Dziś jest: Sobota, 4 lipca 2020, godzina 20:33
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map Przyśpieszenie Warcrafta na własną odpowiedzialność

Odpowiedź

Temat: Przyśpieszenie Warcrafta na własną odpowiedzialność

adam678
Wiadomość [#1]: 23.02.2012 o 13:44

Konto skasowane

W tym Poradniku powiem wam jak przyśpieszyć Warcrafta w 100% oraz komputer ale to robicie na własną odpowiedzialność
tak więc otwieramy Menadżera zadań Windows i zakańczamy proces Ru Uptader wtedy pokaze sie nam okno

Ostrzeżenie:Zakończenie procesu może przynieść niepożądane skutki,w tym również utratę danych i niestabliność systemu.
Proces nie będzie miał szansy na zapisanie danych.Czy napewno chcesz zakończyć?.Oczywiście tak nie wyłączamy komputera ani go nie restartujemy dopiero przed wyłączeniem komputera robimy kroki

1 restartujemy komputer wciskamy klawisz F7 z tego co pamiętam
2 tryb awaryjny wybieramy nasz profil
3 Przywracanie systemu i nie stracimy w ten sposób danych save i tym podobne

Nasz procesor nie będzie obciążony w 100% czy tam 80 lecz góra 3%

Działa w 100% bo sam tak robiłem i do tej pory robię

Warcraft będzie się wam włączał w kilka sekund

uncc
Wiadomość [#2]: 23.02.2012 o 14:09

Konto skasowane

Ja mam przestarzałego AMD Athlona 1.81 GhZ i nigdy mi nie wbija powyżej 20% tongue.gif

[Edycja uncc - 23.02.2012 o 14:10]

potluczony.gif
adam678
Wiadomość [#3]: 23.02.2012 o 17:28

Konto skasowane

ja mam teraz wykorzystanie procka 0 % bo wyłączyłem większość procesów które obciążają procesor i nic mi się złego nie dzieje
jak napisałem na własną odpowiedzialność.

ale widać że procesor pracuje i ładnie wszystko śmiga i lepiej się pracuje robiąc mapki

Don_Petch
Wiadomość [#4]: 23.02.2012 o 22:42

Konto skasowane

Można tez ustawić Profil Sprzętowy wyłaczając w nim zbędne urządzenia jak karte sieciową, kartę muzyczną, jakies zbęne drukarki i tego typu rzeczy by system nie ładował sterowników.
Można powyłącząc zbędne Ułsugi jak administrator systemu zachowując dodatkowych kilka MB RAM.
Mozna zrobić Defragmentację Dysku bądź połączyć dwa dyski 120 GB w RAID 0 doprowadzając do znacznego odciażenia procka od pracy nad dyskiem gdyż wowczas procesami dyskowymi zajmuje sie magistrala RAID.
Można poustawiać w BIOS-ie wyłączenie zbędnych cześci płyty głównej z ktorych sie nie korzysta (jak zintegrowana VGA) by oszczędzięc pobór mocy.
Można przy procesorach AMD ustawic opcję "wyłączenia" gdy komputer nie wykonuje żadnych prac prócz odświerzaniem pulpitu (Intele tego nie mają).
Można spersonalizować AutoStart aplikacji tworząc różne konta na komputerze.

A tutaj mi wyskakuje jakiś gimnazjalista, który odkrył opcje "Systemu Awaryjnego" i szpanuje "zhackowaniem" komputera...

[Edycja Don_Petch - 23.02.2012 o 22:44]

[Edycja Don_Petch - 23.02.2012 o 22:45]

adam678
Wiadomość [#5]: 24.02.2012 o 00:01

Konto skasowane

nie szpanuje i nie odkryłem tylko pomagam.

stasiekkingWarcraft3fan
Wiadomość [#6]: 26.02.2012 o 10:44

Konto skasowane

ja kupiłem sobie nowego kompa rok temu. I tylko coś koło 10% procesora mi zużywa

adam678
Wiadomość [#7]: 11.03.2012 o 13:56

Konto skasowane

Procesy które mają zostać i ich NIE KASUJEMY sam testowałem wszystkie procesy czyli zamykałem i sprawdzałem co się stanie.

DrvIcon

rundll32.exe
nvsvc32.exe
explorer.exe
ekrn.exe
sv chost.exe
spoolsv.exe
winlogon.exe
Isass.exe
Services.exe
csrss.exe
system
Proces bezczynności systemu

PRZED WYŁĄCZANIEM PROCESÓW ZESKANOWAĆ KOMPUTER !!!! Najlepiej Eset Nod
Zapewniam ze wam przyspieszy komp

na moim starym kompie który ma 13 lat odpalilem gta 4 i fear 2 project oirgin i chodzi bez zacinki .ale na średnich ustawieniachach

Procesor celeron 1.70 podkręcany 1.97
384 ram sdr
karta graficzna 256 podkręcona

gta san andreas natomiast na full rozdzielczości 1600x32 i sie nie tnie
most wanted na full detalach oraz carbon.bez zacinki

i pamięć wirtualna ustawiamy o góry 100 u dołu 200
jeżeli wam wyskoczy okienko z brak pamięci wirtualnej to ona się sama po jakimś czasie ustawi na odpowiednią

i już wam się nie będzie pokazywało

http://imageshack.us/photo/my-images/715/procesyu.png/

archimonde
Wiadomość [#8]: 27.03.2012 o 13:28

Konto skasowane

adam678 napisał
Procesy które mają zostać i ich NIE KASUJEMY sam testowałem wszystkie procesy czyli zamykałem i sprawdzałem co się stanie.

DrvIcon

rundll32.exe
nvsvc32.exe
explorer.exe
ekrn.exe
sv chost.exe
spoolsv.exe
winlogon.exe
Isass.exe
Services.exe
csrss.exe
system
Proces bezczynności systemu

PRZED WYŁĄCZANIEM PROCESÓW ZESKANOWAĆ KOMPUTER !!!! Najlepiej Eset Nod
Zapewniam ze wam przyspieszy komp

na moim starym kompie który ma 13 lat odpalilem gta 4 i fear 2 project oirgin i chodzi bez zacinki .ale na średnich ustawieniachach

Procesor celeron 1.70 podkręcany 1.97
384 ram sdr
karta graficzna 256 podkręcona

gta san andreas natomiast na full rozdzielczości 1600x32 i sie nie tnie
most wanted na full detalach oraz carbon.bez zacinki

i pamięć wirtualna ustawiamy o góry 100 u dołu 200
jeżeli wam wyskoczy okienko z brak pamięci wirtualnej to ona się sama po jakimś czasie ustawi na odpowiednią

i już wam się nie będzie pokazywało

http://imageshack.us/p(...)syu.png/

Bujaj koleś ... gta 4 na kompie z 1999? Gta 4 nie chodzi na jednordzeniowym procesorze! Wymaga instrukcji SSE2 czy SSE3 albo coś takiego.Nie wspominając o ultra niskim ram-ie oraz słabej karcie grafiki.

[Edycja archimonde - 27.03.2012 o 13:29]

Tak-Thrall
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :