Dziś jest: Wtorek, 16 października 2018, godzina 00:19
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Prot paladyn n anisko levelowych instancjach

Odpowiedź

Temat: Prot paladyn n anisko levelowych instancjach

Belert
Wiadomość [#1]: 24.02.2010 o 08:54

Konto skasowane

Zaczalem robic paldayna i leveluje go na instncach.Problem w tym ze te instancje niskolevelowe Wc,SFD i pewnie inne pre BC sa strwsznie pokrecone.
Potrzebowalbym jakis mod ktory by mi pokazywal ,najlepiej gdzie mam isc bo np. w WC musialem sie wracac i do tej pory nie mam pojecia czy dobrze zrobilem wybijajac wszystko co zywe , bo moze mozna bylo nie zabijac wszystkich bossow.
Druga sprawa :
mam dwureczny miecz z Wg z ench.Fiery i robie potezny dmh. ale najczesciej wszyscy stekaja zebym zalozyl tarcze .Wiem tarcza daje block i armor ale i tak z herloomow mam spora (mam 775 gs na 20 lvl)obrone i moby elite mniej mnie leja niz tanki ktore maja 45gs smiley.gif
Czyli lepiej znalezc jakas kiepsa tarcze i wyfarmic jakis kiepski mieczyk i zaby uspokoic ludzi?

Hunterek
Paladyn
Lilly
Wiadomość [#2]: 24.02.2010 o 10:46

Konto skasowane

W instancjach zawsze jest warto zabijać wszystkich bossów, bo to exp dobry i szansa na jakiś upgrade. Jeśli nie znasz dróg w bardziej złożonych instancjach zawsze możesz zapytać kogoś z grupy, czy nie zna najlepszej drogi. Osoby levelujące na instancjach bardzo często trafiają na te same instancje, więc predzej czy później zna się je na pamięć ;)

Odnośnie tarczy ... na niskich poziomach nie jest ona wymagana, a ludzie, którzy ci marudzą po prostu żyją w jakichś dziwnych stereotypach. To znaczy w pewnym momencie będziesz potrzebował tarczy, do używania penych skilli. Ale tak naprawdę to czy koniecznie potrzebujesz tarczy zależy od tego, jaki dmg dostajesz i czy healer nie ma zbytnich problemów z utrzymaniem cię przy życiu. Na niskich poziomach może tak naprawdę tankować każdy kto ma większy armor class niż cloth ;) (kiedyś tankowałam RFK enh. shamanem ^^ ). Nawet w dps specu i dps gearze można tankować ... tylko po prostu trzeba bardzien uważać. Parę razy jak nam zniknął tank, to tankowałam w retri z 2h axem. Tak długo jak się nie pullnie pól instancji na raz wszystko da się przeżyć ;)

Tak naprawdę czysto tankowy gear zaczyna mieć duże znaczenie w ostatnich instancjach Azeroth, Outlandach i Northrendzie.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Belert
Wiadomość [#3]: 24.02.2010 o 16:06

Konto skasowane

Dzieki wielkie

Hunterek
Paladyn
MasterpiteR
Wiadomość [#4]: 24.02.2010 o 19:49

Konto skasowane

Belert napisał
Czyli lepiej znalezc jakas kiepsa tarcze i wyfarmic jakis kiepski mieczyk i zaby uspokoic ludzi?

Tak okolo 40 lvlu juz by wypadalo tarcze miec, ja polecam juz teraz za jakimis green szmatami sie na ah rozejrzec i kupic na zapas, za 5-10g mozna znalezc calkiem dobre, i zmieniaj tarcze co 5-10 lvli, duzo armora Ci daje.
Czyli przykladowo kupujesz juz teraz z ah tarcze w okolicy lvl 40, 50, na 58 jest dobra z poczatkowego questa w Outland wiec nie trzeba, potem tak na lvl 65 potem juz cobalt zrobiona przez kowala i dalej juz te z blacksmithing.
Bron nie jest w sumie az tak istotna moim zdaniem, wiec nos ta, co Ci dropnie z questa czy w instancji.
Nawet jak jest 10-15 lvli nizsza niz Twoj obecny to praktycznie roznicy nie zauwazysz tankujac na niskim lvlu, dopiero gdy dostajesz hammer of righteousness( talent w drzewku prot na minimum lvl 60)dps broni zaczyna nabierac znaczenia.

[Edycja MasterpiteR - 24.02.2010 o 19:57]

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
Belert
Wiadomość [#5]: 26.02.2010 o 11:53

Konto skasowane

Dziekuje za pomoc.
Nie przypuszczalem ze tak stresujace i ciezkie zajecie.
Do zalu mnie doprowadzaja hunterzy pulujacy sobie extra elitki slepo wierzacy w swojego peta i ostatnio porabani warriorzy ktorzy uwzaaaja ze moga tankowac mimo ze zglosili sie jako dps.I sa dwa tanki i jedn healer , co akurat mi jako paladynowi nie orbi ronicy bo wiadomo ze sie podlecze sam .Ale co wkurza to wkurza .Tym bardziej ze czesto gubia mobki a ja majac 3 na karku niewiele moge zrobic .

I jeszcze jedno :

mam pytanko
mam 25 lvl paladynki dranei i ... nie mam redemption?Nie moge tego kupic .Czemu?
Jakis quest? mam pytanko mam 25 lvl paladynki dranei i ... nie mam redemption?Nie moge tego kupic .Czemu? Jakis quest?

Hunterek
Paladyn
br0nka
Wiadomość [#6]: 26.02.2010 o 12:15

Konto skasowane

Belert napisał
mam pytanko
mam 25 lvl paladynki dranei i ... nie mam redemption?Nie moge tego kupic .Czemu?
Jakis quest? mam pytanko mam 25 lvl paladynki dranei i ... nie mam redemption?Nie moge tego kupic .Czemu? Jakis quest?

wszystkowiedzący thottbot

krowa
Wiadomość [#7]: 26.04.2010 o 18:08

Konto skasowane

Podepne sie bo tez leweluje paladyna na instancjach. Chce isc w protection ( pozniej kupie 2nd spec i bedzie to holy ). Mam heirloomy ( zbroje, naramy i mlot 1h z enchantem Crusader ) jeszcze bez tarczy. Moje pytanie dotyczy jak inwenstowac punkty talentów, czy wsadzac po kolei jak leci w drzewko prot ? A moze ktos polecilby mi jakis build prot to wiedzialbym w jakie talenty inwestowac punkty. Póki co nie daje w nic , mam teraz 23 lvl. Ja wiem ze to jeszcze bardzo daleko do 80 ale przeciez nie mozna chyba wsadzac punktów byle jak.

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Do rozdania zaproszenie na CinemaMovies
Super hicior !!!
Belert
Wiadomość [#8]: 27.04.2010 o 07:52

Konto skasowane

http://forum.battlenet.pl/Przydatne_buildy_dla_paladyna-t26390.html

Hunterek
Paladyn
krowa
Wiadomość [#9]: 27.04.2010 o 09:23

Konto skasowane

Myslisz ze nie przeglądałem tego tematu confused.gif Podane buildy z 2007 roku, nie sądze by były aktualne.

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Super hicior !!!
Belert
Wiadomość [#10]: 27.04.2010 o 15:55

Konto skasowane

zobacz w moim podpisie, daruj sobie divine sacriface
albo tank gildii paragon :
http://eu.wowarmory.co(...)=Paragon

[Edycja Belert - 27.04.2010 o 15:57]

Hunterek
Paladyn
krowa
Wiadomość [#11]: 28.04.2010 o 09:36

Konto skasowane

Moze ktos wyjasnic czemu on ma dwa buildy prot ( jeden pve a drugi pvp ? ) ?
A co sadzicie o ponizszych, mozna sie na nich wzorowac ?

holy/prot ale chyba pvp bo stuff pvp

albo taki protection

I jeszcze taka dygresja, obecnie expie i jeszcze nie rozdalem punktów w zadne talenty bo nie wiem gdzie. Z itemow mam heirloomy zbroje, naramy i macke 1h. Moge kupic tez axe 2h ale chcialem isc w prot dlatego kupilem macke 1h. Teraz tylko nie wiem czy w prot nie bede zbyt wolno radzil sobie z mobami ?

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Super hicior !!!
Belert
Wiadomość [#12]: 28.04.2010 o 23:32

Konto skasowane

ja levelowalem protem prawie caly czas..
Prot ma potezne aoe i oplaca sie walczyc z wiecej niz jednym mobem.Zabija sie je dluzej niz retri ale mozesz wziasc 3-5 bez problemu na klate i zakonczyc wymiane ciosow ledwo uszkodzony.
No i przedwszytkim robisz wszystkie grupowki na luzach.,Mnie dopiero spuscil lomot ten smok elita w dragonblight ale i tak byl dwa levele wyzszy,i elta.
W nagrand wszystko solo z wyjatkiem ring of blood .Generalnie do 3 osob robisz solo powyzej musisz miec pomoc jakas bo w koncu sie mana konczy i gleba.,
Nadbiegasz zawsze minimum 2 moby bo bedziesz je dluzej bil niz ret ale dostaniesz expa za dwa smiley.gifNjalepiej 4-5 .Ale to juz pisalem .Powodzenia.
Acha i tankuj instancje exp leci swietnie do moemntu wejscia do northrend wtedy juz kicha.Podobie AV na poczatku tony expa.(jak wygrywasz)
sporo sie nauczysz , przeiwdywac bledy ludzi i ich czesto glupote.

co do twoich buildow to mi wytlumacz czemu nei wolisz buildu tanka najlepszej gildi na swiecie ?

a tu masz link do strony ktora jest kompendium wiedzy o procie smiley.gif
http://elitistjerks.co(...)t1337042

[Edycja Belert - 28.04.2010 o 23:32]

[Edycja Belert - 28.04.2010 o 23:34]

[Edycja Belert - 28.04.2010 o 23:37]

Hunterek
Paladyn
krowa
Wiadomość [#13]: 29.04.2010 o 00:23

Konto skasowane

Czyli znalezc jeszcze jakas tarcze i do heirloomow bedzie oki? To nie jest tak ze nie chce buildu tanka z Paragonu, po prostu tamtych znam i chcialem sie przekonac co myslicie o ich buildach.

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Super hicior !!!
Belert
Wiadomość [#14]: 29.04.2010 o 05:05

Konto skasowane

pewnie , nie wiem na jakim levelu jestes ale ja kupowalem na AH , jest taka tarcza na 30bodajze poziomie Skull cos tam to epicka tarcza (fioletowa) kosztuje nawet do 200g a na dlugo starcza smiley.gif
w outlandach z questow sa a potem w northrend tez z questow grupowych .
No i na koniec kupujesz na 75 lvl, i na 77 saronite bulwark.
Acha na bron enh fiery weapon. na niskich levelach jest swietna no i ladnie wyglada smiley.gif

Hunterek
Paladyn
krowa
Wiadomość [#15]: 29.04.2010 o 06:53

Konto skasowane

Ja mam te macke 1h z enchantem Crusader a lvl dopiero 23 ale szybko idzie smiley.gif

Diablo1 BN ZRV 2001
L2 Centrumstawki L2Godz
Super hicior !!!
Belert
Wiadomość [#16]: 01.05.2010 o 15:25

Konto skasowane

to taka sama jak jasmiley.gif

Hunterek
Paladyn
REKLAMA
Strona 1 z 1.