Dziś jest: Sobota, 7 grudnia 2019, godzina 11:23
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Problem z mapą... (robi sie niewidzialna)

Odpowiedź

Temat: Problem z mapą... (robi sie niewidzialna)

Miszczugogogo
Wiadomość [#1]: 06.08.2011 o 23:12

Konto skasowane

Witam po długiej przerwie beerchug.gif

Problem w tym, że stworzyłem własną mape od początku do końca i nie mogę w nią grać bo... zobaczycie w screen shotach...

To jest ta mapa w folderze, nazywa sie alcatraz_run.

http://img202.imagesha(...)map1.png

Na ikonie mapy widać dziwną kłódkę której nie ma na innych mapach,,

A więc wchodze do folderu fellowship: http://img847.imagesha(...)map2.png ,,,wchodze do folderu i oto co sie dzieje: http://img4.imageshack.us/img4/1603/ssmap3.png

Mapa po prostu robi się niewidzialna. Sęk w tym, że jak sie patrzy w ten folder w edytorze map to jest widzialna, tyle że ma na sobie jakąś kłódkę.

Dodam jeszcze, że mój system operacyjny to windows 7.

Proszę o jakąś sensowną odpowiedz i z góry dzięki za pomoc...

.

cezare
Wiadomość [#2]: 06.08.2011 o 23:50

Konto skasowane

Wygląda na to, że niechcąco confused.gif zaszyfrowałeś ją funkcją BitLocker.

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
Miszczugogogo
Wiadomość [#3]: 07.08.2011 o 00:47

Konto skasowane

Nic nie szyfrowałem, po skończeniu mapy po prostu dałem zapisz jako i folder docelowy i nazwa. Potem przez kilka dni do niej nie zaglądałem i dzisiaj patrze ze sie nie da grać.

PS. co to bit locker? da sie to jakoś usunąćconfused.gif

cezare
Wiadomość [#4]: 07.08.2011 o 20:34

Konto skasowane

No to ktoś Ci musiał zaszyfrować, albo coś się bugneło, BitLocker to taka funckja Windowsa (doszła wraz z 7 albo vistą), która pozwala na szyfrowanie ważnych danych. Przy szyfrowaniu podajesz haslo, na podstawie ktorego algorytm szyfruje dane. Nie rozszyfrujesz tego bez hasla yabol.gif

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
Miszczugogogo
Wiadomość [#5]: 08.09.2011 o 00:35

Konto skasowane

cezare napisał
No to ktoś Ci musiał zaszyfrować, albo coś się bugneło, BitLocker to taka funckja Windowsa (doszła wraz z 7 albo vistą), która pozwala na szyfrowanie ważnych danych. Przy szyfrowaniu podajesz haslo, na podstawie ktorego algorytm szyfruje dane. Nie rozszyfrujesz tego bez hasla yabol.gif

Problem w tym, że coś mi buga przy prawie każdej mapie, te które pobieram z neta i chcę edytować tak samo. Nikt oprócz mnie nie ma dostępu do tego kompa, chyba że moi rodzice rozszyfrowali 19 literowe hasło i mi się włamali. Myślę że to ma związek z prawami autorskimi mapy, czyż nie?

PS. sorry ze tak długo nie odpisywałem ale miałem bana za spam emotikon biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

I za każdym razem ta kłódka na ikonie mapy, i za każdnym razem mapy nie widać w folderze.
Miałem tylko jedną mapę która się nie blokowała po edytowaniu, jakieś 3 miesiące temu, ale już jak drugi raz edytuje to oczywiście sie pokazuje kłódka.

O, sprawidziłem i nawet okazało się że jak teraz ściągnę tę samą wersje mapy z tej samej strony to też jej nie mogę edytować. Hah, a więc jakim cudem zrobiłem to 3 miechy temu? Windows 7 mam od roku ten sam, nic nie zmieniałem.

[Edycja Miszczugogogo - 08.09.2011 o 00:19]

A to hasło do mojego kompa to ciąg bezsensownych liter i cyfr, więc nikt nie miał szans rozszyfrować.

[Edycja Miszczugogogo - 08.09.2011 o 00:21]

A komp cały czas był w domu, więc wątpię czy ktoś włamał mi się do domu, zgadł hasło i zaszyfrował jakąś mape od warcrafta, a potem wyszedł z domu nie zostawiając żadnych śladów.

Można z tego wywnioskować, że nikt nie zaszyfrował mi tej mapy funkcją bit locker, a poza tym sprawdzałem (jak klikne na ikone mapy prawym przyciskiem myszy to pod opcją ''otwórz'' jest ''Bit Locker'' trzeba podać zgode administratora żeby to włączyć, to włączyłem to i mówi mi że ten plik nie jest zaszyfrowany, i tam pod spodem ''hasło'' '''zaszyfruj'''

oczywiście kliknąłem 'anuluj'' wychodząc z bit lockera....

A więc muszą to być jakieś prawa autorskie mapy, tylko jakie?

Coś chyba jest nie tak z atrybutami/zabezpieczeniami, (prawy przycisk myszy na mape i właściwości i potem zakładka zabezpieczenia) i tam jest takie coś w tej zakładce jak

''Nazwy grupy lub użytkownika''

SYSTEM
Administratorzy (lenovo-PC/Administratorzy)

I jak w ten sam sposób sprawdzam inną, byle jaką mape pobraną prosto z neta to jest to samo, tylko różni się tym:

''Nazwy grupy lub użytkownika''

SYSTEM
Administratorzy (lenovo-PC/Administratorzy)
Użytkownicy (lenovo-PC/Użytkownicy)

Potem jak klikam edytuj w tej mapie z kłódką obok tych nazw grup lub uzytkownika to cos tam mowi że ten plik nie jest do końca twój itp.

Dobra rzygam już tym, wiem że pewnie mi nie pomożesz, Cezare, i Inni, ale z góry dzięki za wszelką pomoc.

Ide spać

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :