wyciagamy starych tematow bezsensownym postami nie wnoszacymi nic do zapomnianej juz dyskusji. Lub postami które co prawda dają sensowną odpowiedź lecz na temat, którego autor prawdopodobnie znalazł już rozwiązanie.
9. Nie piszemy w topicach "było", itp. Od tego są moderatorzy. Prosze podać link, wyjaśnić lub nic nie pisać.
10. Staramy sie unikać robienia błędów ortograficznych i stylowych. Po powtarzajacych sie notorycznie błędach, osoba może zostać ukarana ostrzeżeniem i/lub banem.
11. Przed umieszczeniem na tablicy ogłoszeń nt. turniejów, imprez prywatnych, naborów do klanów itd. pytamy o zgode moderatora.

Konsekwencją łamania powyższych reguł będzie ban od 1 do 60 dni. Przy powtarzaniu sie takich zachowań ban zostanie przedłużony na czas nieokreślony a konto skasowane. Użytkownika łamiącego regulamin ostrzegamy raz - następnie ban bedzie nadawany bez ostrzeżenia. Przypominam, że zgadzając się na globalny regulamin forum godzicie się również na przestrzeganie tego regulaminu:

18. Poza przestrzeganiem niniejszego regulaminu użytkownicy są zobowiązani do przestrzegania regulaminów zamieszczonych na poszczegolnych tablicach (jeżeli takie istnieją).


Polecamy korzystanie z przyklejonych tematów - Słowniczka, FAQ, FAQ na temat edytora, Linków do stron o W3 i innych...

[Edycja Bart_Illidan - 16.04.2008 o 16:29]

[Edycja Olos - 18.08.2009 o 18:53]

[Edycja Olos - 27.02.2010 o 22:31]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :