Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 02:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pvp rouge czy palladyn ?

Bobi
Wiadomość [#1]: 25.03.2009 o 15:40

Konto skasowane

Jako, że to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym sie ze wszystkimi przywitać smiley.gif Witam.
Zaczne, od tego, że z kumplem mamy zamiar kupić na wakacje WoW'a. Czytałem sporo na temat ras/klas/profesji i taktyk pvp/pve. Doświadczenie w tego typu grach mam dość spore, grałem w Guild Wars'a i Lineage'a, w WoW'a grałem tylko na trialu no i troche u innego kolegi smiley.gif . No, ale przejdźmy do tematu...

Mój kumpel ma zamiar grać warrior'em albo magiem po stronie hordy.
Ja natomiast wacham sie między łotrzykiem, a palladynem (również horda)
Jak już mówiłem nastawiamy sie głównie na pvp, dlatego prosze o rade:
Jaki skład będzie dla nas najlepszy na 2 vs 2 ?

Rouge - Warrior
Rouge - Mag
Palladyn - Warrior
Palladyn - Mag

Przyznam szczerze, że mam drobne obawy co do teamu bez żadnego leczenia... Ale dlatego też prosze was o pomoc smiley.gif
Prosze również o drobne sugestie co do specjalizacji, co najlepsze dla maga (acrane, frost, fire z tego co wiem na pvp najgorsze) i palladyna.
No i ostatnie moje pytanie:
Czy subtlety rouge nadaje sie na pvp ?

Z góry dziękuje za odpowiedz smiley.gif

blebleh
Wiadomość [#2]: 25.03.2009 o 16:53

Konto skasowane

tak najczęściej to widzę rogal+mag, mag we froscie a rogal w czymś tam, różne różniste widzialem,
jesli się zgrają z cc i cd to potrafią w 3 sek wyparować dps albo heal z przeciwnej drużyny
przynajmniej z tych postaci którymi chcecie grać takie połączenie mi się wydaje najlepsze w pvp
z tym że ja specem w pvp nie jestem tak że to nie jest obiektywna opinia;d

Nigdy nie kłóć się z debilami, najpierw ściągną cię do swojego poziomu, potem pokonają doświadczeniem.
lock
pala
Itar
Wiadomość [#3]: 25.03.2009 o 19:58

Konto skasowane

To tak juz mam dosc doswiadczenia w arenkach 2v2 wiec powiem tak:
rouge-warrior-nieoplacalny team po sapnieciu warka i znalezieniu rogala jest po walce
rouge-mage-jeden z lepszych pomyslow na arene coz brak hela ale na wejscie idzie taki dps ze smutno mag frost lub arcane rogal subtely asas
Palladyn warrior-hmm dosc dobry pomysl palek holy i warek arms lub fury(na warkach srednio sie znam)
Palladyn-mage-jezeli jestes ogarnietym holy palkiem to ten team moze koksac ale podkreslam musisz miec juz ogarnietego palka poniewaz clothier moze szybko dostac

Azceta
Wiadomość [#4]: 25.03.2009 o 20:30

Konto skasowane

paladyn warrior bardzo stary bardzo dobry setup
mag rogue nowszy setup i nie tak dobry jak w/w

Pierwszą połowę życia żyjemy marzeniami, druga połowę życia żyjemy wspomnieniami.
Autor postu wie ze nie uzywa polskich znakow i interpunkcji i zapoznac sie z nimi nie zamierza
Squstion
Wiadomość [#5]: 25.03.2009 o 21:40

Konto skasowane

zgrany mag/rogue zajdzie daleko
co to pal+ mag to tylko retri i tez bedzie nice.

War 70 - afk
spakus
Wiadomość [#6]: 25.03.2009 o 22:15

Konto skasowane

Itar napisał

rouge-warrior-nieoplacalny team po sapnieciu warka i znalezieniu rogala jest po walce

to warr naprawde musi byc ciota by byc sapniety kiedy klepia kompana

Bobi
Wiadomość [#7]: 26.03.2009 o 08:14

Konto skasowane

Przyznam szczerze, że najbardziej pociąga mnie rouge - mag (ale tutaj miałem właśnie obawy o heal) albo holy pall i warrior.
Dziękuje bardzo za sugestie smiley.gif
Jeszcze wszystko przemyśle i mam nadzieje, że dokonamy słusznego wyboru ;) wkońcu chodzi również o przyjemność grania a nie o same zwycięstwa smiley.gif
A tak na zakońeczenie... Polecacie może jakiś dobry serwer (z dużą ilośćią graczy, mniej wiecej 50% ally 50 % hordy) ?

watman
Wiadomość [#8]: 26.03.2009 o 11:54

Konto skasowane

Itar napisał
Lepszym pomyslem bylby juz team rogal-holy pal niz warek i holy pal
A co do serwera polecam Sunwell. Stronka pajacyk.pl
A co do teamu rogal-mag taki team daleko zawsze zachodzi o ile juz macie ogarniete te klasy

polecasz priv servera... jestes zalosny...
ARE YOU READY FOR BAN?!?!

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
sal3m
Wiadomość [#9]: 26.03.2009 o 12:57

Konto skasowane

Nie no Sunwell XDDD BeKa hahaha XDDD

Głupota nie zna granic.

Mniej więcej po równo jest na Stormreaver'ze (4-5% więcej ally - dla pvp hordziaka to idealnie) - Serwer jest w najlepszej Battlegrupie na Świecie więc jak zależy Ci na naprawdę skillowym PvP to zapraszam tam.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :