Dziś jest: Środa, 19 lutego 2020, godzina 18:55
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Problem z tworzeniem gier...

Odpowiedź

Temat: Problem z tworzeniem gier...

Mikhail
Wiadomość [#1]: 19.10.2005 o 23:00

Konto skasowane

Mam nietypowy problem: od dwóch dni nie moge tworzyc ani dołączać się do jakichkolwiek gier. Nie mam problemów z internetem wiec nie wiem co może być nie tak. Reinstalka Diabełka nic nie daje. Tak w kwestii formalnej: mam oryginalna gierke a mh ani innego podobnego syfu nigdy nie ściagałem. W czym może tkwić problem?

Mikhail
Wiadomość [#2]: 20.10.2005 o 12:12

Konto skasowane

Być możę nie sprecyzowałem pytania: moge normalnie zalogować sie na batku ale każda próba założenia lub dołączenia się do gry kończy się komunikatem 'nie udało sie dołaczyć do gry'. Ta sytuacja trwa już trzeci dzień. Nie pomógł nawet formac c....

Kamallo
Wiadomość [#3]: 20.10.2005 o 12:54

Konto skasowane

przypadkiem nie masz zablokowanego portu 4000??

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Mikhail
Wiadomość [#4]: 20.10.2005 o 13:56

Konto skasowane

Trafiłeś w sedno Kamallo...Właśnie wróciłem z centrum informatycznego i zostalem uprzejmnie poinformowany, że w całym akademiku port 4000 jest zablokowany bo 'admin miał swoje powody' N/C Można to jakoś obejsc? W centrum powiedzieli mi żebym sobie 'zmienił' port obslugujacy gre...jest to wykonalne?

Kamallo
Wiadomość [#5]: 20.10.2005 o 16:01

Konto skasowane

sprobuj laczyc sie przez jakies Proxy serwery (dla d2 musi to byc chyba Sock5 czy cos w tym stylu). Poszukaj info na necie (chyba na forum www.d2trade.glt.pl cos o tym bylo).
PS: tez mieszkam w akademcu i nigdy takiego problemu nie mialem (poza tym ze tymczasowo jade na wymyslonym przez admina MACu bo na moim 3 dni neta nie mialem i sie wpienilem, tlumaczyl sie ze to problem ze switchem >:-( )

[Edycja - Kamallo w 20-10-2005 o 16:05]

[Edycja - Kamallo w 20-10-2005 o 16:06]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Mikhail
Wiadomość [#6]: 20.10.2005 o 16:53

Konto skasowane

Dzis akurat admina nie ma ale jak jutro wróći to pójde mu zadymić troche tongue.gif Właśnie zaczynam łikend i nie mam zamiaru się nudzić. Najlepsze jest to, że przez 1.5 roku nic sie z netem nie działo ( poza obciażeniami...zwlaszcza na w piątki wieczorem ) a tu nagle sobie o nas 'przypomnieli' po.gif No nic wielkie dzieki za pomoc.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :