Dziś jest: Wtorek, 17 września 2019, godzina 12:35
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Zadania Questy, questy i jeszcze raz questy...

Odpowiedź

Temat: Questy, questy i jeszcze raz questy...

Wojwen
Wiadomość [#1]: 13.05.2013 o 21:41

Konto skasowane

Expie moją pierwszą postać i jestem właśnie w Outlandach w Nagrand. Wziąłem wszystkie questy ale jest ich strasznie dużo (16) i nie wiem które moge zabandonować. Tak powinno byc? proszę o pomocconfused.gif

atylla3
Wiadomość [#2]: 13.05.2013 o 22:18

Konto skasowane

Nie wiem o co ci chodzi. W tej grze jest z kilka tysięcy questów, a ty piszesz że masz 16 i to dla ciebie strasznie dużo. Po prostu rób sobie questy, a jak jakiegoś nie chcesz robić to go abandonuj.

Kazak
Wiadomość [#3]: 13.05.2013 o 22:34

Konto skasowane

Po co abandonować? Masz mapke, dużo questów się nakłada na siebie, w sensie, ze można zrobić parę w jednej lokacji. Po prostu je rób i nie zwracaj uwagi.

Nekkro
Wiadomość [#4]: 14.05.2013 o 00:30

Konto skasowane

Wojwen napisał
Expie moją pierwszą postać i jestem właśnie w Outlandach w Nagrand. Wziąłem wszystkie questy ale jest ich strasznie dużo (16) i nie wiem które moge zabandonować. Tak powinno byc? proszę o pomocconfused.gif

te na szaro.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Wojwen
Wiadomość [#5]: 14.05.2013 o 08:19

Konto skasowane

Wszystkie są na żólto ;). Chodziło mi o to że może nie powinienem ich wszystkich brać bo przeleweluje lokacje, a nie chce abandonować bo moge zgubić łańcuch questów czy jakoś tak (czyli że nie dostane questa na przejście do kolejnej lokacji).

[Edycja Wojwen - 14.05.2013 o 08:20]

General86
Wiadomość [#6]: 14.05.2013 o 13:32

Konto skasowane

W outland i tak ma to małe znaczenie , chyba że zależy ci na Loremasterze. Szczególnie w Nagrand jeżeli nie zrobisz questow w innych lokacjach to nie dostaniesz chanina na przejscie do innej lokacji , strasznie poplątane to jest w outland. Osobiście polecam robienie Random Dungeonów

Human Paladin
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :