Dziś jest: Poniedziałek, 18 marca 2019, godzina 18:56
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pytanie o abonament

Myxe
Wiadomość [#1]: 17.08.2014 o 16:01

Konto skasowane

Witam,

Chciałbym powrócić do WoWa i zainteresowałem się opcją przedłużania abonamentu przez zarejestrowanie mojej karty kredytowej na koncie battle.net. Kusi mnie opcja na 6 miesięcy za ~240 zł (~40 zł za miesiąc) i tutaj rodza się moję dwa pytania.

1. Czy abonament będzie wtedy automatycznie przedłużany co miesiąc za 40 zł z mojej karty?
2. Czy w przypadku zdarzenia losowego typu dłuższy wyjazd lub awaria komputera będę mógł wyłączyć opcję automatycznego przedłużania, żeby z mojej karty przestali ściągać pieniądze za okres kiedy nie będę mógł grać?

Spikeel
Wiadomość [#2]: 17.08.2014 o 22:26

Konto skasowane

Jak kończy ci się czas gry to automatycznie ściąga Ci kasę na dalsze granie to do 1.
A co do pytania numer 2 to w każdym momencie można anulować subskrypcje jak i również ją wznowić.

uzi2.gif Spikeel - Ret Paladin uzi2.gif
Mundek
Wiadomość [#3]: 25.08.2014 o 14:56

Konto skasowane

pytanie czy 6x40=240 jest wartę "inwestycji" bardziej niż tradycyjny prep z keye albo inexusa który kosztuje 83zł za 2 miechy. wiem, że 3zł=1browar no ale jeśli masz wrzucać w neta swoją kartę kredytową, a do tego zastanawiać się, czy za miesiąc lub dwa nie będziesz musiał przerwać, to chyba lepiej jest wybrać krótszy termin.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :