Dziś jest: Wtorek, 19 marca 2019, godzina 18:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Prot Wojownik. Hit/Expertise

Felarion
Wiadomość [#1]: 15.05.2011 o 15:17

Konto skasowane

Witam.

Chcialbym dowiedziec sie czy prot warrior powinien za wszleka cene dazyc do hit capu oraz expertise capu

Moja postac:

http://eu.battle.net/w(...)a/simple

obecnie mam 26 expertise co jest capem z tym ze aby go osiagnac musialem zreforgowac dodge (ktory z tego co wiem jest zbedny dla tanka wojownika, ale zawsze moglem to przerobic na parry/mastery zamiast expertise capa) oraz nieco pary. Nie wiem co mam zrobic z Hitem, obecnie mam 4.75 i nie mam skad juz go wziasc, no chyba ze zmienilbym kamyki, tylko pytanie czy to sie oplaca ?

lsh
Wiadomość [#2]: 15.05.2011 o 15:33

Konto skasowane

olej hit i exp

ww tym temacie co nieco było na ten temat:
http://forum.battlenet(...)625.html

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
baka14
Wiadomość [#3]: 15.05.2011 o 17:33

Konto skasowane

Jeżeli chcesz tankować głównie randomy i generujesz niski threat (za niski by każda grupa mobów była idealnie trzymana przez cały czas na Tobie) to możesz oczywiście zebrać hit cap, tak samo jak experise cap. Ale ogółem rzecz biorąc w Cata obowiązuje model "survivalowego" tanka, tak więc na raidach moim zdaniem jak najbardziej normalną rzeczą jest reforge hit'a na mastery (lub dodge czy parry). Walki są skonstruowane tak, że dzięki braku możliwości zmissowania taunta już po kilku sekundach nawet nie posiadając ani Experise ani Hitcapa powinieneś mieć odpowiednią wartość początkowego aggra aby utrzymać bossa na sobie.

lsh
Wiadomość [#4]: 16.05.2011 o 07:57

Konto skasowane

baka14 napisał
(...) dzięki braku możliwości zmissowania taunta już po kilku sekundach nawet nie posiadając ani Experise ani Hitcapa powinieneś mieć odpowiednią wartość początkowego aggra aby utrzymać bossa na sobie.

pod warunkiem że rogal nie zapomni o trickach, a hunter o MD smiley.gif. Inaczej może być problem biggrin.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Felarion
Wiadomość [#5]: 16.05.2011 o 16:12

Konto skasowane

Wielkie dzieki za rady ;) Obecnie juz nie mam po co zagladac na hero, takze przereforgowalem dodge na mstery, ew parry jezeli to wczesniejsze juz w przedmiocie bylo. Expertise i hit takze poszedl na mastery/parry ;)

Pozdrawiam.

milfek
Wiadomość [#6]: 16.05.2011 o 17:32

Konto skasowane

A co z dodge? Czy dodge i parry nie powinno byc na takich samych poziomach ?

Felarion
Wiadomość [#7]: 16.05.2011 o 18:10

Konto skasowane

Z tego co ja czytalem na forach to dodge nie jest tak istotne jak parry i mastery

milfek
Wiadomość [#8]: 17.05.2011 o 15:47

Konto skasowane

A mógłby ktoś przybliżyc kwestje tych statow u tanka? Co prawd amam paladyna ale on tez ma tarcze wiec te staty chyba podobnie beda wygladac. Mam obecnie dodge i parry po ok 13% block 50,08% unbuffed.

lsh
Wiadomość [#9]: 18.05.2011 o 12:48

Konto skasowane

pod tym obrazkiem jest optimal dla warriora na single target: http://img835.imagesha(...)ph3t.jpg
na multi-target tudzież moby atakujące szybko (hity częściej niż 2,5sec) najlepiej sprawdza się 1: 1 dodge : parry
Więcej na ten konkretny temat pisze na EJ w sekcji warriorów, nie chce mi się przepisywać.

A tobie milfek polecam tam też lekturę paladyna na tymże forum lub chociażby blog polonadisa na stronie Acci. po co sie pytać w podforum warrków o tankowanie paladynem jak wokół tyle stricte dla paladynów for, blogow itp.

[Edycja lsh - 18.05.2011 o 12:49]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :