Dziś jest: Sobota, 23 stycznia 2021, godzina 02:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problemy z gra...

Mannow
Wiadomość [#1]: 27.07.2010 o 23:52

Konto skasowane

Witam Wszystkich. Mam problem po dluzszej grze sc2 sie zawiesza a co za tym idzie komp tez. Problemow z instalacja nie bylo wszystko chodzi. Wie ktos moze o co chodzi? lub mial ktos tez taki problem? Pozdrawiam

ShadowDancer
Wiadomość [#2]: 28.07.2010 o 01:44

Konto skasowane

Nie przegrzewa się?

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
TobiAlex
Wiadomość [#3]: 28.07.2010 o 06:39

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Nie przegrzewa się?

Nie, nie przegrzewa się. No chyba, że im wszystkim też:

http://www.gram.pl/news_8Qf(...)iwa.html

plus tym wszystkim z officiala...

Vagon
Wiadomość [#4]: 28.07.2010 o 08:15

Konto skasowane

Stwórzcie jeden temat gdzie będziecie rozwiązywać i dzielić się informacjami na temat problemów technicznych.

Swoją drogą - kiedy zainstalowałem wersje elektroniczną miałem straszne spadki FPS więc odinstalowałem i zainstalowałem wersje PL z pudełka i jest lepiej! Chodź nadal mam takie same problemy jak większość gra kiepsko działa na nowych konfiguracjach. Spadki FPS, niewykrywanie rozdzielczości, błędy graficzne itd - masakra :/

Horses are BAD People
Sulphuriell
Wiadomość [#5]: 28.07.2010 o 08:55

Konto skasowane

Mi się potrafił zawiesić. Pojawiały się różowe artefakty na ekranie i zamrożenie wszystkiego. Ale winna była karta graficzna (temperatura taka, że sekundy nie mogłem utrzymać na niej palca) - po zastosowaniu odpowiedniego chłodzenia problem zniknął.

Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
Vagon
Wiadomość [#6]: 28.07.2010 o 09:04

Konto skasowane

Ja się zastanawiam czy popołudniu nie spróbować wgrać starszych sterów. Może będzie lepiej. Jak czyta się angielskie forum to mam wrażenie, że procesory i7 w ogóle nie są obsługiwane i nowe karty graficzne sobie nie radzą z tą grą.:/ U mnie przegrzewanie nie występuje. Przetestowałem DoW 2 i Crisisa wszystko ok na nowych sterownikach śmiga a SC2 ma ogromne problemy:/ Jeśli kampania mi się podoba tak problemy z tą grą zniechęcają:/ zresztą fora Blliza aż kipią od tego typu problemów:/

[Edycja Vagon - 28.07.2010 o 09:11]

Horses are BAD People
necron
Wiadomość [#7]: 28.07.2010 o 09:17

Konto skasowane

ja mam radka seric 5xxxx i u mnie gra śmiga bez problemu wczoraj grałem od 14 do 1 w nocy prawie non-toper bez żadnego problemu dla tego polecam nie instalować najnowszych sterowników tylko grać na starych.

Bartosz
Wiadomość [#8]: 28.07.2010 o 09:26

Konto skasowane

necron napisał
ja mam radka seric 5xxxx i u mnie gra śmiga bez problemu wczoraj grałem od 14 do 1 w nocy prawie non-toper bez żadnego problemu dla tego polecam nie instalować najnowszych sterowników tylko grać na starych.

A jakiego dokładnie masz Radeona? sam za 2-3 tyg. zamierzam kupić 5870 Vapor-X

sztiff
Wiadomość [#9]: 28.07.2010 o 12:30

Konto skasowane

Witam na wstępie wszystkich użytkowników tego forum smiley.gif

A ja mam takie, może i głupie pytanie ;) nie mogę znaleźć przycisku "wyjdź z gry". Gdzie on jest na stronie, na której mamy do wyboru: start kampanii, single player, multi itd. Bo wychodzę z gry Alt+Tab. Może jestem ślepy...Dzięki za info

Azuriel
Wiadomość [#10]: 28.07.2010 o 13:38

Konto skasowane

Wy też nie możecie zalogować się aktualnie na www.eu.battle.net?

"Ludzie którzy mają wersje gry inna niż najnowsza i obowiązująca na b.necie - nie pisać na gg..."
Even in death, I serve. -|- I'm back again, and again. -|- Our faith is our shield -|- The order of Malius has sent us to aid you -|-
For the greater good -|- Whatever the greater good demands -|- You can't kill what you can't see -|-
Chaos is the only true answer -|- Do you hear the voices too? -|- For Chaos! -|- Do not theaten with me, worm -|-
New corp sir! -|- For the Imperial! -|- Basilisk artillery ready -|- There are too many! We can't hold 'em! -|-
Kill the Mutant, Burn the Heretic, Pure the Unclean

Moje poradniki:
Kopiowanie zaklęć z innych map
Porady dla początkujących i zaawansowanych
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :