Dziś jest: Piątek, 22 listopada 2019, godzina 06:44
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc Problem z autoryzacją

Odpowiedź

Temat: Problem z autoryzacją

Gazi
Wiadomość [#1]: 07.05.2010 o 21:10

Konto skasowane

w końcu udało mi się ściągnąć masę patchy ściągających się 2x dłużej od samej gry i odpalam ją. Ekran zaczyna mrugać i migać, ale ok. Odpala się już stabilne menu, wpisuje dane konta i po autoryzacji akceptuje warunki umowy, po których następuje ponowne podanie danych konta i co? Pokazuje, że beta nie jest przypisana do tego konta. Wchodzę więc na battle.net i loguje się na identyczne dane co podałem w grze i pokazuje, że mam dodaną betę do konta. O co chodzi?

Bosak
Wiadomość [#2]: 08.05.2010 o 12:11

Konto skasowane

Use Power of "Szukaj" button smiley.gif

masz pewnie amerykanska wersje bety. powinienes sciagnac europejska.

Kobiety są jak kurczaki - najlepsze piersi i uda.
Gazi
Wiadomość [#3]: 08.05.2010 o 12:23

Konto skasowane

Bosak napisał
Use Power of "Szukaj" button smiley.gif

masz pewnie amerykanska wersje bety. powinienes sciagnac europejska.

Ponownie próbowałem teraz ściągnąć SC2 tym razem wersję PL z battlenet downloadera i co? Wracam sobie do domu a tutaj przy 400mb błąd "ther was a problem authenticating your download please go to blizzzard ble ble ble". OCB? Jeżeli ta cała beta jest tak zabugowana jak sam progres jej ściągania to ja podziękuję. Ten blizzard stwarza problemy jakby dawali dostęp do jakiegoś wybitnego dzieła a tak naprawdę jest to zwykły remake z tak prostą grafiką, że dwójka programistów by mogła tą grę zrobić -_-. Proszę niech ktoś mi poda PEWNE źródło skąd mogę w końcu ściągnąć normalnie tą betę i w niązagrać bez problemów z logowaniem w menu jak było przedtem w wersji US;/.

[Edycja Gazi - 08.05.2010 o 12:24]

krecik123
Wiadomość [#4]: 08.05.2010 o 12:28

Konto skasowane

authorization traci przy zmianie ip
na torrentach jest na pewno gdzies wpisz w google starcraft 2 engb download i bdzie w pip tego

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Gazi
Wiadomość [#5]: 08.05.2010 o 12:31

Konto skasowane

ale to pewne wersje? nie zcrackowane etc.?

shaota
Wiadomość [#6]: 08.05.2010 o 12:40

Konto skasowane

jak wywala błąd z autoryzacją w dm to ściągnij go jeszcze raz te 400 mb zostaną też tak miałem

Gazi
Wiadomość [#7]: 08.05.2010 o 17:26

Konto skasowane

Teraz ściągam z torrenta bo już mam połowę. Jak nie zadziała to spróbuję twój sposób. Mam jeszcze pytanie.. Skąd można ściągnąć patche do sc2 prócz downloadera?

krecik123 napisał
authorization traci przy zmianie ip
na torrentach jest na pewno gdzies wpisz w google starcraft 2 engb download i bdzie w pip tego

Zrobiłem tak jak radzisz i co? oprócz "sc2-0.2.0.13891-0.3.0.14093-x86-Win-enGB-locale" reszta plików w głównym katalogu ma dopisek US i nie wiem czy jest sens dalej ściągać patche ;/.

Tak to wygląda: KLIK

[Edycja Gazi - 08.05.2010 o 17:50]

krecik123
Wiadomość [#8]: 08.05.2010 o 19:06

Konto skasowane

dobrze wyglada
kazdy patch jest enUS i dodaje sie tylko LOCALE czy to enGB czy PL itd

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile