Dziś jest: Niedziela, 27 września 2020, godzina 20:43
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Problem z grami robionymi przez LC - np. make me host

Odpowiedź

Temat: Problem z grami robionymi przez LC - np. make me host

Wisnioman
Wiadomość [#1]: 08.07.2010 o 22:31

Konto skasowane

Witam na wszystkie gry mogę wejść z wyjątkiem gier robionych przez lc.
Kiedy próbuje się podłączyć wyskakuje:

Nie znaleziono gry do której próbowano się podłączyć.

Możliwe , że wpisano niewłaściwą nazwę gry , lub jej twórca przerwał rozgrywkę .

i tak jest prawie za każdym razem czasami tylko wejdzie.
ale jeśli tą grę widzę na liście gier to mogę wejść.
kiedy wpisuje jej nazwę np. nwu14 , toi się pojawia na chwile na liście i znika.
Nie wiem co robić a bardzo chciałbym grać w grę robioną przez boty.
Ping mam 25-45
Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję .confused.gif

MatisonHitsugaya01
Wiadomość [#2]: 09.07.2010 o 09:03

Konto skasowane

Zła nazwa, źle wpisałeś nick admina, PATRZ NA QUEQUE na makemehost. Jak nie jesteś pierwszy w queque, to nie próbój dołączać, bo nic Ci to nie da. A jak nie ten problem, to niestety nie pomogę.

Wisnioman
Wiadomość [#3]: 09.07.2010 o 11:40

Konto skasowane

Nie ten problem właśnie , że dobrze wszystko wpisuje 1zhelp.gif

cezare
Wiadomość [#4]: 09.07.2010 o 12:44

Konto skasowane

Co to znaczy: "Ping mam 25-45"? Ping to czas odpowiedzi hosta którego badasz, więc nigdy jego wynik nie jest jednoznaczny i z góry określony...
Ja osobście nie jestem fanem gier hostowanych przez boty (za bardzo "szpanerskie" biggrin.gif) ale jeśli Ci tak na tym zależy to:
Jeśli pojwia Ci się na liście choćby na chwilę, tzn, że jest połączenie i można od razu wyrzucić problemy ze złą nazwą.
Jeśli zaraz potem CI znika i nie możesz się podłączyć, to znaczy, że ten bot od razu zrywa połączenie z jakiegoś powodu. Ważny jest też czas po jakim masz komunikat o błędzie, jeśli pojawia Ci się praktycznie zaraz po wciśnięciu przycisku "dołącz do gry" to problem jest "po tamtej stronie" - nie spełniasz jakiś wymogów - niestety bot raczej CI tego nie powie (a powinien), jeśli to trwa dłużej (>2sekundy), tzn, że nie można się podłączyć do hosta (sieciwy warcraft jest oparty o winsockety) i wtedy możesz szukać problemu u siebie,
Pozdrawiam

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
Wisnioman
Wiadomość [#5]: 09.07.2010 o 13:57

Konto skasowane

No właśnie dzięki ; d czyli to przeze mnie bo po 2 sekundach wyskakuje komunikat;/
więc muszę chyba porozmawiać z adminem mojej sieci -.- , ale on się i ta pewnie nie będzie na tym znał .
ale dzięki że staracie się ten problem rozwiązać bo widzę , że niektórym w ogóle nie odpisują .smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :