Dziś jest: Niedziela, 22 września 2019, godzina 23:14
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Prośba o macro do chatu

Patrick321
Wiadomość [#1]: 03.09.2013 o 13:01

Konto skasowane

Chcę stworzyć sobie macro do chatu w sprawie kupna przedmiotów. Jednak nie mogę znalezc takiej komendy, aby przedmiot, który chcę kupić był widoczny na chacie tak jak po wklejeniu go kombinacją SHIFT+LPM. Jakieś propozycje?

atylla3
Wiadomość [#2]: 03.09.2013 o 22:06

Konto skasowane

Możesz wejść na wowdb.com, znaleźć przedmiot, który cię interesuje, kliknąć w "link in game", skopiować i wkleić go na czata.
Nie wiem czy o coś takiego chodzi, ale możesz sprawdzić.

edit
Możesz też zainstalować addon Atlasloot i w nim też wyszukujesz interesujący cię przedmiot i wklejasz go na czata za pomocą shift + LPM.

[Edycja atylla3 - 03.09.2013 o 22:09]

Patrick321
Wiadomość [#3]: 07.09.2013 o 10:44

Konto skasowane

mam ten addon. Chodzi mi o to żeby nie wklejać tego za każdym razem tylko, zrobić macro typu:
/2 WTB [item,który chce kupić], z tym, żeby za każdym razem wyswietlało og tak jakbym skopiował go z addona albo kombinacji klawiszy SHIFT+LPM

Da rade coś zdziałać w tej sprawie?;D

BlekDef
Wiadomość [#4]: 07.09.2013 o 11:52

Konto skasowane

Google nie boli:
http://www.ownedcore.com/fo(...)cro.html

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :