Dziś jest: Niedziela, 26 stycznia 2020, godzina 14:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pytanie - Baal

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Latur
Wiadomość [#1]: 12.07.2007 o 12:39

Konto skasowane

Gram na single. Mam 30palla. Starych juz ubiłem, i moje pytanie brzmi. Na jakim lvl'u najlepiej ubić baala zeby co 10 sekund nie wracać do miasta po miksturki confused.gif confused.gif

krecik123
Wiadomość [#2]: 12.07.2007 o 13:50

Konto skasowane

idz rob baalruny, czyli takie cos ze chodzisz zabijac tylko ta "straz przednia" przed balem, jezeli na singlu grasz to wpisz sobie podczas gry komende players 8 smiley.gif
jak na batku to szukaj gier baalruny
a poziom? >40

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Latur
Wiadomość [#3]: 12.07.2007 o 14:51

Konto skasowane

czy jeśli zwiększe na te players 8 to czy bedzie też 8 razy więcej expa lecieć za potworki ??.
i narazie mam problem z straża baala z 5 aktu. to co lepiej potworki z 4 aktów czy jakieś mefisto diablo itp confused.gif

DontAskMeWhy
Wiadomość [#4]: 12.07.2007 o 15:23

Konto skasowane

na singlu czy bn grasz? jak na singlu to sie dziwie ze na 30 lvl juz starych zabiles. ja zawsze mialem tam w granicach 40-42 lvl. a baala kolo 45 klepalem.
na baal runach to najelpiej w okolicach 40 lvl zabic i potem od razu na kosz na baalruny isc

Latur
Wiadomość [#5]: 12.07.2007 o 18:03

Konto skasowane

P.S na starych na 28 poszłem ale mi 2 lvl'e za nich poszły smiley.gif

na singlu gram...

czy jeśli zwiększe na te players 8 to czy bedzie też 8 razy więcej expa lecieć za potworki ??.

[Edycja - Latur w 12-07-2007 o 18:32]

xMohaax
Wiadomość [#6]: 12.07.2007 o 19:11

Konto skasowane

moze nie 8 razy ale wiecej smiley.gif potwory beda silniejsze ale i wiecej expa dostaniesz

DontAskMeWhy
Wiadomość [#7]: 12.07.2007 o 19:37

Konto skasowane

za starych jest teraz ograniczenie. nie mozna dostac wiecej niz 1 poziom za nich. kiedys to i 7-8 lvl sie dalo wyciagnac.

Latur
Wiadomość [#8]: 12.07.2007 o 19:54

Konto skasowane

ja na starych dostałem 2lvl'e
ale mam wersje 1.07 a to juz chyba jest stara wersja

krecik123
Wiadomość [#9]: 12.07.2007 o 20:08

Konto skasowane

no stara tongue.gif bardzo biggrin.gif w ogole tylko dodatek isntalowales i nic po za tymtongue.gif odpal BN sciagnij najnowszy;p

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
DontAskMeWhy
Wiadomość [#10]: 12.07.2007 o 21:20

Konto skasowane

niesadze zeby mu sie sciagnal najnowszy. znaczy sciagnac to sie sciagnie. ale nie zainstaluje smiley.gif

a co do tych 2 lvl - no przeciez pisalem ze sie dalo. od 1.10 chyba sie nie da

[Edycja - DontAskMeWhy w 12-07-2007 o 21:20]

baqarah
Wiadomość [#11]: 12.07.2007 o 22:20

Konto skasowane

Z tego co wiem, to players8 dziala od 1.08 (na 100% dziala na patchu 1.09, jestem tez prawie pewny, ze na 1.08 tez). Zycie storkow jest mnozone 8 razy, ale expa dostaje sie mniej (kiedys to bylo x4, ale to bylo kiedys - teraz nie wiem).

Ja lubie sobie popykac na singlu (szczerze mowiac bardziej niz na bn, glownie przez to ze z kumplami po lanie gierzylismy duzo), wiec wiem co mowie.
Baala staralem sie zaczynac klepac kolo 40 lvl, przed baalem chodzilem duuuuzo razy na eldricha (tak do 35 lvl), potem przebiegalem szybko zeby dojsc do pindla. Mordowalem wielokrotnie biedaka, zeby dociukac do tego 40 lvl. Zazwyczaj mi sie nie chcialo i mialem kolo ~38, kiedy zabijalem baala. Skubanca oplaca sie meczyc do 45 - tak jak bylo to juz powiedziane, ale potem juz poziomy nie leca tak szybko, wiec zazwyczaj przy 42-43 przechodzilem na nightmare. Oczywiscie gra sie na /p8, bo jest szybciej.

Runowanie Eldricha i Pindla ma swoje plusy, ktorych nie uswiadczy sie na bnecie. Dobiegniecie zajmuje doslownie 10-15 sekund, zabicie max 30 sekund, a expa dostaje sie naprawde sporo. 40 sekund, kolejny run. Poza tym Eldrich jest idealnym rozwiazaniem dla ludzi, ktorzy zostawiaja sobie sporo punktow (jakies czarodziejki, trappasy itp) i graja bez przerzucania przedmiotow (ale sie czlowiek kiedys meczyl, jak sie nie znalo ATMA'y :d). Z drobna pomoca nawet na players8 sam najemnik potrafi zabic grupke, trzeba tylko zapewniac mu miksturki i dobra bron ;).

Latur
Wiadomość [#12]: 13.07.2007 o 08:23

Konto skasowane

no mi ta komenda /players 8 właśnie nie działa. tak jak napisałeś wyżej jest chyba od wersji 1.08 lub 1.09

baqarah
Wiadomość [#13]: 13.07.2007 o 10:53

Konto skasowane

mhm
Sprawdzilem i znalazlem wreszcie: nie da sie wpisac komendy players8 w 1.07. To jest pewne.
Dalej nie jestem pewien czy da sie wklepac w 1.08, ale wiem, ze w 1.09 dziala (wpisuje sie tylko "players 8", ale nie wyswietla sie zaden komunikat, ze stworki sa silniejsze).
W 1.10 i 1.11 wiadomo - zwykle /p8.

Ty jako, ze masz 1.07 to nie mozesz zwiekszyc ilosci graczy... Szczerze mowiac, jesli by mi sie kiedys chcialo, to bym zainstalowal 1.07 i pocraftowal, bo moga wyjsc naprawde godly craft'y w tym patch'u :P. Itemy tez mialy ciekawe statysyki, wiec mozna sie pobawic, a potem przejsc na powidzmy 1.11...
Przyklad znaleziony na forum diabloii.net:
"The maximum damage you can get is 580%ED with a perfect cruel, grandmasters and greater craft automod and up to 3 sockets from Larzuk/jewelers prefix"
eee 580% ed?! 3 socket'y?! niiiiice!

Jezeli chcesz to masz tutaj guide'a a propos 1.07:
http://forums.diabloii(...)t=472485

Moj mini "poradnik" odnosil sie wylacznie do 1.11, wiec na 1.07 moze kiepsko dzialac ...

Latur
Wiadomość [#14]: 13.07.2007 o 17:07

Konto skasowane

nie chcąc zaśmiecać forum zakładając nowy temat pisze w tym.

czy lepiej chodzić na te potworki "chroniące" baala z 5 aktów
czy na mefa i duriela i jakieś itemki może zdobyć.

baqarah
Wiadomość [#15]: 13.07.2007 o 19:06

Konto skasowane

Zalezy, co chcesz dostac - expa czy itemy. Z mefa pada duzo i szybko (jeszcze jak trafisz dobra mape, to juz wogole, a na normie sa male mapy...), ze slug baala nie leci tak dobrze (chociaz teoretycznie moga poleciec lepsze itemy - slugi maja wiekszy lvl niz mef - to zdaza sie to baaaaardzo nieczesto;). Do Duriela to sie wolno chodzi, poza tym mef ma lepsze dropy. Na slugach nabijesz sobie za to ladnie expa - nawet jezeli nie radzisz sobie z Listerem i jego kolegami (ostatnie slugi) to warto biegac tylko na 4ech pierwszych - skok levelow jest i tak bardzo wysoki.

Z tego co wyczytalem z diabloii.net, to w patch'u 1.07 oplaca sie biegac na ... te stojaczki z bronia/zbroja, ktore sie czesto pojawiaja w roznych lokacjach. W singlu ich lokalizacja sie nie zmienia, wiec mozna czesto sobie upatrzec jakis "stojaczek" blisko Town Portala i biegac biggrin.gif. Kilkanascie sekund, a masz szanse dostac unique item... Drop z takich stojakow zalezy od levela lokacji - czyli im dalej tym bedzie lepiej leciec. W kazamatach poziom 3 (tam gdzie sie jest mef) mozna ponoc znalezc takie cóś (po bokach, tam sa czlonkowie rady), wiec moze to byc jakies urozmaicenie w zwyklych mef-run'ach.

Ogolnie nie spedzalbym zbyt duzo czasu na mf-runach, skupilbym sie na dobiciu do tefo 40-45 poziomu i wtedy biegalbym juz po nightmarze. Chociaz jezeli bys mial wiecej problemow na nightmarze, to nie ma przeciez przeszkod jesli chodzi o po-mef-owanie w poszukiwaniu przedmiotow, co nie ?

A tak z ciekawosci: jakiego zrobiles sobie Pala?

Latur
Wiadomość [#16]: 14.07.2007 o 07:39

Konto skasowane

na aury ofensywne te koncentracje,fanatyzm.
i mam połowe sigona czy opłaca sie zbierać drugą połowe (3 item) - a jak tam z czego najlepiej leci pas,zbroja,hełm

Latur
Wiadomość [#17]: 14.07.2007 o 09:52

Konto skasowane

P.S Gdzie jest przycisk edit ??

Baala zabiłem na 31 biggrin.gif. Lepiej chodzić na sługi baala czy na krowy ?

BarbOfApocalipsa
Wiadomość [#18]: 30.07.2007 o 08:44

Konto skasowane

Raczej na krowy , ja chodze na krowy moim barbem i mi doświdaczenie lecia jak skur...czybyk smiley.gif ale obserwój pasek doświadczenia i patrz gdzie ci wiecej bedzie smiley.gif

gejkiller
Wiadomość [#19]: 30.07.2007 o 10:00

Konto skasowane

baalruny oczywiście, krowy są dobre do 25lvl smiley.gif

BarbOfApocalipsa
Wiadomość [#20]: 30.07.2007 o 10:04

Konto skasowane

To dziwne bo ja mam 32 lvl i rzadko chodze na baalruny :/ noś mi sie one nie wiedzą :] nole każdy ma swoje zdanie . A tak ogolnie to zabił ktoś z was baala ni singlu hell? sorry za off-topic

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :