Dziś jest: Piątek, 22 listopada 2019, godzina 06:45
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pytanie ?

Tooyo
Wiadomość [#1]: 22.11.2008 o 21:20

Konto skasowane

Mam taką prozbę do wszystki PRO TANKÓW ..
mam paladyna na 40 lvl i warka na 36 lvl .. i pytanie polega na tym [CHCE byś TANKIEM ]
kogo bardziej polecacie paladyna czy warka warek jest niby leprzym TANKIEM ale mnie nic nie ciagnie do niego ..
myślicie że bede żałował tego jeśli bede dalej gral palem pod Protecion ??
jak to jest z tym agroo .. czy paladyn jest naprawde przegrany jako TANk ??

Morkus
Wiadomość [#2]: 22.11.2008 o 22:12

Konto skasowane

Paladyn jest git majonez jeśli chodzi o aoe tanking tongue.gif

Last.fm -> http://www.lastfm.pl/user/Nuoone
Vladis
Wiadomość [#3]: 22.11.2008 o 22:32

Konto skasowane

Na tym lvlu Plakiem najlatwiej sie tankuje, i bedziesz robil okolo 40-50 % Total dmg done z twojego party <czyli te 3 dpsy+ healer beda ledwo robily tyle co ty smiley.gif> dodatkowo blizz stwierdzil ze chce aby wszystkie tanki byly w miare podobne jezeli chodzi o ich przydatnosc w raidach, a 5 man Imo jest o wiele latwiej robic palkiem, wiec jezeli cie nie ciagnie do warrka to rzuć go w cholere

Tankadin Hut
Carlos Santana- Oye como va , mi ritmo. Bueno pa gosar, mulata ! Oye como va, mi ritmo. Bueno pa gosar, mulata !
dam, muszę sobie kupić dodatek bo mam za duzo czasu na trollowanie forum... =}
Reap3r0
Wiadomość [#4]: 24.11.2008 o 01:31

Konto skasowane

Vladis napisał
Na tym lvlu Plakiem najlatwiej sie tankuje, i bedziesz robil okolo 40-50 % Total dmg done z twojego party <czyli te 3 dpsy+ healer beda ledwo robily tyle co ty smiley.gif> dodatkowo blizz stwierdzil ze chce aby wszystkie tanki byly w miare podobne jezeli chodzi o ich przydatnosc w raidach, a 5 man Imo jest o wiele latwiej robic palkiem, wiec jezeli cie nie ciagnie do warrka to rzuć go w cholere

Lol w TBC tez palek i druid mieli dorownac warkow wnioskujac z opisu 70 Rogal Vladislavius Haxored :< masz 0 pojecia o tankowaniu

Do tematu w przypadku tankowania bossow warrior jest niezrownany , z 2 powodow
1: nie kozysta z many jak palek dzieki czemu moze tankowac non stop
2: ma najlepsza redukcje obrazeń

dzieki temu warek jest znacznie czesciej MT

Natomiast palek ( Bylo to juz n poroszane setki razy na tym forum) nadaje sie najlepiej na multi tanka z 6 i wiecej mobami na karku uzywasz na maxa wszystkich skili a mana ci prawie ze 100% nie spada

[Edycja Reap3r0 - 24.11.2008 o 01:36]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
przybysz666
Wiadomość [#5]: 24.11.2008 o 07:51

Konto skasowane

Reap3r0 napisał

w WoTLK mana u palka tanka odnawia sie z taka szybkoscia ze nie wystepuje juz problem z brakiem many ( DP + upg odnawiania za heal)

Gife me donator shop blizz !!!
trig
Wiadomość [#6]: 24.11.2008 o 11:56

Konto skasowane

moze to smieszne ale mamy 2 warkow tankow w gildii a na naxxa uzywamy 1 druta i 2 palkow:P warek nasz chce odpoczac od tankwoania jakis czas hehe
najciezsze wyzwanie dla taka to Patchwerk przy skladzie 2/1 daja rade reszata bosow to tylko skill

wiec uwazam ze pala tank jest naprawde dobrym wyborem. Z tym ze trzeba grac tym co sie lubi a nie tym co ktos ci nazuca bo raczej nie grasz dla kogos tylko dla siebie smiley.gif
musisz liczyc sie z tym ze niestwsty nie bedziesz brany na kazdego bosa jako tank. Zbieraj Gear holy jak zajdzie taka wlasnie potrzeba smiley.gif

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
http://eu.wowarmory.co(...)n=Trigun
Tooyo
Wiadomość [#7]: 25.11.2008 o 14:46

Konto skasowane

Kolego trig

Mam takie pytanie czy twoim zdaniem jest zapotrzebowanie na raidach na PALADYNA HOLY .

Ma_te_uszek
Wiadomość [#8]: 25.11.2008 o 15:18

Konto skasowane

Na holy palladyna tak jak i innych healerów zapotrzebowanie jest zawszesmiley.gif

Undead Priest - under development ;)
wymiotka
Wiadomość [#9]: 25.11.2008 o 15:22

Konto skasowane

Zawsze to może nie bo holy paladin robi co innego niż taki CoH priest albo shaman.
Palas jest to healowania 1 target czyli tanka ale w tym rówinie dobrzy są priści więc różnie to bywa. Jednak nie pozostaje wątpliwości to, ze holy paladin jest przydatny na raidy chociażby ze wzgledu na te kilka fajnych buffów. Morał jest taki, żebyś grał czym Ci sie podoba.

Vladis
Wiadomość [#10]: 25.11.2008 o 17:21

Konto skasowane

zanim wbijesz ten 80 to juz najprawdopodobniej wejdzie patch z dual speccem <3.0.3 chyba> czyli, ze kazdy bedzie mogl zrobic sobie 2 buildy, i sie dowolnie miedzy nimi przelaczac <out of combat>, i tutaj pala ma 1 zalete, mozez miec build i do tankowania i do heal'a a Warrior tank ma... tank i dps... z tym ze DPS'ow zawsze jest jak psow... i po cholere komu kolejny ?smiley.gif

Tankadin Hut
Carlos Santana- Oye como va , mi ritmo. Bueno pa gosar, mulata ! Oye como va, mi ritmo. Bueno pa gosar, mulata !
dam, muszę sobie kupić dodatek bo mam za duzo czasu na trollowanie forum... =}
trig
Wiadomość [#11]: 27.11.2008 o 13:48

Konto skasowane

Pala Holy zawsze i wszędzie potrzebny Będzie
Niekończący się zapas many i flesh za fleshem
Jeden z lepszych Tank healerów w grze

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
http://eu.wowarmory.co(...)n=Trigun
Reap3r0
Wiadomość [#12]: 06.12.2008 o 12:56

Konto skasowane

przybysz666 napisał
Reap3r0 napisał

w WoTLK mana u palka tanka odnawia sie z taka szybkoscia ze nie wystepuje juz problem z brakiem many ( DP + upg odnawiania za heal)

Stary pograj troche pochodz na raidy a potem pisz glupoty lol.gif , nie mowie ze palkiem nie da sie wytankowac Bossa ale jeat znacznie trudniej i czesto sie zdazaja Wipe kiedy zaczyna brakowac many i tank nie moze zrobic dobrego agrro ( warkowi to nie grozi) , ale do zwylkych instancji wole palka jako tanka ,tam jest lepszy od warka

[Edycja Reap3r0 - 06.12.2008 o 13:01]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
powlow
Wiadomość [#13]: 06.12.2008 o 13:12

Konto skasowane

Może wtrącę lekkiego oftopa ale temat został tu poruszony.
Czy dual spec w 3.0.4. to pewniak czy to tylko takie bezpodstawne domysły?

@topic
Kolejne pytanie "czym lepiej grać a czy b?".
Z tego co wiem to każdy build w każdej postaci ma przyszłość i większości zależy od twojego skila.
A co najwazniejsze na 80tym znajdź gildię to się nie będziesz musiał martwić o ekipę(chyba ,że nie lubisz obowiązkowego grania kilka razy w tygodniu).

http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblack.jpg
przybysz666
Wiadomość [#14]: 07.12.2008 o 18:01

Konto skasowane

Reap3r0 napisał
przybysz666 napisał
Reap3r0 napisał

Stary pograj troche pochodz na raidy a potem pisz glupoty lol.gif , nie mowie ze palkiem nie da sie wytankowac Bossa ale jeat znacznie trudniej i czesto sie zdazaja Wipe kiedy zaczyna brakowac many i tank nie moze zrobic dobrego agrro ( warkowi to nie grozi) , ale do zwylkych instancji wole palka jako tanka ,tam jest lepszy od warka

[Edycja Reap3r0 - 06.12.2008 o 13:01]

No stary wlasnie moze najpierw ty pograj bo widze ze doswiadczenia to ty masz chyba z TBC albo grasz jakims dpsem gdzie taki problem wystepowal teraz nie dosc ze mamy DP i upg z glypha i BoS to jeszcze dochodzi JoW , pot , a jak mana schodzi ponizej 15-20% (chociaz narazie zdarzylo mi sie to 1raz a przejechalem juz normal Naxxa i 3 bossy na HC) to odpala sie SoW i po chwili ma sie full mane.

do tego plusem jaki dostal palek jest to ze teraz z powodzeniem moze byc MT tak samo jak warek bo:
1. naliczanie blocka sie zmienilo i to z korzyscia dla palka
2. jesli ma sie OT warka to dostajemy spell reflecta
3. spell ktorych uzywa sie do tankowania bossa sa ,,niewiarygodnie"tanie (Shield of Righteousness, Hammer of the Righteous) a glowny mana zerca Consecration moze byc nawet pomijany jesli palek nie jest w stanie odpowiednio zarzadzac sealami

[Edycja przybysz666 - 07.12.2008 o 18:17]

Gife me donator shop blizz !!!
Reap3r0
Wiadomość [#15]: 07.12.2008 o 20:56

Konto skasowane

Up

Przyznam ze masz troche racji gralem protem tylko do 70 lev teraz dps na questowanie i nie tankowalem jeszcze zadnogo raidu powyjze 70 lev . ale jak tego nie zobacze to nie uwierze bo to by byl za dyzy bonus dla palka

[Edycja Reap3r0 - 07.12.2008 o 20:57]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :