Dziś jest: Czwartek, 20 czerwca 2019, godzina 21:37
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Problem z zalogowaniem sie na konto z poziomu SC2/problem z sciaganiem klienta

Odpowiedź

Temat: Problem z zalogowaniem sie na konto z poziomu SC2/problem z sciaganiem klienta

Tal
Wiadomość [#1]: 05.05.2010 o 17:27

Konto skasowane

Witam, dzis wygralem klucz do bety SC2, dodal sie bez problemu do mojego konta na BN, jednak gdy wpisuje moje dane do klienta to pjawia sie informacja, ze nie mam SC2 dodanego do konta. pomyslalem, ze moze to wina wersji US klienta i postanowilem sciagnac wersje engb/pl, jednak przy probie sciagania poprzez downloader otrzymuje informacje, ze probuje pobrac nieautoryzowane pliki, korzystam z linkow ktore mam na swoim koncie BN. jakies sugestie?

Dagaen
Wiadomość [#2]: 05.05.2010 o 17:49

Konto skasowane

Co prawda nie mam rozwiązania tego problemu, ale proponuję ominięcie go. Poszukaj w google jakiegoś torrenta zawierającego interesującą Cię wersję np. "StarCraft_II_Beta_enGB_13891_Installer". Ściągnie się szybciej niż z Blizza, a problemów mieć nie będziesz. Tyle tylko, że po pobraniu czekac Cię będzie jeszcze ściąganie wszystkich patchy...

http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/594275/1/Indolent/
wojtas_n
Wiadomość [#3]: 05.05.2010 o 18:11

Konto skasowane

W wersji US na 100% się nie zalogujesz. Ja miałem coś podobnego w trakcie ściągania klienta(net mi zamulał i ciągnąłem to ponad 6 godzin :/). Pomogło ponowne ściągnięcie downloadera. Jeśli to nie pomoże w Twoim przypadku to też polecam skorzystanie z torrentów

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :