Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 15:50
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Problem ze zbrojami w D2

Odpowiedź

Temat: Problem ze zbrojami w D2

Kris304
Wiadomość [#1]: 01.04.2011 o 21:50

Konto skasowane

Witam wszystkich, otóż mam pewien problem z diablo 2. Zainstalowałem sobie kilka dni temu d2 z dodatkiem, wszystko śmiga jak należy, tylko nie ma nigdzie 3 zbroi. Wbiłem już 37 lvl i nadal nie moge żadnej znaleźć. szukałem po necie ale nigdzie nic nie pisze gdzie można je znaleźć. Może cośz grą jest u mnie nie tak? Podaje niżej linka do obrazka, będe wdzięczny za pomoc.
http://img708.imageshack.us/i/zlotaskora.gif/

Kunta
Wiadomość [#2]: 02.04.2011 o 14:36

Konto skasowane

Toć itemy wypadają losowo , więc nikt ci nie napisze "gdzie je znaleźć" . Ludzie czasem przez pare tygodni latają aby znaleźć jakiś item , a ty masz dopiero 37 lvl ( który nabija się na BN w 30 minut , a na singlu w 2 godziny ) i już zdziwienie że nie lecą unikaty O_o

na singlu mam paladyna 93 lvl od chyba 2 lat i po tysiącu razach latania na mephisto , diablo , baala i pindla dalej nie mam mary ani zaki

[Edycja Kunta - 02.04.2011 o 14:36]

Kris304
Wiadomość [#3]: 03.04.2011 o 20:45

Konto skasowane

Nie chodzi mi o unikaty i nie pytam gdzie je moge znaleźć. Chodzi mi o to że nigdzie nie widziałem nawet zwykłych bez żadnych bonusów. mój kolega jest na 31 lvl i może kupić nawet u handlarza a ja jeszcze żadnej nie spotkałem. Może dlatego że nie patchowałem podstawki? instalowałem patche tylko do LOD

Kunta
Wiadomość [#4]: 04.04.2011 o 00:19

Konto skasowane

Ogólnie w sklepach nie ma zbroi ? Żadnych ? Z potworków też nie wypadają ?

Patch nie ma tu nic do tego bo mając d2 + lod używasz tylko patcha do lod

A może po prostu u sklepikarzy nie klikasz "zakładki" armor tylko ciągle masz tą z bronią otwartą :O

[Edycja Kunta - 04.04.2011 o 00:21]

Kris304
Wiadomość [#5]: 05.04.2011 o 21:00

Konto skasowane

no przecież noobem nie jestem, wiem jak sie poruszać po zakładkach u sklepikarza. Zbroje są wszystkie oprócz tych 3, a u kumpla są one do kupienia w sklepach. Nie wiem może kiedyś wydropie z jakichś potworów...

Kunta
Wiadomość [#6]: 05.04.2011 o 23:28

Konto skasowane

to gra na modzie jakims

na bank 1 i 3 zbroja nie jest do kupienia . To są unikaty i mają inny wygląd niż bazowe. 2 też występuje jako unikat na pewno ale z tego oc pamiętam , to można znaleźć zwykłe i magiczne z tym wyglądem.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :