Dziś jest: Poniedziałek, 25 września 2017, godzina 10:03
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pytanie egzystencjalne

Nucleo
Wiadomość [#1]: 15.08.2013 o 10:37

Witam, zakładam ten temat ponieważ potrzebuje odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Chodzi o to gdzie podziewają się mnisi. Wróciłem do wow-a po długiej przerwie i stworzyłem pandarena monka. Mam dopiero 23lvl, spedzilęm dość dużo czasu w Stormwind i...mnichów w zasadzie nie ma O.o Zdarzają się pojedyncze przykłady ale 90% z nich to dps a mi zależy na zrobieniu healera którego to w zasadzie spotkałem może z 2 razy podczas gdzie w SW spędziłem dobre 3 godziny. Zaczynam myśleć że coś z tą klasą może być nie tak... Nie chcę by doszło do sytuacji gdzie zrobię swojego mnicha będę miał już wysoki lvl i okaże się że klasa wypada blado i nie nikt nie będzie chciał mnie wziąć do rajdu. Proszę o szybka i rzeczową pomoc. Btw przepraszam za niefortunny tytuł zapomniałem usunąć "o" smiley.gif

[Edycja Nucleo - 15.08.2013 o 10:47]

PM Email
Xardas80
Wiadomość [#2]: 15.08.2013 o 13:13

Multikonto Xardasa80

Na low levelach i tak nikogo nie spotkasz, a czasy afkowania w SW już minęły (teraz się afkuje w Shrine of cośtam). A Monk to chyba najlepszy healer obecnie, chociaż ja się nie znam, ale moje obserwacje to potwierdzają. Tankowie też mają kilka ciekawych rozwiązań, choć i tak blood DK > all. Z kolei Monk DPS ssie po całości.

[quote]The problem with astrology and predictions is that the stars keep moving![/quote]
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :