Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 04:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z logowaniem.

Wiadomość [#1]: 23.02.2006 o 23:23

Konto skasowane

Witam. Mam wielki problem i prosze o pomoc. Niedawno nawalił mi net i nie wyświetlały mi sie strony internetowe, koleś z serwisu powiedzial że mam zrobić własną konfigurację proxy (wczesniej nie miałem i działało:/). Po konfiguracji net dziala ale przy logowaniu do WoW wyskakuje okienko "unable to connect" czyli z grania nici :/ Wie ktoś może o co chodzi? Czy to ma cos wspólnego z tym ustawianiem proxy?? Błagam o pomoc, z góry dziekuje.

Goldi
Wiadomość [#2]: 24.02.2006 o 08:44

Konto skasowane

Witam,

Mam identyczny problem od 2 dni! Wczoraj o 9:00 Disko, loguje ponownie- connecting i Unable to Conect.
Myślałem,że to minie. Dzis wchodze do WoWa uradowany- Dziala! Po 8 min Disco.
2 dni stracone...Najdziwniejsze jest to, ze Strony sie wlaczają (wow-europe też)

Wiec jak mozecie nam pomoc (mi i koledze wyzej) to napiszcie co moze powodowac te usterki

blizzkiller-pl
Wiadomość [#3]: 24.02.2006 o 11:28

Konto skasowane

blokowane porty/fierwall ??

Goldi
Wiadomość [#4]: 24.02.2006 o 11:36

Konto skasowane

nie,nie to odpada na 100% w moim wypadku. Koles by mi nie odblokowywal na 8min :]. A tak w ogole to czasami mam takie prolemy, ale one trwają góra godzinke. Teraz 2 dni...
Gram w WoWa 8 miesiecy i pierwszy raz mam taki dłuugi problem.

Wiadomość [#5]: 24.02.2006 o 17:21

Konto skasowane

u mnie to mozliwe, a z tymi portami wiecie moze jak naprawic??

Goldi
Wiadomość [#6]: 24.02.2006 o 22:33

Konto skasowane

ok u mnie juz dziala ( po 3 emailach provider naprawilsmiley.gif)

Avatar90, dowiedz sie jakich Portow wymaga WoW, i wysli/zadzwon do uslugowcy intenetu z zapytaniem czy te porty sa Poblokowane.
Jesli tak, popros zeby Ci je odblokowł. Mozesz tez sprawdzic po przez rozne programy- One ci sprawdza wszystkie porty i dokladnie wyswietlą czy są zablkowane czy odblokowane. Jeśli to nic nie da to sprawdz czy te Proxy wszystkie dobrze wpisales itd.

Mozesz tez sprawdzic tak na wszelki wypadek czy nie ma wirusow itp.
Mam nadzieje,ze gra zacznie dzialac

Wiadomość [#7]: 25.02.2006 o 10:52

Konto skasowane

Dzieki wielki, posprawdzam wszystko jak nie zadziala zadzwonie do kolesi od neta. biggthumpup.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :