Dziś jest: Wtorek, 26 września 2017, godzina 23:51
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Przerwa w grze

szychol
Wiadomość [#1]: 09.07.2013 o 00:19

Witam.

Miałem małą przerwę w grze (gram zergiem). wcześniej byłem w diamencie i bez większego problemu sobie ta siedziałem. Miałem miesięczną przerwę, teraz zacząłem grać i nie mogę sobie poradzić z platynowymi graczami. Pozapominałem buildy, mam nadwyżki, kompozycje itp.
Prosiłbym o pomoc w postaci jakiejś strony z buildami (otwarciami) na każdą z ras, oraz jakie grać najlepiej kompozycje oraz taktyki (czy walić makro, czy szybki rush).

Czekam na pomoc, bo nie mogę się ogarnąć

(:

PM Email
Venucci
Wiadomość [#2]: 09.07.2013 o 09:26

szychol napisał
Witam.

Miałem małą przerwę w grze (gram zergiem). wcześniej byłem w diamencie i bez większego problemu sobie ta siedziałem. Miałem miesięczną przerwę, teraz zacząłem grać i nie mogę sobie poradzić z platynowymi graczami. Pozapominałem buildy, mam nadwyżki, kompozycje itp.
Prosiłbym o pomoc w postaci jakiejś strony z buildami (otwarciami) na każdą z ras, oraz jakie grać najlepiej kompozycje oraz taktyki (czy walić makro, czy szybki rush).

Czekam na pomoc, bo nie mogę się ogarnąć

(:

hahaha.gif

PM Email
szychol
Wiadomość [#3]: 09.07.2013 o 10:33

Taa zapomniałem co to siedzi za cwaniactwo gimbusowe co tylko umie hejtować... Na szczęście normalni ludzi na innych forach już mi podali fajne strony.

Miłego.

[Edycja szychol - 09.07.2013 o 10:34]

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :