Dziś jest: Poniedziałek, 20 stycznia 2020, godzina 03:06
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Problem z dodatkiem The Frozen Throne

Odpowiedź

Temat: Problem z dodatkiem The Frozen Throne

Alvaro
Wiadomość [#1]: 28.04.2013 o 18:10

Konto skasowane

Mam problem.
Z płatnej strony ściągnąłem Warcrafta III. Grałem w kampaniach, dobrze mi szło, podobało się oczywiście, wkrótce przeszedłem wszystkie. Zapragnąłem więc dalszej rozrywki, w postaci dodatku The Frozen Throne. I tu, niestety, problem mój zaistniał.
Tak samo, jak podstawową wersję Warcrafta 3, dodatek "TFT" ściągnąłem "w opakowaniu" pod postacią Archiwum WinRAR-a. W przypadku Warcrafta 3 - zadziałało, jednakże The Frozen Throne, po instalacji, nie wypalił. Niby wszystko było dobrze, aczkolwiek po próbie uruchomienia pojawił się komunikat, zatytułowany "Błąd napędu CD-ROM", a brzmiący mianowicie: "Dodatek 'Frozen Throne' nie zdołał wykryć dysku w napędzie CD-ROM. Proszę się upewnić, że dysk z grą znajduje się w napędzie CD-ROM i kliknąć na 'Ponów'." Płyty nie posiadam, myślałem, iż za pomocą symbolicznej opłaty, jak w W3, tak i w TFT będę mógł grać.
Także dodatek nie zadziałał, a gdy chciałem wrócić do podstawowej wersji Warcrafta 3 - ten sam komunikat pojawił się!
I przepadło, kampanie, które przeszedłem - przepadły. Po odinstalowaniu Warcrafta 3 i zainstalowaniu go ponownie, działał. Ale gdy ponownie zainstalowałem dodatek "TFT" - owy komunikat pokazał się ponownie, a Warcraft 3 także został przez niego nawiedzony i nie działał, czyli sytuacja powtórzyła się.
Co jest? Warcrafta 3 mogę grać, lecz dodatek The Frozen Throne nie działa i na dodatek "psuje" Warcrafta 3 tuż po zainstalowaniu.

Jakim sposobem grać w The Frozen Throne? Co zrobiłem nie tak, jeżeli robiłem to samo przy jego instalacji, co przy Warcrafcie 3? Proszę o pomoc i dokładną instrukcję, bo niezbyt jestem zaznajomiony z insformatyką, o ile nie "(prawie) wcale". Z góry dziękuję. smiley.gif Za jakąkolwiek pomoc będę dozgonnie wdzięczny biggthumpup.gif

General86
Wiadomość [#2]: 29.04.2013 o 13:56

Konto skasowane

Jeżeli masz oryginalne klucze od Warcrafta 3 po prostu dodaj sobie te gry na na Battle.net i pobierz bezpośrednio od Blizzarda. Działa na 100%. Jeżeli to nie oryginał zachęcam do kupna , gra warta ceny smiley.gif

Human Paladin
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :