Dziś jest: Środa, 27 stycznia 2021, godzina 05:18
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Problemy z grą ? 2 pytania

Odpowiedź

Temat: Problemy z grą ? 2 pytania

Damien
Wiadomość [#1]: 27.07.2010 o 21:21

Konto skasowane

1. Jak gram meczapa w customie to jak wybiorę sobie kolor niebieski to w grze mam zielony na budynkach itd... a jak dam enter i gadam z gościem mój nick mam niebieski tak samo jest w lidzę tylko że jak dam enter mam różne kolory a na budynkach mam zielony. O co chodzi ? wam też tak się dzieje ?
2. Czy możescie poruszać się kamerą w lewo i prawo za pomocą INS i del bo u mnie to nie działa ? Czemu ?

Proszę o pomoc

[Edycja Damien - 27.07.2010 o 21:23]

Sahadar
Wiadomość [#2]: 27.07.2010 o 21:30

Konto skasowane

Damien napisał
1. Jak gram meczapa w customie to jak wybiorę sobie kolor niebieski to w grze mam zielony na budynkach itd... a jak dam enter i gadam z gościem mój nick mam niebieski tak samo jest w lidzę tylko że jak dam enter mam różne kolory a na budynkach mam zielony. O co chodzi ? wam też tak się dzieje ?

Nie pamietam juz do konca, a sprawdzac mi sie tego nie chce (skrotu klawiszowego ktory zmienia kolorki) ale w SC1 to byl shift+tab, chodzi o to ze siebie jak i ally widzisz na zielono (friend), wrogow na czerwono. Przycisk obok minimapy po prawej zmienia to.

Damien napisał
2. Czy możescie poruszać się kamerą w lewo i prawo za pomocą INS i del bo u mnie to nie działa ? Czemu ?

przewaznie poruszanie sie kamera odbywalo sie strzalkami lub myszka we wszystkich wersjach starcrafta :P

..:: Ubi concordia, ibi victoria ::..
Damien
Wiadomość [#3]: 27.07.2010 o 21:37

Konto skasowane

daj INS lub DEL i daj mi znać czy w lewo czy w prawo nie idzie ?
Nie chcę mi się tłumaczyć o co mi chodzi...

lisker
Wiadomość [#4]: 27.07.2010 o 22:28

Konto skasowane

jesli ci chodzi o kąt kamery to tylko przybliżenie w dół srollem .

CODE 593 , Nick : LiSkerPL
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :