Dziś jest: Czwartek, 1 października 2020, godzina 02:15
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Quest - Surena Caledon

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
hutek
Wiadomość [#1]: 12.10.2006 o 19:37

Konto skasowane

Witam wszystkich forumowiczów!
Piszę tutaj mój 1 post i oczekuję na waszą wyrozumiałość i zrozumienie. Jestem początkującym, znającym słabiutko angielski.
Proszę was o pomoc w związku z questem: Surena Caledon.
Gdzie znaleźć tą Surenę Caledon, albo inaczej, jak wykonać ten quest? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Zapomniałem dodać, questa dostałem w Stormwind od takiego knypka w knajpie w Mage Quarter w piwnicy był.

[Edycja - hutek w 12-10-2006 o 19:44]

Dudu
Wiadomość [#2]: 12.10.2006 o 19:52

Konto skasowane

Pamietaj, jak sie do niej dopchasz, to tylko nuke nuke hs nuke nuke ded, wracasz, ciagniesz loot, ded, res na cmentarzu, voidwalker ;p

OUR /Y WILL BLOCK OUT THE SUN!

THEN WE WILL /S IN THE SHADE

29.09.2007 - Gutrot's Sen'Jin Beach Party
hutek
Wiadomość [#3]: 12.10.2006 o 19:58

Konto skasowane

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź! Staram się stworzyć lepszego peta (mój pierwszy to Kupmat 20damage fire).
Aż tak źle jest?? Ja mam wszystkie czary na warlocka kupione 15lvl. ponad 350 życia i peta, nie mów że będę ginął...
Dużo tam jest tych Defiasów? A i jeśli jesteś Humanem to pomógłbyś mi? Z góry dziękuję!

Dudu
Wiadomość [#4]: 12.10.2006 o 20:00

Konto skasowane

Niestety, już nie gram.
Guardów jest chyba z 4, ale jak pierwszego wyślesz impa, to na parę sekund ich zajmie.
Potem na Surenę nuke nuke nuke aż do śmierci, zejdzie hearthstone i ok. 1 lesser healing pot.
Jak nie dasz rady, to po prostu poproś maga, żeby pomógł ją dobić lub przymrozić guardów.
Damy rade! ;p

hutek
Wiadomość [#5]: 12.10.2006 o 20:15

Konto skasowane

A ile ta Surena Caledon może mieć życia? Ja zadaje obrażeń moim Shadow uderzeniem ok.60 damage, mam jeszcze Coruption ładujące się w ok.1 sek i inne super czary. Czy może mi się nie powieść?

Dudu
Wiadomość [#6]: 12.10.2006 o 20:31

Konto skasowane

hutek napisał:
A ile ta Surena Caledon może mieć życia? Ja zadaje obrażeń moim Shadow uderzeniem ok.60 damage, mam jeszcze Coruption ładujące się w ok.1 sek i inne super czary. Czy może mi się nie powieść?

Nie pamiętam ile, nawet około, ale wierz mi, że się uda :]
Mnie się cudem powiodło na 11 levcu.
Poślik impa, DoTy, CoA na Surenę, na pierwszego guarda, który do ciebie dobiegnoe CoW. nuke nuke nuke do śmierci surenę, healthstone, pot, i nuke.
Powinno się udać ;)
EDIT:
Jedna litera zmienia sens calego zdania ;]

[Edycja - Dudu w 12-10-2006 o 20:48]

hutek
Wiadomość [#7]: 13.10.2006 o 12:33

Konto skasowane

Dzisiaj zasiadłem przed kompem i natychmiast poprosiłem Maga 22lvl o pomoc mi z Sureną. Pomoc się przydała, ponieważ Defiasy od razu mi zabiły mojego peta, a mage doskonale ich wszystkich rozwalil z moja pomoca. I chociaz (chyba) nie zabiłem Sureny to i tak moglem z niej wyciagnac potrzebny Item do questa ;D Dałem magowi za pomoc 2 srebrniki, myślę, że to nawet dużo jak na sposób pomocy.
Otrzymałem od Trenera Warlocka kolejny quest po czym będę mógł sobie stworzyć nowego peta.
The Binding, mam zdobyć w tym queście Summoned Voidvaiker Slain (czy coś takiego). Gdzie tego szukać? Z góry dziękuję!
P.S. Pisze mi że do użycia czaru trzeba mieć Soul Shard jakieś, którego ja nie posiadam (na czerwono pisze), więc po wykonaniu tego questa i tak chyba nie bede mogl robic nowego peta. Hmm.

Silverin
Wiadomość [#8]: 13.10.2006 o 13:00

Konto skasowane

Omg...
Soul Shardy tworzysz, używając na potworkach czaru Drain Soul gdy mają mało życia - jeśli potwor zginie podczas trwania spella dostajesz shard.
A The Binding wykonuje sie ( z tego co pamietam ) przyzywajac w wyznaczonym miejscu (taki krąg, gdzies w poblizu goscia od ktorego dostajesz q - chyba w podziemiach w tym budynku) voidwalkera i zabijając go. Przywolasz go uzywajac w tym kregu przedmiotu ktory dostajesz przy braniu q.

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
hutek
Wiadomość [#9]: 13.10.2006 o 13:31

Konto skasowane

Zrobiłem tak jak mi kazałeś, expie na 5-7 lvl-owcach (mam 15lvl nic mi expa nie przyplywa) gina kiedy jest w trakcie ten Drain Soul i nic nie wypada z nich takiego typu jak Soul Shard :// o co chodzi, co robie źle? Quest już rozwiązałem biggrin.gif

Dudu
Wiadomość [#10]: 13.10.2006 o 13:59

Konto skasowane

hutek napisał:
Zrobiłem tak jak mi kazałeś, expie na 5-7 lvl-owcach (mam 15lvl nic mi expa nie przyplywa) gina kiedy jest w trakcie ten Drain Soul i nic nie wypada z nich takiego typu jak Soul Shard :// o co chodzi, co robie źle? Quest już rozwiązałem biggrin.gif

Soul Sharda wyciągniesz tylko z mobów co najmniej na zielonym poziomie.
Czyli tak. ok 13 levelu.

hutek
Wiadomość [#11]: 13.10.2006 o 14:08

Konto skasowane

Dzięki działa! Mam już 3 Soul Shordy biggrin.gif Kiedyś jeden zrobilem niechcacy i wywalilem bo nie wiedzialem do czego sluzy , a teraz wiem dziekibiggrin.gif
p.s. jak trenować Peta duszka? tą 2 wersje po quescie Surena Caledon i The Bilding?

Ogar
Wiadomość [#12]: 13.10.2006 o 14:08

Konto skasowane

musisz robic drain soul na "potforkach", ktore expa daja ;s

hutek
Wiadomość [#13]: 13.10.2006 o 16:37

Konto skasowane

jest wszystko cacy, ale czy wiecie jak nauczyć mojego potworka (duszka) jakich ś czarów? Jak mu 2 książki kupiłem za jeden srebrnik to pisze, że to nie jest dla mojego potworka przeznaczone !!! O co chodzi??

Dudu
Wiadomość [#14]: 13.10.2006 o 16:43

Konto skasowane

a na pewno kupiles "Teaches your voidwalker ..." ?

hutek
Wiadomość [#15]: 13.10.2006 o 17:11

Konto skasowane

EE, chyba nie, gdzie się to kupuje?? Bo chce mojego czegoś nauczyć wreszcie, mam 1 golda i 45 srebrników, a miałem dziś przed graniem 1 golda, zaczynam zarabiać biggrin.gif To gdzie kupić to Teaches your Voidwalker?

Ogar
Wiadomość [#16]: 13.10.2006 o 17:34

Konto skasowane

u demon trainera.
kupujesz ksiazki, ktore sa przeznaczone dla danego peta.

hutek
Wiadomość [#17]: 13.10.2006 o 17:40

Konto skasowane

Nic nie pisze o : Teaches Voidwalker, tylko pisze wszędzie Teaches Imp ( i nazwa czaru) :/ I nie wiem co kupić dla peta (duszka). sad.gif

Muradin
Wiadomość [#18]: 13.10.2006 o 17:47

Konto skasowane

Po prostu idź na nastepną strone vendora.

Taka strzałka w prawo na dół od ikonek rzeczy które można kupić. Na drugiej stronie są czary VW.

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
hutek
Wiadomość [#19]: 13.10.2006 o 17:55

Konto skasowane

kicha, kupiłem z 2 strony tego Vendora i i tak mojego nie moge nauczyć :/

Ragnar
Wiadomość [#20]: 13.10.2006 o 18:15

Konto skasowane

Demon krórego chcesz nauczyć musi być wpierw przywołany.

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :