Dziś jest: Sobota, 28 marca 2020, godzina 10:42
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca Pytania co do hunta w nadchodzącej idei globa :)

Odpowiedź

Temat: Pytania co do hunta w nadchodzącej idei globa :)

EHunter
Wiadomość [#1]: 24.04.2010 o 21:23

Konto skasowane

Tak wiem, bluzniłem okradałem i hanbiłem imię tejże gry :P Grałem na privatach. Między innymi hunterem. Spośród wieeeeelu dylematów typu ,, Zagram priestem, albo moze i pallkiem, ale podoba mi się hunter... " Wybrałem huntera. Powód ? Grałem dość długo Priestem ( i to jakiś czas na globie ) skutek -przejadł mi się. Podobna rzecz działa się z paladynem. Mam trochę doświadczenia z hunterami , nie za dużo, nie za mało, i to jego na maina do globa wybrałem smiley.gif. Nasuwają mi się pytania...

1) W 2.4.3 Hunter koksił w levelowaniu, a specjalizacją do tejże operacjii było BM. czy wiele się od 2.4.3 zmieniło ? Jeśli nie, to pozwoliłem sobie przygotować owy build pod samo expienie

http://www.wowhead.com/tale(...)x0eV0oZo

W jak szybki czas da się wylewelować huntera na wotlku grając po 4-5 godzin dziennie ? ew. do 7 w wekeendy

2) Jako że wiąże przyszłosć raczej z PvE, powiedzcie mi , czy hunter jest brany na insty jako DPS ? Czy może dalej popularny jest system z 2.4.3 : Mag +Warlock , CoE + Scorch Stack/Fireball ?
3) Czy hunter zachował klimat ciekawej, klimatycznej postaci, czy może jest teraz brany jako zwykła farma golda?
4) Jakiego polecacie partnera arenowego do niego ?

[Edycja EHunter - 24.04.2010 o 21:25]

Amory
Hmmm
Wiadomość [#2]: 24.04.2010 o 23:32

Konto skasowane

1. - Hunterem dosyć "przyjemnie" się lvluje, zwłaszcza jeżeli chodzi o robie qestow/grind, ale myśle że po wprowadzeniu dangen findera i expa na bg przepaść pomiedzy
klasami/specami się zmiejszyła.
- Drzewko BM dalej jest najlepszym do bicia lvl, co do buildu to osobiście mialem inny niż ten podany przez ciebie, ale pomijacac inne tallenty wez "beast mastery".
2. Hunter jest brany na insty, od czasu tamtego patcha dużo się zmienilo, niektórzy nawet powiedzą że wszystko.
3. Dziwne pytanie hunter to hunter, mi się podoba, ale jeżeli planujesz grać dłużej tą postacią pamietaj że w kataklizmie zajda spore zmiany.
4. Wydaje mi się że jakiś healer, ale moje doswiadczenie w pvp jest niewielkie wiec niebede się wypowiadał.

Prowler
Wiadomość [#3]: 25.04.2010 o 01:02

Konto skasowane

huntem jedynie trudno wbić 1-10 lvl ;p potem masz peta i jesteś jak power rangers z megazordem

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :