Dziś jest: Piątek, 24 maja 2019, godzina 05:03
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Pytanko o dps

szczepcio_1993
Wiadomość [#1]: 02.08.2010 o 15:39

Konto skasowane

Witam wszystkich. Gram od jakiegoś czasu ( 3 miechy) paladynem retri. Zdobyłem 80, biegam na insty, bg, arenki i mam dziwne wrażenie że paladyn to postać typowo do pvp. Na bg zawsze jestem w czołówce, na arenie mój team ma 2.1k rating a na instach to mam wrażenie że jestem tylko po to żeby Bom i Bok rozdawać. Czy to oznacza że paladyn nie jest w stanie zrobić potężniejszego DPS niż np mag lub rogal? Proszę o odpowiedzi.

Alzat
Wiadomość [#2]: 02.08.2010 o 16:00

Konto skasowane

pytasz o insty wiec odpowiem ze jest wstanie pobic w dps tak maga, rogala jak i kazda inna klase i to nie tylko na instach ale raidach tez. Paladyn to postac o bardzo mocnym aoe damage choc i na singel targecie potrafi zrobic dobry dps. Moje wrazenie podczas dps-owania palkiem jest takie ze jest to klasa dosc powaznie uzalezniona od jakosci noszonego sprzetu. Nie bede sie chwalil strzelajac cyferkami z recounta ale nie mam problemow z pokonaniem rogala czy maga w overall dmg na ICC. Chociaz moja druga postac to wlasnie rogue i nim robie wiekszy dps niz palkiem z tym ze moze miec na to wplyw kilka czynnikow takich jak opanowanie postaci, rotacji itd. podsumowujac palek to tak samo dobry dps jak rogal czy mag, wszystko zalezy od poziomu skilla gracza no i takze sprzetu jaki sie ma na sobie

Pozdrawiam

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
alkis
Wiadomość [#3]: 02.08.2010 o 16:11

Konto skasowane

w cataclysm paladynem będzie trzeba mieć jednak trochę wiecęj skilla niż teraz i mam nadzieje ze już nikt nie będzie mówił ze to tylko jeżdżenie głową po klawiaturze

szczepcio_1993
Wiadomość [#4]: 02.08.2010 o 16:23

Konto skasowane

Bardzo dziękuje za odpowiedź, temat zamykam. Pozdrawiam

tetro
Wiadomość [#5]: 02.08.2010 o 16:47

Konto skasowane

szczepcio_1993 napisał
Bardzo dziękuje za odpowiedź, temat zamykam. Pozdrawiam

Nom zamknij.

REKLAMA
Strona 1 z 1.