Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:17
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Pytanie o odpowiednią klasę dla mnie

Temat został zamknięty.

Temat: Pytanie o odpowiednią klasę dla mnie

radziosny
Wiadomość [#1]: 23.02.2011 o 22:01

Konto skasowane

Witam

Mam pytanie odnośnie wow, bo zastanawiam się czy w ogóle zaczynać w to grac. Wiem, że głupio to zabrzmi, ale jak gram to głównie dlatego aby zbierać materiały, gromadzić je, a później je sprzedawać, lub też zdobywać cenne przedmioty. Walka mnie średnio interesuje. W lineage2 była pod to specjalna klasa (taki krasnoludek, który zyskuje więcej materiałów oraz może tworzyć oręż). W L2 bardzo mi się też podobało, że gracze wspólnie na terenie danego miasta, wioski mogli handlować swoimi itemami (można było po prostu postawić sklep z własnym opisem i cenami). Nie wiem czy w wow działa to na podobnej zasadzie? Czy znajdę coś dla siebie? Jestem trochę zielony jeżeli chodzi o WoW. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

pozdrawiambiggrin.gif

HuGi
Wiadomość [#2]: 23.02.2011 o 22:11

Konto skasowane

Jesli nie obchodzi cie walka to proponuje nawet nie zaczynac.

radziosny
Wiadomość [#3]: 23.02.2011 o 22:19

Konto skasowane

Można prosić o uzasadnienie? Ta gra stworzona jest tylko pod walkę?

Garn
Wiadomość [#4]: 23.02.2011 o 22:22

Konto skasowane

Możesz być typowym farmerem - czyli ktoś kto po wbićiu max levelu nie robi nic oprócz lataniu po Uldum i zbieraniu skałek / herbów. Można mieć z tego kupę kasy.
Ale to trochę bez sensu, bo będziesz latał w greenach i blue'ach i farma będzie bardziej monotonna.
Co do klasy to chyba nalepszy jest Druid, bo może zbierać Herby w locie.
Na drugim miejscu rogal.

BTW. ta gra polega głównie na walce, tam świat handlowy opiera się tylko na sprzedawaniu potrzebnych rzeczy i tyle, nie ma tam czegoś takiego jak "rzemieślnik"...

A handel nie wygląda tak jak w Metinie /L2, tam jest bardziej coś w stylu Allegro

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
radziosny
Wiadomość [#5]: 23.02.2011 o 22:49

Konto skasowane

Okej, dzięki bardzo- w takim razie WoW nie jest dla mnie. Tak jak zauważyłeś ja wolę się raczej poszwendać po serwerze itp. biggrin.gif Chyba wrócę do L2 ( i poczekam na L3 ).

pozdrawiamsmiley.gif

Voom
Wiadomość [#6]: 23.02.2011 o 23:13

Konto skasowane

Sprawdź LOTRO, tam jest chyba rozbudowany crafting.

PinkiStinki
Wiadomość [#7]: 26.02.2011 o 01:15

Konto skasowane

Jeśli nie interesuje cię bezpośredni kombat, zawsze możesz zostać healerem :> Nie kaleczysz żadnego bliźniego, co najwyżej oni próbują ciebie. Dużym plusem jest to, że możesz srać materiałami które to jak piszesz lubisz zbierać ;)

Lilly
Wiadomość [#8]: 03.03.2011 o 01:31

Konto skasowane

W WoW jest dobrze rozwinięty handel (Auction House) - niektórzy się w to bawią całymi godzinami. Ale i tak w ostateczności wszystko rozbija się o walkę (PvE lub PvP), bo golda w nieskończoność zbierać nie można...

P.S. A może Minecraft? smiley.gif

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
mindseeker
Wiadomość [#9]: 04.03.2011 o 23:43

Konto skasowane

bo golda w nieskończoność zbierać nie można...

Wierz, że można. Po stronie hordy do szału mnie jeden typ zawsze doprowadzał - nick "Konowal".
Typ od dwóch lat tak mnie (wulg.)ał na ah, że musiałem usunąć inskrypcje bo nie dało się przy nim zarobić...

guzimierz
Wiadomość [#10]: 05.11.2011 o 14:15

Konto skasowane

nie jestem pewien czy zrozumiałem, nie chcesz walczyć więc zaczynasz grac w World of (WAR)craft hahaha.gif

luney
Wiadomość [#11]: 05.11.2011 o 14:45

Konto skasowane

Jakim cudem nie zamknąłem tego tematu wcześniej? :O

Standardowo: TO NIE MY decydujemy, która klasa bardziej będzie Ci odpowiadała.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :