Dziś jest: Sobota, 31 października 2020, godzina 21:07
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Poradniki i Strategie Problemy z zapisywaniem gier w kampanii

Temat został zamknięty.

Temat: Problemy z zapisywaniem gier w kampanii

Venucci
Wiadomość [#1]: 17.04.2011 o 10:22

Konto skasowane

Mam taki problem. Daje zapisz grę (w kampanii) na tym samym pliku i pisze że "zapis się powiódł" ale tak wcale nie jest i zamiast wczytać mi tą zapisaną ostatnio grę wczytuje mi zupełnie inną(chyba z pierwszego zapisu). Wydaje mi się że to jakiś błąd czy bug. Co robić w takiej sprawie? Proszę tylko bez złośliwych komentarzy.

r3tsa
Wiadomość [#2]: 17.04.2011 o 12:44

Konto skasowane

Nie możesz najpierw usunąć starych save'ów? Nie rozumiem trochę co to za problem.

Venucci
Wiadomość [#3]: 19.04.2011 o 08:07

Konto skasowane

Chodzi mi o to że na jednym save wszystko powinienem zapisywać, a nie robić jak już wspomniałeś nowe pliki/zapisy. Ja kasuje stare saves ale to robi się trochę nudne i żmudne. Dlatego wolałbym (jeśli chodzi o kampanię) zapisywać wszystko w jednym pliku.

Czy nie da się tak?

ShadowDancer
Wiadomość [#4]: 19.04.2011 o 14:51

Konto skasowane

Ale po co?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Venucci
Wiadomość [#5]: 19.04.2011 o 16:42

Konto skasowane

No żeby się nie pogubić w zapisach(saveach). No dobra panowie widzę że patrzycie na mnie jak wilk na głupią owcę. Zamykaj temat Krecik.biggrin.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :