Dziś jest: Sobota, 17 kwietnia 2021, godzina 22:09
zaloguj się :


Odpowiedź

Temat: Pytanie o build do solowania hell-a.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
RaQ-HPL
Wiadomość [#1]: 20.05.2012 o 17:39

Konto skasowane

Czy ktoś ma jakiś sprawdzony build, na którym w miarę idą rare/champion packi na hellu?
Ganianie się z mobami po całej mapie i bicie packa bardzo długo przestało mnie juz bawić.

http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/wizard#UimXTj!ZXf!babbZa

Tym buildem kosiłem wszystko swietnie aż do końca koszmaru.[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
Findu
Wiadomość [#2]: 20.05.2012 o 18:43

Konto skasowane

Osobiscie testuje ten chodz mysle jeszcze na przerobieniem sie na komete i blizzarda z dodatkiem
http://eu.battle.net/d(...)f!aacacZ
[Edycja Findu - 20.05.2012 o 18:45]

[Edycja Findu - 20.05.2012 o 18:46]

RaQ-HPL
Wiadomość [#3]: 20.05.2012 o 22:21

Konto skasowane

trochę zmodyfikowałem podany przez ciebie build i wyszło mi to:
http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/wizard#bcQOSX!ZXf!bcaYZa
A3 hell, od początku aktu jade z tym buildem i musze przyznać, że zupełnie inna jakośc gry. Rare packi daje rade sam ubijać, co prawda narazie nie miałem jakichś super ciężkich kombosów, ale jest git.[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
lisker
Wiadomość [#4]: 21.05.2012 o 03:39

Konto skasowane

ja troche bardziej defensywnie do kitowania

http://eu.battle.net/d(...)X!YbabZa

ja troche bardziej defensywnie do kitowania

http://eu.battle.net/d(...)X!YbabZaCODE 593 , Nick : LiSkerPL
macioee
Wiadomość [#5]: 21.05.2012 o 05:02

Konto skasowane

Polecam Ci pofarmić pierwsze dwa questy w akcie 1 (do zabicia kapitana w piwnicy Adrii). Szybka kasa leci kolo 10k+ + dobry exp. Biorąc pod uwagę ceny na ah po 2-3 godzinach farmy ubierzesz sie w itemki gotowe na inferno.
To mój build z bardzo przyzwoitym gearem "piekło ready".
http://eu.battle.net/d(...)X!ccaZab
Bardziej klasyczny:
http://eu.battle.net/d(...)b!acaYZc

[Edycja macioee - 21.05.2012 o 05:18]http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Macioe/advanced
uzurpator
Wiadomość [#6]: 21.05.2012 o 18:28

Konto skasowane

Patrząc na staty widzę się korzystającego z takiego buildu:

http://eu.battle.net/d(...)c!ZabZYa

Na razie level 22, więc to jeszcze potrwa smiley.gif

nabonid
Wiadomość [#7]: 22.05.2012 o 21:56

Konto skasowane

Gosc, ktory zabil Diablo jechal na tym buildzie moby: http://i.imgur.com/Wvxu3.jpg
Diablo killer build: http://i.imgur.com/CP7OU.jpg taktyka: (The idea is pretty simple - you don't have to actively do anything BUT dodge and keep your "DoTs" up.) lol walka musiala byc dluga. :P

mudzinx
Wiadomość [#8]: 23.05.2012 o 05:35

Konto skasowane

Ja podobnie, z tym ze zamiast blizzarda mialem Hydre, i dwa skille ofensywne - Laser Beaaaam, i LPM. Walka byla strasznie dluga, caly czas uciekalem ale hydra spelnila swoje zadanie biggrin.gif (oczywiscie mowie tu o solo diablo w koszu)

[Edycja mudzinx - 23.05.2012 o 05:35]

Jacynta
Wiadomość [#9]: 23.05.2012 o 08:56

Konto skasowane

Już jestem w drugim akcie na piekle (trzeci poziom trudności), gram solo i mam taki build: http://eu.battle.net/d(...)U!bbabbY
Mam 53 lvl więc jeszcze wszystkich run nie odkryłem ale daję radę. Jest to bardzo defensywny. Gdybym grał multiplayer to bym zrobił jak najbardziej ofensywny bo wtedy wszystkie obrażenia przyjmują barbarzyńcy i mnisi. Zaletą mojego buildu jest to, że w ogóle nie otrzymujesz obrażeń bo czas trwania lustrzanego odbicia i diamentowej skóry rzucanych jedno po drugim trwa 16 sek a czas odnowienia trwa 15 sek także w pojedynke można sobie poradzić.

crux
Wiadomość [#10]: 24.05.2012 o 12:46

Konto skasowane

Skoro wstawiacie buildy to i ja swój wstawię. Cały 3 i 4 akt (poza Diablo) na piekle na nim przeszedłem bez większych problemów. Inferno akt 1 poza championami bez problemów na razie. Używam itemy znalezione na piekle/koszmaru z wyjątkiem broni (AH, 50k). Staty 25k HP, 17k DPS.

Build na piekło

Edit:
Build na inferno w trakcie modernizacji biggrin.gif

[Edycja crux - 24.05.2012 o 19:15]

HuciQ
Wiadomość [#11]: 24.05.2012 o 15:58

Konto skasowane

http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/wizard#biXOSj!aXU!bcYYZa

ja grałem na takim i wciąż go używam. spora przezywalnosc. Jednak gear, a przede wszystkim dps jest ważny. teraz z 15k dps i 20k życia spokojnie daje rade z każdym pakiem na hellu

[Edycja HuciQ - 24.05.2012 o 15:59]

macioee
Wiadomość [#12]: 25.05.2012 o 17:29

Konto skasowane

Polecam do tego troche vita i buty z szybkim bieganiem.
http://eu.battle.net/d(...)W!baYYZY
Rzucasz mobkom pod nogi i uciekasz. Problem elitki z wirem/teleportem. Aczkolwiek po twojej smierci hydra/zamiec dalej bija mobki, wiec jest spoko.

Ktoś znalazł zastosowanie dla czarów typu ostrza, meteor, promień mrozu, nawałnica mocy, tornado energii oraz pancerz burzy/lodu na inferno? To jakaś paranoja jest. Miały być miliardy buildów, a jest jeden wielki ch*j...http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Macioe/advanced
RaQ-HPL
Wiadomość [#13]: 25.05.2012 o 18:02

Konto skasowane

Promień mrozu, z tym wzmocnieniem do dmgu na single target sprawdza się całkiem nieźle na bossów, tyle, że gdy się nie ma na sobie stacków valora, bo wtedy nie opłaca się zmieniać. No niestety jakoś tak narazie wychodzi, że nie wszystkie skille się przydają. Też mnie to niepokoi. Na mormie/koszu mozna praktycznie latać z czym się chce, ale hell czy niferno to już trzeba kalkulować. Kombinować można tylko tyle, czy się łazi samemu, czy w grupie, to mozna wtedy coś zmienić.
Jeszcze nie wszystkie skille przetestowałem na hellu/inferno, ale jest ogólnie mówiąc średnio. Miliardy kombinacji są tylko w teorii. Bo niby ile siedzi się na normie i koszu?[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
MarshaL
Wiadomość [#14]: 27.05.2012 o 03:18

Konto skasowane

Ja Panowie proponuję taki oto build:
http://eu.battle.net/d(...)c!aZacZZ
Jestem teraz na Inferno, co w oczywisty sposób ma wpływ na ten build. Dlatego też nie twierdzę, że jest on najlepszy na każdy poziom trudności. Gdy byłem na Hell to też go używałem, więc sądzę, że może komuś pomóc.

Podstawowy spell (LM): Electrocute z runą Lightning Blast. Ma on na celu jedynie nabijanie Arcane Power w połączeniu z umiejętnością pasywną Geniusz. Mam wrażenie, że dzięki tej runie AP nabija się jeszcze szybciej niż używając innych.
Dodatkowy spell (RM): Dezintegracja z runą Chaos Nexus (na moby) lub Intensify (na bosów). Tu moim zdaniemm wybór jest oczywisty, ten skill to imo podstawowy "nabijacz" dmg u Wizarda. Jeśli ktoś nie chce na bossów zmieniać runy ze względu na Valor of Nephalem to radzę jednak używać runy Chaos Nexus, ponieważ nawet bossowie mają często jakiś przydupasów, więc ta runa jest trochę bardziej uniwersalna od Intensify. Jednak gdy chce się być jak najbardziej wydajnym np na Diablo to jednak polecałbym Intensify na niego.
1. Obronny skill: Diamond Skin z runą Crystal Shell. Też imo oczywisty wybór. Wybór runy spowodowany ogromnym dmg mobów na Inferno.
2. Obronny skill: Frost Nova z runą Bone Chill. Ciężko było mi sie przekonać do tej umiejętności, ale jest ona moim zdaniem niezbędna na wyższych poziomach trudności. Pozwala uciekać, gdy wróg nas osaczy. Wspaniale współgra z Diamond Skin. Wybór runy spowodowany szczerze mówiąc tym, że reszta jest prawie bezużyteczna moim zdaniem. Może oprócz tej zmiejszającej cooldown.
Conjuration: Magic Weapon z runą Force Weapon. Najnormalniej w świecie zwiększa nasz DPS. Runa zwiększa go jeszcze bardziejsmiley.gif Z tego co przynajmniej ja zauważyłem to mało ludzi jest do tej umiejętności przekonana, pewnie ze względu, że wolą mieć jakiś bardziej "aktywny" skill a do tego ten skill testowali tylko gdy go dostali, czyli na normalu. Wtedy DPS postaci jest kilkaset razy mniejszy, co oczywiście spawia, że dodaje mniej dmg, bo opiera się na %. Gdy DPS oscyluje w granicach 15000 to ten skill znacznie go zwiększa. Ale rozumiem też jeżeli kogoś to nie kręci, ja opisuję tu tylko swoje zdaniesmiley.gif
Mastery: Archon z runą Teleport. Ultimate weapon Wizarda, nie rozumiem jak można go nie używać grając tą klasą smiley.gif Runa z teleportem pozwala nam na ucieczkę w razie kłopotów i uzupełnia ten build, ponieważ w razie zagrożenia możemy momentalnie użyć Archona i następnie teleportu. Moim zdaniem świetnie się to sprawdza.

Umiejętności pasywne:
Trochę z nimi kombinowałem i póki co u mnie wygląda to tak:
1. Glass Cannon - jako że Wizard jest ranged to ten armor jest nam nieco mniej potrzebny, szkoda jedynie resistów, ale 15% więcej DPS rekompensuje moim zdaniem te straty. Poza tym staram się osiągnąć jak największy DPS on target (jednak nadal w rozsądnej proporcji z Vitality), ponieważ moim zdaniem na Inferno bez tego ani rusz.
2.Prodigy - mój "nowy nabytek". Pozwala wydajniej odnawiać Arcane Power od np runy Surge of Power skilla Electrocute, której wcześniej używałem. Podstawą u Wizarda jest konsekwentny DPS on target na Inferno i dzięki temu pasywowi mogę jak najszybciej wracać do dps'owania Dezintegracją gdy skończy mi się Arcane Power.
3. Astral Presence - W oczywisty sposób wybór tego pasywa wynika z tego, co wyżej opisałem. Szybszy regen, do tego więcej AP. W połączeniu z dodatkowym AP z itemów i regeneracją dzięki powyższemu pasywowi sprawia, że nasz Wizard może prawie nieustannie atakować.

Oczywiście na Wizarda można mieć też zupełnie inne spojrzenie, jednak ja widzę tę klasę na Inferno w taki sposób, mam nadzieję, że komuś pomogą moje rady smiley.gif

[Edycja MarshaL - 27.05.2012 o 15:30]

macioee
Wiadomość [#15]: 27.05.2012 o 19:43

Konto skasowane

MarshaL podaj swoje staty i progress, bo taki mniej więcej build używam, ale do farmy na hellu. Ewentualnie jak chodziłem na katedrę farmić w a1 inferno, ale też moim zdaniem jest zbyt ofensywny. Większość bossów zabija Cię strzałem.
Zabiłeś w tym rzeźnika? Jak elitki z prędkością/więzieniem/murem/teleportacjami/przyciąganiem?

[Edycja macioee - 27.05.2012 o 19:46]http://eu.battle.net/wow/en/character/auchindoun/Macioe/advanced
MarshaL
Wiadomość [#16]: 27.05.2012 o 19:47

Konto skasowane

Nie, jeszcze nie zabiłem rzeźnika, za chwilę będę próbował go solować. Mam 42,2k życia, 18,2k dps. W zależności od potrzeby mogę zwiększyć jedno, ale kosztem drugiego. Armora mam jakoś strasznie biednie chyba, ale dość, że ciężko Wizem jakoś to wywindować to jeszcze używam Glass Cannon.

[Edycja MarshaL - 27.05.2012 o 23:28]

Probe9
Wiadomość [#17]: 28.05.2012 o 23:59

Konto skasowane

MarshaL napisał
[...] Mam 42,2k życia, 18,2k dps[...]


Możesz napisać jakie statsy mają itemki, którymi robisz takie staty ? Ja na 52 lvl wyciągam ledwo 20k życia i 2,5k dps sad.gif

lisker
Wiadomość [#18]: 29.05.2012 o 03:09

Konto skasowane

http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/wizard#aiXRSO!Yfc!YZabZY
jak narazie najlepszy build jakim gralem .


zaczynam drugi akt 2 inferno

12 K zycia + 35 dps . soluje wszystkie paki w akt 1 . i zbieram itemki na akt 2 . (regen hp) i jeden umiejętność teleport albo lustrzane + passyw z odnową i mamy wizz-a praktycznie nie śmiertelnego xD przy dobrym kitowaniu smiley.gifCODE 593 , Nick : LiSkerPL
Denthar
Wiadomość [#19]: 29.05.2012 o 06:24

Konto skasowane

MarshaL napisał
Ja Panowie proponuję taki oto build:
http://eu.battle.net/d(...)c!aZacZZ
Jestem teraz na Inferno, co w oczywisty sposób ma wpływ na ten build. Dlatego też nie twierdzę, że jest on najlepszy na każdy poziom trudności. Gdy byłem na Hell to też go używałem, więc sądzę, że może komuś pomóc.

Podstawowy spell (LM): Electrocute z runą Lightning Blast. Ma on na celu jedynie nabijanie Arcane Power w połączeniu z umiejętnością pasywną Geniusz. Mam wrażenie, że dzięki tej runie AP nabija się jeszcze szybciej niż używając innych.
Dodatkowy spell (RM): Dezintegracja z runą Chaos Nexus (na moby) lub Intensify (na bosów). Tu moim zdaniemm wybór jest oczywisty, ten skill to imo podstawowy "nabijacz" dmg u Wizarda. Jeśli ktoś nie chce na bossów zmieniać runy ze względu na Valor of Nephalem to radzę jednak używać runy Chaos Nexus, ponieważ nawet bossowie mają często jakiś przydupasów, więc ta runa jest trochę bardziej uniwersalna od Intensify. Jednak gdy chce się być jak najbardziej wydajnym np na Diablo to jednak polecałbym Intensify na niego.
1. Obronny skill: Diamond Skin z runą Crystal Shell. Też imo oczywisty wybór. Wybór runy spowodowany ogromnym dmg mobów na Inferno.
2. Obronny skill: Frost Nova z runą Bone Chill. Ciężko było mi sie przekonać do tej umiejętności, ale jest ona moim zdaniem niezbędna na wyższych poziomach trudności. Pozwala uciekać, gdy wróg nas osaczy. Wspaniale współgra z Diamond Skin. Wybór runy spowodowany szczerze mówiąc tym, że reszta jest prawie bezużyteczna moim zdaniem. Może oprócz tej zmiejszającej cooldown.
Conjuration: Magic Weapon z runą Force Weapon. Najnormalniej w świecie zwiększa nasz DPS. Runa zwiększa go jeszcze bardziejsmiley.gif Z tego co przynajmniej ja zauważyłem to mało ludzi jest do tej umiejętności przekonana, pewnie ze względu, że wolą mieć jakiś bardziej "aktywny" skill a do tego ten skill testowali tylko gdy go dostali, czyli na normalu. Wtedy DPS postaci jest kilkaset razy mniejszy, co oczywiście spawia, że dodaje mniej dmg, bo opiera się na %. Gdy DPS oscyluje w granicach 15000 to ten skill znacznie go zwiększa. Ale rozumiem też jeżeli kogoś to nie kręci, ja opisuję tu tylko swoje zdaniesmiley.gif
Mastery: Archon z runą Teleport. Ultimate weapon Wizarda, nie rozumiem jak można go nie używać grając tą klasą smiley.gif Runa z teleportem pozwala nam na ucieczkę w razie kłopotów i uzupełnia ten build, ponieważ w razie zagrożenia możemy momentalnie użyć Archona i następnie teleportu. Moim zdaniem świetnie się to sprawdza.

Umiejętności pasywne:
Trochę z nimi kombinowałem i póki co u mnie wygląda to tak:
1. Glass Cannon - jako że Wizard jest ranged to ten armor jest nam nieco mniej potrzebny, szkoda jedynie resistów, ale 15% więcej DPS rekompensuje moim zdaniem te straty. Poza tym staram się osiągnąć jak największy DPS on target (jednak nadal w rozsądnej proporcji z Vitality), ponieważ moim zdaniem na Inferno bez tego ani rusz.
2.Prodigy - mój "nowy nabytek". Pozwala wydajniej odnawiać Arcane Power od np runy Surge of Power skilla Electrocute, której wcześniej używałem. Podstawą u Wizarda jest konsekwentny DPS on target na Inferno i dzięki temu pasywowi mogę jak najszybciej wracać do dps'owania Dezintegracją gdy skończy mi się Arcane Power.
3. Astral Presence - W oczywisty sposób wybór tego pasywa wynika z tego, co wyżej opisałem. Szybszy regen, do tego więcej AP. W połączeniu z dodatkowym AP z itemów i regeneracją dzięki powyższemu pasywowi sprawia, że nasz Wizard może prawie nieustannie atakować.

Oczywiście na Wizarda można mieć też zupełnie inne spojrzenie, jednak ja widzę tę klasę na Inferno w taki sposób, mam nadzieję, że komuś pomogą moje rady smiley.gif


Kapitalna sprawa, wlasnie czegos podobnego szukalem. Kawal dobrej roboty, dzieki smiley.gifBattleTag: Denthar#2579

Monk 60 lvl
Wizzard 60 lvl
Demon Hunter 60 lvl
MarshaL
Wiadomość [#20]: 29.05.2012 o 06:35

Konto skasowane

Probe9 napisał
MarshaL napisał
[...] Mam 42,2k życia, 18,2k dps[...]


Możesz napisać jakie statsy mają itemki, którymi robisz takie staty ? Ja na 52 lvl wyciągam ledwo 20k życia i 2,5k dps sad.gif

No nie chce mi się przepisywać specyfikacji moich itemów,szczególnie, że staram się swój gear upgrade'ować gdy tylko mogę. Jak łatwo się domyśleć inwestuję w int, vit, dmg i jak się tylko da to w % szybkości ataku. Rzeczy, które mam da się zdobyć na ah w granicach od 20-70 k golda. Teraz latam z 1h wand i offhandem, bo tak łatwiej osiągnąć większy dps niż z 2h.

REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :