Dziś jest: Poniedziałek, 18 grudnia 2017, godzina 05:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pytanie o towarzyszy

Padross
Wiadomość [#1]: 27.04.2015 o 08:23

Ostatnio grając stwierdziłem że przydałoby się dobrze ubrać moich towarzyszy i zacząłem się zastanawiać jak to zrobić żeby było dobrze. Powiedzmy gram mnichem i niestety bardzo rzadko wypadają mi itemy z siłą którą chciałbym dać templariuszowi albo np z inteligencją dla zaklinaczki.

Więc moje pytanie brzmi czy np mogę ubrać wszystkich towarzyszy tak moja główna postać jest ubrana czy raczej mam sobie stworzyć kolejne postacie żeby odpowiednie itemy założyć ??
A drugie to czy statystyki szczegółowe wpływają na nasze główne postacie ?? Czy może tylko liczą się "Znajdowanie złota" "Znajdowanie magicznych przedmiotów" "Doświadczenie"?

Jeśli by ktoś miał jakiś porządny link do naszych pomocników to będę wdzięczny.

Pozdrawiam

PM Email
nabonid
Wiadomość [#2]: 28.04.2015 o 00:35

W d3 jest smart loot, czyli glownie beda wypadac itemy dla ciebie. Gra solo obecnie jest malo opacalna. Wolniej sie ubierasz i zbierasz mniej expa. Rozwiazanie problemu to gra w party.
Itemy jakie znajdziesz maja statystyki 3+3 lub 4+2. Druga opcja jest lepsza. Dla ciebie najwazniejsze sa primary staty, te secondary sa uzupelnieniem tylko. Ten dodatkowy res czy redukcja obrazen od elitek sie przydaje. Ten dodatkowy gold ja olalem bo jest slaby, a od kiegy epicki gem wypada w greater riftach to nie ma sie problemow z goldem.

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :