Dziś jest: Wtorek, 18 lutego 2020, godzina 21:19
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Problem z potworami w V akcie koszmaru.

Odpowiedź

Temat: Problem z potworami w V akcie koszmaru.

MadMaxpl
Wiadomość [#1]: 21.07.2005 o 18:21

Konto skasowane

Nie mam bladego pojęcia czy owy temat był już poruszany, jeżeli tak to z góry przepraszam.
Mam pewnien problem. Niedawno zacząłem ponownie grać w D2LOD jednak tylko i wyłącznie na singlu. Grałem driudem wszystko pięknie ślicznie szło, doszedłem na koszmar w końcu ukochany piąty akt się zaczyna wybiegam na pole bitwy iiii.... atakują mnie szkielety, te takie drzewa i kotołazy (czy jak im tam leci). Problem nie ograniczył się do okolic miasta ale obejmuje cały poziom. Dalej mi się nawet nie chciało schodzić gdyż obecni przeciwnicy są o wiele za trudni na ten akt. Dodam tylko że gram na orginalnej kopii, bez żadnych trainerów czy save edytorów oraz mam zaktualizowaną moją wersję do 1.10. Mój system to win XP SP1. Jeszcze nigdy tak daleko na singlu nie doszedłem natomiast na battlenecie nigdy mi się takie coś nie przydażyło.
Za pomoc serdecznie dziękuje.

RaQ-HPL
Wiadomość [#2]: 21.07.2005 o 18:58

Konto skasowane

na koszu i hellu w 5 akcie sa wlasnie potwory z innych aktow tez. to nie jest zaden blad ani nic w tym rodzaju.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
RoXxXxXor
Wiadomość [#3]: 21.07.2005 o 23:56

Konto skasowane

1.10 single player suxxxxxxxxxxxxx potluczony.gif radze pograj se na 1.09 kiedys gralem sorca wielodrzewkowa dobrze mi sie nia gralo na 1.09
ale gdy wszedlem na 1.10 hell to zombiego nie moglem zabic... biggrin.gif

Sivy11
Wiadomość [#4]: 22.07.2005 o 00:19

Konto skasowane

hmm singiel w 1.10 to troche inna zabawa niz na 1.09...
w 1.09 nie wazne jaka zrobiels postac i jak miala rozplanowane skille dalo sobie poradzic prawie kazda na pl8 i to bez mega stuffu...
w 1.10 jest podwyzszony stopien trudnosci i to sporo zwalisz rozdanie skilli zwalisz postac tak juz jest a do tego nawet jak dobrze zaplanujesz skille i je rozdasz bez good stuffu nic na hellu przy pl8 nie zrobisz wiec najlepiej machnij sobie jakas postac na mf (blizz sosa or hammer) pobiegaj przy mefie na hellu pare godzin(ja mojego hammera w 7-8 h ubralem ) i druta swojego ubierzesz tak ze bedzie dawal rade na pl8 - takie czasy na 1.10 musisz dobrze rozplanowac postac i dobre itemy miec zeby powalczyc na hellu ale da sie i na singlu nabic jakis przyzwoity level (ja wlasnie jakies 30 minut temu dobilem 93 mojim hammerem biggrin.gif) - na bn nie miaels takich problemow bo bylo kupa luda ktora Ci pomagala albo waliles odrazu taxi i jazda w 8 baal runy a wtedy nie ma ciezko...

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :