Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2019, godzina 10:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Profesja dla healer

havelll
Wiadomość [#1]: 17.10.2009 o 19:33

Konto skasowane

Witam, mam 80 lvl restro shamana posiadam max alchemię i max herb , lecz nie mam czasu na zbieractwo i tylko raiduje i mam trochę kasy więc pomyślałem, że mógłbym zmienić ten herbalims na coś bardziej przydatnego na raid ( coś co da najwiekszy bonus). Proszę o przedstawienie mi innych profesji po względem kosztów, czasu i trudności lvlingu tej profesji. mówię, że mogę wydać gdzieś tak z 4k gold

luney
Wiadomość [#2]: 18.10.2009 o 12:31

Konto skasowane

Najlepsze profesje dla end-game postaci to zawsze:
* Jewelcrafting,
* Blacksmithing.

Ale jeśli nie chcesz pozbywać się Alchemii to proponuję JC. Koszt, to około 3-4k.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Arthasus
Wiadomość [#3]: 18.10.2009 o 13:55

Konto skasowane

jc/bs jest najlepsze tylko dla kogos kto stackuje staty na ktore wplywa blessing of kings (str,agi,int etc)
dla tych co stackuja spellpower, ap i takie tam to nie ma wiekszej roznicy czy ma insc/alch czy bs/jc bo i tak taki sam bonus ma

Arthasus Burning Blade
Lilly
Wiadomość [#4]: 18.10.2009 o 14:59

Konto skasowane

Arthasus napisał
jc/bs jest najlepsze tylko dla kogos kto stackuje staty na ktore wplywa blessing of kings (str,agi,int etc)
dla tych co stackuja spellpower, ap i takie tam to nie ma wiekszej roznicy czy ma insc/alch czy bs/jc bo i tak taki sam bonus ma

Tailoring daje najwięszy bonus do spellpower ... ale nie wiem, czy dla healera to aż takie ważne.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
luney
Wiadomość [#5]: 18.10.2009 o 15:42

Konto skasowane

Arthasus napisał

Nie bardzo.

Powiedz mi jak mając, np. inskrypcję zwiększyć sobie w pvp gearze staminę i trochę resi, w disc gearze spell power i trochę inta, a w holy gearze spell power i trochę haste'a? Hm? Słucham ;)

Bs i JC zapewniają największą różnorodność w otrzymywanych dodatkowych buffach wynikających z profesji.

Vviedzmin
Wiadomość [#6]: 19.10.2009 o 23:28

Konto skasowane

jewelcrafting wymiata wimiata i jeszce raz wymiata to jest najlepsza profesja dlatego w chooj droga .
mi sie wydaje ze najlepsze polaczenie to blacksmith jc
enchanting talioring
i te profesje rulezz
najbardziej baadziwna profesja jest inscryption zadnej kasy z tego nie ma na biezaco jeddynie darkmoon card ale i tak w pizdu trzeba sie nameczyc zeby ja zlozyc
i dodatkowo nic specjalnego nie daje bonusa w porownaniu do 3 supergemow jc 2 dodatkowych socketack z bs a i tak waidomo ze gemy beda sie sprzedawac bo przeciez wymienaisz na lepszy sprzet zmienaisz spece itp

I AM A LORD ,I AM MASTER OF THE SWORD AND SEE MAGIC IN MY EYES THAT FORCE BECAME MY ENDLESS CURSE
DARK SPIRITS FROM THE PAST PROTECTED SOUL WHICH NEVER REST....
luney
Wiadomość [#7]: 20.10.2009 o 00:05

Konto skasowane

Twoja argumenty mnie powaliły. Z nóg.

Kole0
Wiadomość [#8]: 20.10.2009 o 02:14

Konto skasowane

luney napisał
Arthasus napisał

Nie bardzo.

Powiedz mi jak mając, np. inskrypcję zwiększyć sobie w pvp gearze staminę i trochę resi, w disc gearze spell power i trochę inta, a w holy gearze spell power i trochę haste'a? Hm? Słucham ;)

Bs i JC zapewniają największą różnorodność w otrzymywanych dodatkowych buffach wynikających z profesji.

Odnosnie insprypcji to zupelnie mylisz najwazniejsze - moze i mala roznorodnosc ale za to nie trzeba farmic repy. Z drugiej strony, wogle kazda profesja zapewnia to samo. Co z tego ze inskry da ci SP i crita zamiast chcianego INTA - dzieki temu sobie mozesz wymienic socket z sp+ int na czysty int i na to samo wyjdzie i tyle. Jedynym odejsciem od reguly jest tailoring - daje on co prawda tyle samo stalego SP co inne profesje, ale niektorym klasa zwieksza inicial burst, chociaz i tutaj klania sie pytanie co lepiej miec gdy mamy nie fart i zdarzaja nam sie sytuacje ze akurat nam buff procnie jak nie mozna dpsowac z pewnych przyczyn

tytanus
Wiadomość [#9]: 21.10.2009 o 03:37

Konto skasowane

A co sadzicie o Enchanting i Tailoring dla heal'a priesta?
Tez zamierzam latac po raidach ale tez troche kasy. Czy nie lepiej bedzie mi alchemi wziasc by miec flaszki?
Czy lepiej moze to co mam ench/tailor wiecej kasy i bardziej pozyteczne?

- = P R I E S T = -
nick: Tytanus, serwer: The Maelstorm
nick: Orchides , serwer: Argent Dawn
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :