Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 07:05
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pytanie o wielkość peta

Lelek
Wiadomość [#1]: 01.05.2011 o 09:27

Konto skasowane

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Co do tematu, to prosiłbym o udzielenie mi odpowiedzi na następujące pytanie: od czego zależy wielkość peta? Czytałem różne bardziej i mniej konkretne opinie na ten temat ale wszystkie były już nieaktualne lub nie dające mi satysfakcjonującej odpowiedzi. Wszystkie pety, które oswajam zawsze się zmniejszają niezależnie od poziomu do pewnej stałej wielkości. Dziwi mnie to bo często widzę hunterów, którzy mają takie same pety zachowujące swoją oryginalną wielkość... Z góry dziękuję za pomoc.

angr.
Wiadomość [#2]: 02.05.2011 o 14:59

Konto skasowane

Wielkość peta zależy od jego levelu po złapaniu. Znaczy to tyle, że
- na wolności twórcy gry mogą stworzyć sobie wilka wielkości miasta, ale po złapaniu będzie on taki sam, jak wilk wielkości królika (jeden zmaleje, a drugi urośnie)
- wszystkie pety złapane są automatycznie skalowane do ich poziomu (=Twojego poziomu)
- przy każdym level-upie pet "rośnie", ale na tyle mało, że różnice widać tylko pomiędzy paroma hunterami na znacznie różniących się levelach
- żadne pety nie zachowują "oryginalnej wielkości" - możliwe jednak, że jakiś hunter np. na 85 złapał peta, który swoją skalą na wolności był zbliżony do skali peta na 85 levelu

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :