Dziś jest: Poniedziałek, 1 czerwca 2020, godzina 19:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z patchem

MIrageM
Wiadomość [#1]: 29.01.2007 o 17:33

Konto skasowane

Witam,
Szukalem troche podobnego tematu ale odnośnie diablo nie znalazlem.
Gdy sciagam patcha a nastepnie go instaluje wystepuje blad piszer zeby przeinstalowac gre i sprobowac ponownie wiec tak robilem bez zadnyhch rezultatow.
Z tego co przetlumaczylem to jakis plik nie moze odnalezc/przeniesc innego pliku co blokuje instalacje (moj angol jest kulawy wiec sie prosze nie smiac jak cos przekrecilemsmiley.gif ).Gry po tej instalacji juz nie moge odpalic wystepuje error.Prosze kogos kto ma doswiadczenie o pomoc wrecz blagam bo mam ferie i nie mam co robic smiley.gif
pozdrawiam smiley.gif

gejkiller
Wiadomość [#2]: 29.01.2007 o 18:04

Konto skasowane

ehhh, czy to nie czasem game.exe??

nie wgrywaj żadnych kraków, no-cd czy czegoś, zanim nie zainstalujesz ostatniego patch'a

masz oryginała? jeśli nie to lepiej wywal ten temat i nie przyznawaj się...

btw. skrinszota jakbyś mógł zrobić z tym błędem i go wrzucić gdzieś żeby go zobaczyć, to byłoby ok

[Edycja - gejkiller w 29-01-2007 o 18:05]

MIrageM
Wiadomość [#3]: 29.01.2007 o 18:49

Konto skasowane

mam 100% orginala biggrin.gif udalo sie :P za 4 razem :] mysle ze wczensiej cos sie nie istalowalo jak potrzeba i moze dlatego
temat mozna zaknac jupi biggrin.gif wreszcie se pogram biggrin.gif

Kamallo
Wiadomość [#4]: 31.01.2007 o 21:59

Konto skasowane

Mozliwe, że pliki, których nie mogło zamienić podczas patchowania miały ustawione prawo dostępu "Tylko do odczytu" - wówczas patchowanie nie może takich plików nadpisywać, aby mógło się to dokonać musi być prawo dostępu ustawione na "Archiwalny". Inną przyczyną mogło być też skopiowanie się pewnych plików z płytki z błędami (kiedyś pare razy doświadczyłem uszkodzeń w plikach mpq jak również dll w D2 i to dość długo po instalacji, na szczęście miałem kopie zapasowe plików dll, a pliki mpq na szczęscie nie były tymi, które przechowywały klucze instalacyjne, więc spokojnie zgrałem je z płytki i podmieniłem smiley.gif)

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
gejkiller
Wiadomość [#5]: 31.01.2007 o 22:18

Konto skasowane

hm, ja na pliki mpq daję zawsze "tylko do odczytu" - przyśpiesza działanie diabełka smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :