Dziś jest: Sobota, 25 listopada 2017, godzina 02:42
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kapłan Problem z Shadow i tabelka DMG

Odpowiedź

Temat: Problem z Shadow i tabelka DMG

GaZZi
Wiadomość [#1]: 21.10.2012 o 17:23

Witam!
Od niedawna gram holy priestem. Wbiłem mu 85 lvl i aktywowałem po raz pierwszy shadow. Tutaj pojawił się problem. Po pierwsze gdzie jest wyświetlany mój średni dmg(jest tylko melee, a gdzie spelpower DPS)? Po drugie Dlaczego mam w barach dostępne Chakra, skoro nie mogę tego użyć? Trzecia i najważniejsza sprawa. Do tej pory nie mogę ukończyć pierwszego questa w Pandarii w specu Shadow(co jest śmieszne w Holy łatwiej mi to idzie pomimo, że to spec healera), bo ginę co sekunda. SRSly, wtf? Zwykły mob składa mnie na 5 hitów, dpsowanie dwóch, to już pewna śmierć. Używam shadow form, inner fire i NIC! DPS natomiast jest tak żałosny, że jakby go w ogóle nie było(hp spada tak wolno dla mobka z 150k hp jakbym bił jakiegoś bossa czy elite). Naprawde nie wiem co robię tutaj źle. Wcześniej przechodziłem te etapy swoim warem, pullowałem po 7 mobków i mogłem ukończyć każdy q z zamkniętymi oczami. Albo coś tutaj balans kuleje albo czegoś nie rozumiem i prosze was o pomoc co może "się dziać"biggrin.gif.

PM Email
nabonid
Wiadomość [#2]: 21.10.2012 o 21:43

http://www.noxxic.com/wow/pve/priest/shadow/dps-rotation-and-cooldowns

PM Email
GaZZi
Wiadomość [#3]: 22.10.2012 o 14:31

Problemem był gearbiggrin.gif. BTW. Gdzie jest pokazywany średni DPS spell?

PM Email
BlekDef
Wiadomość [#4]: 22.10.2012 o 15:03

Konto skasowane

Nie jest pokazywany, bo zależy od czarów, jakich używasz. Każdy czar ma w tooltipie pokazane, jakie obrażenia zada. Ściągnij sobie recounta lub skadę i będziesz wiedział, jaki masz dps.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :