Dziś jest: Wtorek, 7 kwietnia 2020, godzina 10:27
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Problem z odpaleniem gry - POMOCY!

Odpowiedź

Temat: Problem z odpaleniem gry - POMOCY!

warm
Wiadomość [#1]: 08.03.2007 o 05:43

Konto skasowane

Gdy prubuje odpalic gre wyskakuje mi komunikat "error 22: a critical error has occurred while initializing directdraw" sad.gif jak otwieram dxdiag i wchodze w zakladke ekran
to przyspieszenia sa niedostepne sad.gif a jak uruchamiam test video d2 to nie wykrywa mi zadnych trybów graficznych po.gif przeinstalowałem sterownik ze dwa razy i nadal nic po.gif moja karta to radeon 9200se 128mb dodam jeszcze ze quake3 dziala bez problemowo a tez chyba wymaga 3d
prosze o pomoc

[Edycja - warm w 08-03-2007 o 05:45]

[Edycja - warm w 08-03-2007 o 05:45]

gejkiller
Wiadomość [#2]: 08.03.2007 o 10:21

Konto skasowane

Prawy na pulpit i właściwości -> Ustawienia i wybierz zaawansowane -> Rozwiązywanie problemów - upewnij się że jest suwak na maximum ustawiony, jeśli nie był a ustawisz dopiero, to wtedy w dxdiagu włącz przyśpieszenia directdraw.

Powiedz w ogóle jakiego masz windowsa, wydaje mi się że 2003, bo miałem podobny przypadek, jeśli tak to zajrzyj na http://xp.net.pl/windows2003_main.html

warm
Wiadomość [#3]: 09.03.2007 o 02:44

Konto skasowane

suwak ustawiony jest na max (byl zreszta) Mam windows xp sp2 problem w tym ze w dx nie sa dostepne d3d(screen) po.gif

[Edycja - warm w 09-03-2007 o 02:46]

warm
Wiadomość [#4]: 09.03.2007 o 04:30

Konto skasowane

Juz dziala biggrin.gif biggrin.gif tylko mam teraz inny problem. Zbanowany cdkey po.gif tyle ze ja mam orginalne diablo i nigdy wczesniej nie gralemn na battlenecie >:-(
Poradzcie co mam zrobic? bo kupowac nowej gry nie mam zamiaru a na piratach grac to tez lipa bo beda banowac zapewne

shuy
Wiadomość [#5]: 09.03.2007 o 14:48

Konto skasowane

Rany co za kraj. Szczerze współczuję. Pewnie sprzedawca Cię wyrolował. Kupiłeś na Allegro? Nie pamiętam i mogę się mylić ale Diablo ma chyba 2 CD keye - classic i LoD. Sprawdziłeś obydwa?
Jak nie działa chwyć za jaja sprzedawcę. Zawsze zostają jeszcze prywatne servery (topic przypięty). Ostatnio BNet był strasznie zlagowany i priv serv może się okazać lepszy kiedy znowu ktoś odkryje nowy sposób dupowania itemów.

Jak Ci się uda wreszcie ruszyć to moja rada:
nie handluj na BNecie z Polakami i Niemcami chyba że ich znasz. Jak widać dotyczy to też realnago świata.

warm
Wiadomość [#6]: 09.03.2007 o 19:54

Konto skasowane

nie kupiklem w sklepie orginalna gre ale to bylo ze 3-4 lata temu. Ale e nie mialem neta to wczoraj pierwsty raz prubowałem wejsc na battlenet i wał pisze ze cdkey jest zbanowany. na stronie bn nie ma nawet zadnych kontaktuw do adminów czy kogos z bnetu po.gif po.gif

grabarzg
Wiadomość [#7]: 27.04.2007 o 14:47

Konto skasowane

ja niestety mam ten sam problem, mam radeona 9100.wszystko było ok do jakiegoś czasu :/

próbowałem sposobu tego co piszą na blizz support i nic..
zainstalowałem nowe drivery (omega) do 9100, nowego dx i nadal nic

@warm: jak usunałeś ten błąd?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :