Dziś jest: Środa, 19 grudnia 2018, godzina 02:21
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Protection vs DK

Wilk_Horda
Wiadomość [#1]: 17.01.2010 o 19:21

Konto skasowane

Jakie są wasze opinie na temat tankowania paladynem a death knightem na chwilę obecną ? Miałem okazje pograć i jedną i drugą klasą na wysokim lvl i jakoś mi się wydaje że paladynem tankuje się o wiele łatwiej, natomiast dk jest bardziej pogmatwany pod względem tankowania przynajmniej dla mnie np jago talenty i umiejętności mi nie podchodzą ponieważ kiedy tankuje paladynem i czuje ze słabnie mi aggro rzucam hand of reckoning, jest przydatny Avengers shield, Holy shield, zwiekszenie pancerza itp a jak dla mnie dk jest hardkorem. Co wy uważacie ? Gdybyście mieli grać jako tank paladynem lub Dk to kogo byście jednak wybrali ?

Daros666
Wiadomość [#2]: 17.01.2010 o 19:46

Konto skasowane

Ja gram pala tankiem i nie narzekam smiley.gif tankuje się łatwo i przyjemnie smiley.gif

[Edycja Daros666 - 17.01.2010 o 19:46]

Znowu w Hordzie,mon.
MasterpiteR
Wiadomość [#3]: 17.01.2010 o 22:54

Konto skasowane

Jesli chodzi o styl gry to mi osobiscie bardziej pasuje blood dk, bo sie wiecej dzieje a nie tylko 2 macra;p, ale przezywalnosc/latwosc gry/przydatnosc dla rajdu ma duzo wieksza pally( mam oba na 80 i dk jest duzo slabszy, tam gdzie palek moze bez healera isc tam dk pada w kilka sekund).
I to nie zmieni sie nawet chocbys mial super gear, raz widzialem dk tanka w H HoR 55k health, w 3 sekundy z tych 55k mial 8k- przezyl, no ale z takim gearem kazdy inny tank by mial duzo latwiej, ja na palku drucie czy warku nie dostaje tyle obrazen po prostu co na dk.

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
mindseeker
Wiadomość [#4]: 18.01.2010 o 18:20

Konto skasowane

DK został znerfiony jak szmata, a Paladyn to najlepszy tank zarowno aoe jak i single target. I grając protadynem czujesz klimat ten klimat tankowania bo masz tarczęsmiley.gif

Error_Demon
Wiadomość [#5]: 19.02.2010 o 10:30

Konto skasowane

Jak może być łatwe tankowanie kiedy nie ma tarczy?, w ogóle to pomylone pomysł, zeby profesja miała plate a nie może nosić tarczy. DK, bardzo szybko traci hp nawet z dużo wyższym gsem, od warka czy palla.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :