Dziś jest: Niedziela, 15 września 2019, godzina 09:48
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft Pomoc Problem z zalozeniem konta na battlenet

Odpowiedź

Temat: Problem z zalozeniem konta na battlenet

Vienio99
Wiadomość [#1]: 23.07.2010 o 21:14

Konto skasowane

Moj pierwszy post wiec witam wszystkich smiley.gif.

Otoz potrzebuje pomocy z zalozeniem konta na battlenet. Przed tym zakupilem klucz do Starcrafta na allegro. Wchodze na battlenet wciskam u gory zaloz konto, wypelniam wszystkie informacje poprawnie lecz na kroku 3 z 5(60%) po wcisnieciu kontynuuj wyskakuje taki blad:
HTTP Status 500 -

type Exception report

description The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.

exception

org.springframework.web.util.NestedServletException: Request processing failed; nested exception is java.lang.ClassCastException: java.lang.String
org.springframework.web.servlet.FrameworkServlet.processRequest(FrameworkServlet.java:488)
org.springframework.web.servlet.FrameworkServlet.doGet(FrameworkServlet.java:431)
javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:627)
javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:729)
com.blizzard.tassadar.client.filter.ClientFilter.doFilter(ClientFilter.java:251)
com.blizzard.util.filter.WelcomeFilter.doFilter(WelcomeFilter.java:31)
org.springframework.security.securechannel.ChannelProcessingFilter.doFilterHttp(ChannelProcessingFilter.java:116)
org.springframework.security.ui.SpringSecurityFilter.doFilter(SpringSecurityFilter.java:53)
org.springframework.web.filter.DelegatingFilterProxy.invokeDelegate(DelegatingFilterProxy.java:183)
org.springframework.web.filter.DelegatingFilterProxy.doFilter(DelegatingFilterProxy.java:138)
com.blizzard.util.net.RedirectCompatibilityFilter.doFilter(RedirectCompatibilityFilter.java:29)
org.springframework.web.filter.CharacterEncodingFilter.doFilterInternal(CharacterEncodingFilter.java:96)
org.springframework.web.filter.OncePerRequestFilter.doFilter(OncePerRequestFilter.java:75)

root cause

java.lang.ClassCastException: java.lang.String
java.lang.Character.compareTo(Character.java:102)
java.util.TreeMap.compare(TreeMap.java:1093)
java.util.TreeMap.getEntry(TreeMap.java:347)
java.util.TreeMap.get(TreeMap.java:265)
freemarker.template.SimpleHash.get(SimpleHash.java:203)
freemarker.core.DynamicKeyName.dealWithStringKey(DynamicKeyName.java:136)
freemarker.core.DynamicKeyName._getAsTemplateModel(DynamicKeyName.java:94)
freemarker.core.Expression.getAsTemplateModel(Expression.java:89)
freemarker.core.Expression.getStringValue(Expression.java:93)
freemarker.core.DollarVariable.accept(DollarVariable.java:76)
freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:209)
freemarker.core.MixedContent.accept(MixedContent.java:92)
freemarker.core.ConditionalBlock.accept(ConditionalBlock.java:79)
freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:394)
freemarker.core.BodyInstruction.accept(BodyInstruction.java:93)
freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:394)
freemarker.core.BodyInstruction.accept(BodyInstruction.java:93)
freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:298)
freemarker.core.CompressedBlock.accept(CompressedBlock.java:73)
freemarker.core.Macro$Context.runMacro(Macro.java:168)
freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:602)
freemarker.core.UnifiedCall.accept(UnifiedCall.java:106)
freemarker.core.Macro$Context.runMacro(Macro.java:168)
freemarker.core.Environment.visit(Environment.java:602)
freemarker.core.UnifiedCall.accept(UnifiedCall.java:106)
freemarker.core.IfBlock.accept(IfBlock.java:82)
freemarker.core.Environment.process(Environment.java:189)
freemarker.template.Template.process(Template.java:237)
org.springframework.web.servlet.view.freemarker.FreeMarkerView.processTemplate(FreeMarkerView.java:344)
org.springframework.web.servlet.view.freemarker.FreeMarkerView.doRender(FreeMarkerView.java:280)
com.blizzard.commons.spring.view.freemarker.XhtmlFreeMarkerView.doRender(XhtmlFreeMarkerView.java:38)
org.springframework.web.servlet.view.freemarker.FreeMarkerView.renderMergedTemplateModel(FreeMarkerView.java:225)
org.springframework.web.servlet.view.AbstractTemplateView.renderMergedOutputModel(AbstractTemplateView.java:174)
org.springframework.web.servlet.view.AbstractView.render(AbstractView.java:251)
org.springframework.web.servlet.DispatcherServlet.render(DispatcherServlet.java:1144)
org.springframework.web.servlet.DispatcherServlet.doDispatch(DispatcherServlet.java:880)
org.springframework.web.servlet.DispatcherServlet.doService(DispatcherServlet.java:793)
org.springframework.web.servlet.FrameworkServlet.processRequest(FrameworkServlet.java:476)
org.springframework.web.servlet.FrameworkServlet.doGet(FrameworkServlet.java:431)
javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:627)
javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:729)
com.blizzard.tassadar.client.filter.ClientFilter.doFilter(ClientFilter.java:251)
com.blizzard.util.filter.WelcomeFilter.doFilter(WelcomeFilter.java:31)
org.springframework.security.securechannel.ChannelProcessingFilter.doFilterHttp(ChannelProcessingFilter.java:116)
org.springframework.security.ui.SpringSecurityFilter.doFilter(SpringSecurityFilter.java:53)
org.springframework.web.filter.DelegatingFilterProxy.invokeDelegate(DelegatingFilterProxy.java:183)
org.springframework.web.filter.DelegatingFilterProxy.doFilter(DelegatingFilterProxy.java:138)
com.blizzard.util.net.RedirectCompatibilityFilter.doFilter(RedirectCompatibilityFilter.java:29)
org.springframework.web.filter.CharacterEncodingFilter.doFilterInternal(CharacterEncodingFilter.java:96)
org.springframework.web.filter.OncePerRequestFilter.doFilter(OncePerRequestFilter.java:75)

note The full stack trace of the root cause is available in the Apache Tomcat/5.5.28 logs.

I nic. Pomyslalem ze jest to problem zwiazany ze starcraftem 2 ktorego niedlugo odbedzie sie premiera pierwszej czesci. Prosze o odpowiedz jezeli jest to z tym zwiazane a jezeli nie to prosilbym o pomoc. Jak ktos moze zalozyc konto to prosilbym o zalozenie mojego (napisanie na priv ja podam informacje zwiazane z kontem). Z gory dzieki za pomoc. Oczekuje szybkiej odpowiedzi smiley.gif.

PROBLEM ROZWIAZANY . TEMAT DO ZAMKNIECIA.

[Edycja Vienio99 - 23.07.2010 o 22:22]

Palp
Wiadomość [#2]: 27.07.2010 o 20:57

Konto skasowane

Witam,
Mam ten sam problem, ale ni diabła, nie moge znaleźć rozwiązania. Mógłbyś mi opisać/wyjaśnić/pomóc, jak go rozwiązałeś? Ja mam ten sam error gdy używam do załozenia konta IE, przy użyciu Firefoxa mam inny coś oo" XML parsowaniu błedna kolumna nie może znaleźć elementu" (nie znam sie na tym kompletnie, wiec podejrzewam ze to ten sam błąd zapisany w dwóch różnych "językach"). Nie wiem jak sie do niego zabrać, i wątpie bym wpadł na to bez niczyjej pomocy, więc... ratujcie, bracia i siostry 1zhelp.gif. Kupiłem dzisiaj oryginalną grę i w naturalny sposób jestem przerażony tym że jakiś error mi uniemożliwia przekonanie się na własnej skórze, jak Blizzard sie spisał.

[Edycja Palp - 27.07.2010 o 21:01]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :