Dziś jest: Środa, 26 lutego 2020, godzina 19:45
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc RD czyli w czym leży problem

Odpowiedź

Temat: RD czyli w czym leży problem

panoramixxx
Wiadomość [#1]: 05.09.2005 o 06:41

Konto skasowane

hmm no właśnie może ktos wie dlaczego tak sie dzieje ? Ja słyszałem że to jest zabezpieczenie przed spamem i botami ktore przeciążały servery łażac z gry do gry i spamując non stop ! i niewiem czy to jest prawda czy tylko ktos tak na czacie sypnoł z głowy... Ale już powoli zaczynają mnie denerwać te przymusowe przerwy w grze bo czlowiek niema wiele czesu żeby sobie pograć a jeszcze dostaje takiego chwilowego bana. Jak był jeszcze patch 1.10 to ani razu nei wyswietlił mi sei taki komunikat a po resecie i wrzuceniu nowego patcha już jest tragedia ... No i idąć za tematem chciałbym sie dowiedzieć wreszcie w czym leży problem !!!! bo nie wydaje mi sie że to nie wina netu skoro średnio mam 50-60 ping.. Noi czy można jakoś rozwiązać ten problem ?? ..

[Edycja - panoramixxx w 05-09-2005 o 06:43]

ziomalek16
Wiadomość [#2]: 05.09.2005 o 08:12

Konto skasowane

mysle ze tak. wystarczy wpisac w szukaj: rd, kraina odlaczona i troche poczytac. bylo walkowane milion razy i mysle ze powinni zalozyc ograniczenie na tym forum na topici z "rd" w nazwie. zeby od razu wyswietlalo wszystkie topici o tym problemie zamiast zakladac 100000001 o tym samym. po.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :