Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 04:58
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft Pomoc Problem z tworzeniem gry w SC:BW!

Odpowiedź

Temat: Problem z tworzeniem gry w SC:BW!

Varcan
Wiadomość [#1]: 09.09.2010 o 20:54

Konto skasowane

Posiadam w domu dwa komputery jeden stacjonarny drugi laptop które łącza się przez router {Air Live WN-300R)

Zwyczajnie w świecie nie mogę założyć gry by była ogólnodostępna porostu jej nie widać >:-(

Kierując się tymi wytycznymi jakie odnalazłem w necie:

1.command prompt ipconfig

wyskoczyło mi: 192.168.1.1

2.type in the default gateway ip to your web browser
3.login to your router and find port forwarding and application and gaming

u mnie nazywa się to Port Range Forwarding nie mam nic z grami związane Cylon_anim.gif

4.forward your ports 6112-6119 protocol type set to both and last number of your ip address

wpisane

5.enable save settings and disable windows firewall and go to starcraft and you will be able to host games hope this helps smiley.gif

odlokowane wszędzie gdzie może być uzi2.gif

Większość stron podaje mniej więcej te same informacje na stronie: http://portforward.com/, która też się często pojawiała nie ma mojego router-a.

Byłbym dźwięczny za pomoc 1zhelp.gif

knight200
Wiadomość [#2]: 11.09.2010 o 15:58

Konto skasowane

Oba komputery muszą być w tej samej sieci LAN. Sprawdź czy jeden komputer "widzi" drugiego i na odwrót

Varcan
Wiadomość [#3]: 16.09.2010 o 15:58

Konto skasowane

Już straciłem nadzieje na siakąś pomoc sucker.gif

W obu komputerach sieć jest dobrze skonfigurowana: mogę ściągać, przeglądać pliki na jednym i na drugim komp., net chodzi na obu, nawet testowałem grając w sieci uzi2.gif

Zwyczajnie nie mogę rozgryźć z jakiego powodu nie widać moich gier na Battelnet-cie.

Widocznie jakieś specyficzne ustawiania router-a

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :