Dziś jest: Wtorek, 26 września 2017, godzina 23:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: [Q] Hotkeye.

Frst
Wiadomość [#1]: 11.02.2013 o 16:08

Witam...mam nadzieje ze nazwa tematu jest dobra i temat nie zostanie usunięty, jeśli tak to trudno.

Mam pytanie może i glupie ale nie moge tego nigdzie znaleść ale o co chodzi?

W jaki sposob moge moge ustawić skrót klawiszowy abym mogł sobie skakac np. od swojej bazy do probki, którą wysłałem na zwiad lub z bazy do swojego wojska ktore jest na drugim koncu mapy, za pomocą jakiego hotkeya ?
Wiem, że pytanie dość dziwne ale do tej pory nie znalazlem i nie wiem jak to robic..

Dzieki.

PM Email
Benny
Wiadomość [#2]: 11.02.2013 o 16:20

Czyżby w końcu?...

ustawiasz probe na jednym hotkeyu, wojsko na drugim, baze na 3-cim i klikasz 1 2 3 (musisz kliknac 2 razy zeby zmienila ci sie kamera, raz zeby zaznaczyla sie jednostka/grupa).

PM Email
DarStarLord
Wiadomość [#3]: 11.02.2013 o 16:20

Zaznaczasz sobie obiekt bądź grupę i klikasz

Ctrl + 1.2.3.4.5....... i są przypisani pod 1 2 3 itd....

Pierw Nastał StarCraft 2 Beta ( testowałem i Kupiłem )
Teraz Nastał Diablo 3 Beta ( Czekam na Klucz i Kupie )
PM Email
nabonid
Wiadomość [#4]: 11.02.2013 o 17:11

Oprocz tworzenia grup jak wyzej napisano, jest jeszcze kilka rzeczy, ktorymi powinienes sie zainteresowac. Dodawanie pojedynczych jednostek do istniejacej grupy (shift+ numer grupy) czy np. kamera. Warto zbindowac kamere na baze i dwie nastepne lokacje z ktorych bedziesz wydobywal. Domyslnie kamera jest pod Ctrl+F5 - F8. Czyli np centrujesz kamere na glowna baze (warto kliknac na portret to kamera ustawi sie idealnie) i wybierasz Ctrl+F5, to samo robisz na drugiej bazie (natural) i wybierasz Ctrl+F6, trzecia baza Ctrl+F7. Teraz jak chcesz szybko poruszac sie miedzy bazami robisz to za pomoca klawiszy F5, F6 i F7. Mozesz tez kamere ustawic na dowolne interesujaci cie miejsce na mapie. Kamera naprawde usprawnia gre i jak dla mnie jest to opcja obowiazkowa.

PM Email
Sulphuriell
Wiadomość [#5]: 11.02.2013 o 18:30

Grając terranem/tossem świetnie można wykorzystywać bindy kamery na bazy do cofania scv w momencie, kiedy budynek jest na tyle daleko, że kamera nie obejmuje już kryształów.

Gra daje ci możliwość pozmieniania wszystkich hotkeyów, co warto zrobić, bo niektóre są w totalnie dziwnych miejscach (to bez sensu, żeby mieć bindy na pozycję kamery tak, jak jest defaultowo pod f5 itd.)

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :