Dziś jest: Piątek, 22 listopada 2019, godzina 06:42
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Proszę o pomoc

marekrafa
Wiadomość [#1]: 29.10.2008 o 13:33

Konto skasowane

Witam

Nazywam się Rafał Marek, jestem studentem informatyki na politechnice w Gdańsku, w dzień studiuje , wieczorem pracuje. Wracając z pracy do domu, natknąłem się w mieszkaniu na włamywaczy, którzy widocznie już na mnie czekali. Nie dość , że splądrowai wynajmowaną przezemnie kawalerkę, to jeszcze zostałem pobity i okradziony. 10 każdego miesiąca rozliczam się z właścicielem mieszkania, tylko że teraz nie mam z czego, jestem naprawde zdesperowany dlatego także tutaj szukam pomocy . Prosze o jakiekolwiek dofinansowanie na moje konto.(potrzebuję uzbierać 1000 PLN)

Rafał Marek

Millennium bank

81 1160 2202 0000 0001 1389 1508

ul Gospody 9a

80-344 Gdańsk

ps. Skradziono mi także molego laptopa więc jesli posiadasz stary komputer który tylko czeka na wyżucenia, a móglbyś mi go odstąpić mój mail marekrafal_(at)_ymail.com

Vegosan
Wiadomość [#2]: 29.10.2008 o 13:37

Konto skasowane

FIRST !!

wysle Ci zaraz na mejla moj stary komputer !

[quote]Duppon napisał
Przecież nikt nie ma wątpliwości że jedyne co was popycha do najeżdżania na SC2 to frustracja, że jest gra która wzbudza emocje
[/quote]
Zander
Wiadomość [#3]: 29.10.2008 o 13:48

Konto skasowane

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Abraham Lincoln

"Najpierw był sam większy penis. Potem doszły większe miecz/topór/maczuga/zamek/armia, które zastąpił w zeszłym stuleciu samochód. A teraz jeszcze oprócz fujary i auta porównuje się komputery. I kto szybciej stawia baraki EHEHEHEHEHEHEHEHHEHE" BlekDef, szakunec.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :