Dziś jest: Wtorek, 7 lipca 2020, godzina 08:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Przypisanie wyzwalaczy

Dalerius
Wiadomość [#1]: 08.06.2013 o 21:09

Konto skasowane

Witam, czy istnieje może możliwość przypisania wyzwalaczy np. sojusznikowi? Jeżeli są przypisane wyzwalacze do danego slotu, to chciałbym wiedzieć, czy istnieje możliwość przypisania tych samych wyzwalaczy do innego slotu? Jeśli tak, to w jaki sposób?

PS Nie wiedziałem zbytnio, gdzie mógłbym to napisać, więc stworzyłem nowy temat. Jeżeli istnieje jakiś temat o wyzwalaczach, to prosiłbym o przeniesienie tego postu tam.

Renorus
Wiadomość [#2]: 08.06.2013 o 21:28

Konto skasowane

Napisałeś to w dobrym miejscu, ale nie mam pojęcia o czym mówisz.

Dalerius
Wiadomość [#3]: 08.06.2013 o 21:45

Konto skasowane

Ok, spróbuję wytłumaczyć jeszcze raz.
Chodzi mi o cutscenki. Edytuję teraz pewną kampanię. Mianowicie mam na myśli, że jeżeli występują one w kampanii i np. gramy kolorem, który dał nam twórca, to widzimy je normalnie i wszystko jest na swoim miejscu. Ale chciałem dodać jeszcze jedno miejsce na kolejnego gracza. Dałem mu określone jednostki i bohatera. Ale gdy zacząłem nim grę, to nie ma on ustalonych wyzwalaczy, celów misji i cutscenek. Zupełnie inaczej niż domyślny kolor, który dał twórca i wstawił tam wyzwalacze, cutscenki itp. A więc chciałbym je przenieść dla tego nowego gracza, ale nie wiem jak to zrobić.

Mam nadzieję, że wytłumaczyłem już w miarę zrozumiale :)

Hertaos
Wiadomość [#4]: 08.06.2013 o 21:57

Konto skasowane

Też nie rozumiem

Renorus
Wiadomość [#5]: 08.06.2013 o 22:16

Konto skasowane

No to skopiuj ręcznie wyzwalacze i po przełączaj w nich gracza.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :