Dziś jest: Środa, 3 czerwca 2020, godzina 23:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: PvP pomoc plx

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Feo
Wiadomość [#1]: 07.06.2008 o 17:22

Konto skasowane

Ave, mam dwarfa hunta na 58 lvlu.PvP wogole mi nie idzie wygrywam tylko jesli kolo mnie nie widzi albo ma mniejszy lvl nie wiem czy to zalezy od itemow czy od skila ale ciezko jest zabic bylekogo a jesli ten juz sie zblizy to nie mam zadnych szans ostatecznie daje mu freezing trapa odsuwam sie wale aimeda arcane itd ale pozniej juz jest po mnie jesli ktos moze pomoc dajac jakies rady w PvP to plx o pomoc smiley.gif

Anarki
Wiadomość [#2]: 07.06.2008 o 17:25

Konto skasowane

daj link do armory to bedzie wiadomo czy to wina gearu przynajmniej
to podaj przynajmniej nick i realm na ktorym grasz...

[Edycja Anarki - 07.06.2008 o 18:27]

Feo
Wiadomość [#3]: 07.06.2008 o 17:35

Konto skasowane

nie wiem jak to zrobic :P ale eq nie jest az tak zle biggrin.gif prosilbym o porady co do pvp

Fara
Wiadomość [#4]: 08.06.2008 o 20:08

Konto skasowane

nie kumam jak możesz przegrywać:P ja osobiście gram NE hunterem teraz na 47lvl i jedyną postacią z jaką mam problemy to jest paladyn w otwartej walce no i łotrzyk jak mnie z zaskoczki weźmie:P podstawa w walce z wojami jest spowalnianie ich za wszelką cenę i nie ma problemu a co do dystansowców to już na każdego inna taktykasmiley.gif wejdź sobie w youtube i pooglądaj pvp hunter i zobaczysz jak się walczysmiley.gif

Samanosuke
Wiadomość [#5]: 08.06.2008 o 21:50

Konto skasowane

Powiem tyle hunterem trzeba się nauczyć grać(tak jak każdą inną klasąsmiley.gif),. Dobry gear + umiejętności + dobry bulid+dobrze wytrenowany pet+ trochę szczęscia=wygranasmiley.gif. Ja gram NE hunterem 70lvl, mój partner na arenie to druid i średnio na 10 walk przegrywamy 2-3 razysmiley.gif najbardziej upirerdliwi są dla nas dwa shamany, a w takiej walce wygra tylko ten kto ma wiece many;) jeśli chodzi o BG trzymaj się reszty i do przodusmiley.gif.

wow armory
zelas99
Wiadomość [#6]: 08.06.2008 o 23:48

Konto skasowane

Jak walczysz z łotrzykiem to wal pod siebie frost trapa i czekaj zazwyczaj się udaje, zamraża go a ty odbiegasz i zaczynasz zabawę

Z palem na początku faktycznie jest trudno ale jak dostajesz viper stinga to wystarczy wyssać z niego mane bez many to porostu łajza zresztą jak każda inna klasa polegająca na mnie.

Warrek to spowolnienia

Mag trzeba wyczaić jak zaczyna od przemiany w owce czy inne gówno to scerat shot i walisz wszystko co masz

Priest – jak trafisz na dobrego priseta to jest bardzo ale to bardzo ciężko jak nie to walisz co masz

Warlock – zamróz sumona i wal wszystkim czym możesz trzeba uważać na oszołomienie

Druid – ciężko wygrać ja paraduje w moon formie jak ma inna formę to wal całym arsenałem zostawiaj tylko skille które stunuja bo jak się przemieni w normalna formę to znak ze będzie się leczył

Szaman – twardy orzech do zgryzienia trzeba trzymać go z daleka i wysysać jak najszybciej mane

Łowca – na początku radzę scerat shot i wszystko co masz później podbiec i zamrozić i znowu

Ghaar
Wiadomość [#7]: 09.06.2008 o 08:39

Konto skasowane

i ruszaj sie ,ruszaj sie , nie stoj w miejscu .

mag
Entreri
Wiadomość [#8]: 09.06.2008 o 15:23

Konto skasowane

zelas99 napisał
Jak walczysz z łotrzykiem to wal pod siebie frost trapa i czekaj zazwyczaj się udaje, zamraża go a ty odbiegasz i zaczynasz zabawę

Jak Cię dorwie rogal ze wszystkimi swoimi cd, to jesteś martwy, a nie zaczynasz zabawe..

Minok
Wiadomość [#9]: 09.06.2008 o 23:14

Konto skasowane

Z rogalem rozpoczęcie z freezing trapa to kiepski pomysł, bo jebnie cloak of shadow i dupa (sorry, nie wiem jaki masz lvl, przeczytałem tylko osttani post bo jest wredny i leniwy).
Ogólnie 1v1 z rogalem sie ni kutolca nie wygra. Ale klucz to użycie medallionu w dobrym momencie, dobra obsługa trapa ze scatterem i dawanie flary pod nogi, żeby vanisha nie zrobił.

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
Entreri
Wiadomość [#10]: 10.06.2008 o 07:35

Konto skasowane

Minok napisał
Z rogalem rozpoczęcie z freezing trapa to kiepski pomysł, bo jebnie cloak of shadow i dupa (sorry, nie wiem jaki masz lvl, przeczytałem tylko osttani post bo jest wredny i leniwy).
Ogólnie 1v1 z rogalem sie ni kutolca nie wygra. Ale klucz to użycie medallionu w dobrym momencie, dobra obsługa trapa ze scatterem i dawanie flary pod nogi, żeby vanisha nie zrobił.

Chodziło mi o to, że podejście : "położe freezing trap'a obok, jebne flare pod siebie i rogal jest owned" jest błędne. Nie miałem zamiaru jechać po łowcach, bądź wychwalać pod niebiosa rogali..^^
Po prostu sądze, że rogal jest jednak w lepszej sytuacji jeśli chodzi 1vs1 ( mówimy o rogue vs. hunter ofc. )
Ja tam zazwyczaj duele zaczynam shs + cos, no a potem to kwestai szczęścia, przytrzymania w stunie i odpowiedniego użycia cd.

spakus
Wiadomość [#11]: 10.06.2008 o 08:24

Konto skasowane

albo jak hunt jest BM odpowednie uzycje BW tak by rogal nie mogl uciec i poczekac tych 18s

Entreri
Wiadomość [#12]: 10.06.2008 o 10:04

Konto skasowane

jak hunter jest BM to trzeba poczekać i jak on odpala BW, to rogue sprint + vanish/stealth.

Anyway, wszystko zależy od skilla, itemów i szczęścia. Ale nie sądze, że hunter jest dla rogue'a przeciwnikiem tak wymagającym jak powiedzmy MS warrior. Ale może zbytnio uogólniam, bo to wszystko zależy od gracza z jakim przyszło się nam zmierzyć..

Feo
Wiadomość [#13]: 10.06.2008 o 14:09

Konto skasowane

Ogolnie najbardziej wkuza mnie to jak ktos mowi ze hunt jest best a ja wtapiam ostatnio bilem sie z palem dalem all spoowolnienia jakie mialem a ten byl sybszzy odemnie , z lockami teraz nie ma szans bombelek doty itd ... fear podastawa u noobow, co z tego ze wojowi dam spowolnienie jak ma wpizdu hp i charge rogal jesli juz podejdzie i zacznie wbijac blowy to koniec shaman w lwie taki tauren ma 30k hp ... priest bombelek hp do fulla pozniej fear i koniec czyl ipraktycznie nie mam z nikim szans

Entreri
Wiadomość [#14]: 10.06.2008 o 14:45

Konto skasowane

l2play ?

Hebix
Wiadomość [#15]: 10.06.2008 o 15:00

Konto skasowane

Wszyscy się wypowiedzieli a mi coś to śmierdzi piratem biggrin.gif Ale jak już grasz na orginale to wbij najpierw 70 a potem się ucz grać PvP. Pooglądaj filmików cos na youtube jak hunter PvP gra. Ale tak szczerze mówiąc to hunter na low lvl potrafi wymiatać smiley.gif

Feo
Wiadomość [#16]: 11.06.2008 o 17:00

Konto skasowane

owszem gralem w l2 :P jakos idzie mi powol ito pvp wczoraj rozwalilem pala 62 smiley.giflocka i woja

Minok
Wiadomość [#17]: 13.06.2008 o 14:27

Konto skasowane

Akurat hunter prawie z każdym dostaje w dupe w 1v1.

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
Longer8
Wiadomość [#18]: 14.06.2008 o 12:26

Konto skasowane

No, magow ogrania jak chce ;)

Sorki, ze nie pisze polskich znakow, ale to bardzo wplywa na moja predkosc pisania i komfort

Longer- Dwarf Hunter (Marksmanship)... The Sha'tar (RP realm)

Armory Hunter

Loneel- Shaman Draenei (Ele)

Armory Shaman
Fara
Wiadomość [#19]: 14.06.2008 o 13:10

Konto skasowane

minok co ty gadasz? hunter dostaje z kazdym w 1vs1? no jak ktos nie potrafi grać to tak jest przykro mi ja jakoś nienarzekam na ilośc wygranych pvp czy to z magiem czy to palkiem... trzeba sie nauczyc grać daną profesją i tyle cała filozofia

watman
Wiadomość [#20]: 14.06.2008 o 14:54

Konto skasowane

Fara napisał
minok co ty gadasz? hunter dostaje z kazdym w 1vs1? no jak ktos nie potrafi grać to tak jest przykro mi ja jakoś nienarzekam na ilośc wygranych pvp czy to z magiem czy to palkiem... trzeba sie nauczyc grać daną profesją i tyle cała filozofia

Fara napisał
Szukam polskiej gildii na serverze sporeggar ( uczący się NE hunter jak na razie lvl 15 :P )

BUHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEH...

Entreri napisał
l2play ?

Feo napisał
owszem gralem w l2 :P

BUHEHEHEHHEHEHEH #2

zeby nie bylo offtopica:
1vs1 liczy sie tyle co nic, pvp w wowie to teraz tylko arena (bg rush? nawet ja robie top 3 damage done na battlegroundach, w sprzecie pve + 4/5 'starter set'...
a l2play znaczy 'learn to play' a nie 'Lineage 2 player'...

[Edycja watman - 14.06.2008 o 15:13]

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :